320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    äkki kõlbab numbriks "100+" ?
    ...seda ilma minu loata ei tohi - see logo on mul juba patenteeritud
    RummaBastards!

    Kommentaar


      «Alustasin siinsetele jalkafännidele loo kirjutamist. Mul oli kontakt Indrek Zelinskiga ja tema ütles okay. Olen ka ise suur jalkafänn,» rääkis Elmayonesa ja esitas Elu24’le «Kes ei tantsi on politsei» viisil fraasi oma uuest hitist «Kes ei karju, ei ole eestlane».

      Kommentaar


        Lihtne meloodiline lugu, millele sõnu polegi vaja teha aga kaasa röökida suht lihtne on muidugi Brohymn

        Näide livest staadionil''

        Kui sõnad ümber teha siis on suht mõjuv ka Army of Hardcore

        Kommentaar


          Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
          «Alustasin siinsetele jalkafännidele loo kirjutamist. Mul oli kontakt Indrek Zelinskiga ja tema ütles okay. Olen ka ise suur jalkafänn,» rääkis Elmayonesa ja esitas Elu24’le «Kes ei tantsi on politsei» viisil fraasi oma uuest hitist «Kes ei karju, ei ole eestlane».
          ... nüüd siis oleme jõudnud niikaugele et mingi L`majonees kuskilt lõuna-ameerikast hakkab eesti jalgpallifännidele lugusi-laule kirjutama...Häbi-bozoor ... kas nii vaimuvaesed me olemegi???
          Mõtlemise koht Jalgpallihaiglale ja kõigile!!!!
          RummaBastards!

          Kommentaar


            Istuge sisse see majonees endale.

            Kommentaar


              Paar laulu, mis said korduvalt ette võetud pärnakate euro-tuuril






              Vähemalt refräänid on piisavalt lihtsad, et need suurema pundiga ette kanda. Teeme ära 2011



              + veel Hüppab Pareiko, hüppab Pareiko, hüppab Pareiko hei; hüppab Pareiko, hüppab Pareiko, hüppab Pareiko, hei hei
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Algselt postitas Mayhem Vaata postitust

                + veel Hüppab Pareiko, hüppab Pareiko, hüppab Pareiko hei; hüppab Pareiko, hüppab Pareiko, hüppab Pareiko, hei hei
                Tead, mõte on hea, aga ma oleks õudsalt rahul, kui vähemalt otsatribüüngi suudaks teha seda, mida Wisla fännid tegid, kui Serks pendla tõrjus. Ehk siis "SERGEI - PAREIKO!!! (plaks-plaks plaksplaksplaksplaks)". See kõlas, kuidas öeldagi... Fucking võimsalt!

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Eilse EESTI vs.P-Iirimaa mängu puhul võtaks mütsi maha kõigi nende fännide eest kes leidsid tee meie jalgpalli pühamusse ja te tegite seda mida mina mitte kunagi ei ole ei staadionil ega teleri vahendusel kuulnud-näinud!Te olite eilse mängu PARIMAD ja teie abiga tuli see maagiline võit!
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      VIDEO FÄNNIDEST:
                      Estonia vs Northern Ireland 07.09.2011 Euro 2012 Qualifiers ESTONIAN FANSGOALS:28´ M.Vunk32´ T.Kink59´ S.Zenjov90+3´ K.Saag------------------------39´ R.Piir...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hellik Vaata postitust
                        + veel Hüppab Pareiko, hüppab Pareiko, hüppab Pareiko hei; hüppab Pareiko, hüppab Pareiko, hüppab Pareiko, hei hei
                        no ma lasin eile sellel tulla pisut suupärasemalt või viisipärasemalt (hüppaparei, hüppaparei, hüppab Pareiko hei), aga no ma saan aru, et keegi kaasa ei tulnud, avalikus kohas Ithaka eurolaulu laulda on veits pede ikkagi.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Tänan kõiki kaasfänne Pareiko chanti eest. See oli faking võimas - nagu oli kogu me fänniarmee võimas kogu mängu kestel. Esimest korda kõigi nende aastate jooksul nägin seda, et peale mängu ei jooksnud staadion tühjaks, vaid inimesed seisid püsti ja ovatsioonid oli tormilised ja kestsid ja kestsid. Nii hoida!!!

                          Kommentaar


                            Belfast Telegraph: Nigel peab minema!

                            Belfast Telegraph: õudusunenägu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              Eilse EESTI vs.P-Iirimaa mängu puhul võtaks mütsi maha kõigi nende fännide eest kes leidsid tee meie jalgpalli pühamusse ja te tegite seda mida mina mitte kunagi ei ole ei staadionil ega teleri vahendusel kuulnud-näinud!Te olite eilse mängu PARIMAD ja teie abiga tuli see maagiline võit!
                              Super tõesti, nii head kaasaelamist nagu eile ei ole ma Arenal veel kunagi näinud-kuulnud ! VÄGEV !

                              Kommentaar


                                Siin teemades on kritiseeritud palju pasunaid , kuid kui neid oskuslikult kasutada , siis on nad täitsa omal kohal.Eriti on mulle meeldinud viimastel kodumängudel kõlanud http://www.youtube.com/watch?v=q1-IpAMl8uw

                                Kommentaar

                                Working...
                                X