320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pakun välja siis võimaliku fännilaulu "We'll never die" viisil. (http://www.youtube.com/watch?v=LG_M0EB8MaY)

    Räägitud palju, et laulude sõnad võiks olla lihtsad, siis ma ei tea panin üsna lampi.

    "Me usume, me usume
    me usume, me usume,
    usume Eestisse
    ususme Tarmo Rüütlisse!"

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Ei osanud mujale panna. Pahv "hiilgab" jälle oma ideedega.
      Ilmselt pole muidugi mõtet aga selline mõttekäik pahandab ikka küll! Kust võtab inimene endale õiguse määrata fänluse tugevust, millise fännomeetri alusel seda täpselt mõõdetakse? Nagu artiklist saab aru, siis õige fänn on vaid see, kes IGALE koondise mängule olenemata elulistest asjaoludest kohale tuleb. Punkt. Ah ei, ei ole punkt, veel peab ta külastama ka kõiki Meistriliiga mänge- oli vist nii.

      Minu teada on EJL-i kõige suurem viimaste aastate eesmärk olnud populariseerida jalgpalli, mida nad ka suurepäraselt teevad. Kõik algabki ju nö brändi loomisest. Jah, keegi võib ju arvata, et inimeste Meistriliiga mängudele "meelitamine" vutipidude ja auto loosimisega on lihtsalt reklaam ning ei oma seost jalgpalliga. Aga see ongi reklaam, see peabki olema reklaam ja kui inimesed tulevad, siis reklaam töötab! Mida see aga pikemas perspektiivis annab on palju palju olulisem.

      Mida me ei mõista, sellest ei saa me ka mingit arvamust omada. Tuleb üks uus nägu väljakule auto võitmise eesmärgil ning vaatab, et päris tore mäng. Tuleb veel teist korda vutipeo pärast ning vaatab, et tunneb isegi juba suluseisu peaaegu ära. Tuleb kolmandat korda, kuna Eesti koondis olevat hästi mängima hakanud ning vaatab, et mõnus on olla ja sinisärkidele "võitle, Eesti, võitle" hüüda on ka kuidagi jube uhke.

      Mina ei oska fännata midagi, mis on minu jaoks kauge ja võõras. Kuidas ma fännan ülepeakaela mingit võõramaa meeskonda või koondist (samas kujutan väga hästi ette paljude näidete varal, kuidas teiste jaoks on see täiesti võimalik ning see on ju ok).
      Aga omasid fännata ma oskan- lähen väljakule kohale ja tunnen, et ka mina olen osa koondisest, osa Eestist. Milline suurepärane tunne! Vahel peab muidugi leppima sellega, et tunnen end osana Eestist ka kodus teleka ja diivani abil.

      Ja siis tuleb üks tark mees ja ütleb, et jalgpallis pole neid õigeid fänne õieti olemas ning ehmatabki need esimest või teist korda tulnud inimesed ära. Hakkavad end pidama "libafännideks" ning häbitunne tuleb peale. Isegi mul tuli korraks peale, kuna ma ju olen ka vahest reetnud tõelise fänni eetikat ning elanud mängule kaasa staadioni asemel koduseinte vahel.

      Lõpetan seal, kus alustasin. Mõistan, et tobe on sellise asja peale pahandada aga võtab ikka pahandama küll. Nüüd peab EJL jälle topelt-tööd tegema, et ehmunud inimesed uuesti tagasi kutsuda, neil pead paitada ja öelda "proovi veel, sa said juba fänn olemisega ju nii hästi hakkama."
      “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

      Kommentaar


        Algselt postitas ercos Vaata postitust
        Fakt, et meesEesti trükimeedias ja telemaastikul on piisavalt pädevaid jalgpalliajakirjanike. Lugege ja kuulake neid ja las eneseimetlejad nagu Kaljuveer ja Pahv hääbuvad vaikselt tühjusesse..

        Kaljuveere koha pealt ma sinuga ei nõustu .Ma tean ja tunnen teda ta on jalgpallifänn rohkem ,kui mõni siin foorumis plõksia. Kui mängu kommenteerimise koha pealt tõesti jääb vahest midagi vajaka siis selle kompenseerib vähemasti see .et paljuski tänu temale jõuavad meieni enamik koondise mänge.
        FCF Forever

        Kommentaar


          muidugi, kui ntks kaljuveeri asemel oleks etv sporditoimetuse juhiks pärast toomas uba lahkumist saanud lembitu kuuse oleksid paljud asjad ilmselt teistpidi. sessuhtes on kaljuveer kindlasti jalkafännide poolt tänusõnad ära teeninud. kuid igavene enesenäitaja on ta alati olnud. ntks milleks oli vajalik eesti-ukraina ja sloveenia-serbia mängu vahel veel 15sekki rääkida ja ennast näidata, et nüüd hakkab meil see mäng ja nannanaaa, kui mäng oli tglt juba peal. aru ma ei saa, aga eks igalühel oma veidrused muidugi.

          Kommentaar


            Mulle näib, nagu oleks Pahvi mõte olnud sarjata natuke neid, kes on eluaeg pläkutanud, et see Eesti jalgpall on täiesti mõttetu jama, me ei jõua mitte kunagi mitte kuskile, mehed ju mängida ei oska, vaata kuidas istuvad välisklubides pingil, ja mida sa ronid sinna staadionile, milleks üldse vaadata sellist asja, ma olen nii kõva vend, et mina küll ei vaata. Pärast fääride mängu jms mõõna oli sellistel muidugi täielik pidupäev. Oma kogemusest - veel enne P-Iirimaa võõrsilmängugi sai endiselt mitmest väga "asjatundlikust" mulgust kuulda targutusi, kuidas sealt ei tule midagi ja et paar võitu võisime ju poolkobaga saada, aga... Vutt on ju teadagi selline teema, kus iga mees on ekspert, samas kui vaadatakse maksimaalselt koondise mänge ja kord paari aasta tagant telekast suurvõistluste play-offe. Nüüd on fb-d ja asjad kilkamist täis, et eesti-eesti ja ma ju alati ütlesin. Üsna liba värk tõesti.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Jah, eks teatud tõetera on Pahvi jutul sees, ehkki ta pole jalka suhtes muidugi erapoletu. Samas, mitte ka nii erapoolik ja lahmiv nagu Shwede, kelle paskvill viimases Jalkas, kus ta Pahvigi tümitas, mõjutas küllap ka Pahvi seda juttu kirjutama.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                kus ta Pahvigi tümitas, mõjutas küllap ka Pahvi seda juttu kirjutama.
                Kõik hakkab pahvinäole ringiga tagasi tulema lihtsalt mis ta kirjutanud ja öelnud on. Pahvinäol pole mitte midagi kobiseda selle üle kui temast midagi halba kirjutatakse...ise küsib seda ja väga hästi küsib. Rääkigu veel jalgpallist kui umbrohust ja sellest, et see täielikult hävitada tuleb, jalgpalliga seotud tegelaste diskrimineerimisest jne.

                Kommentaar


                  Sihukesele tasemele vist niipea ei jõua:


                  Kommentaar


                    no türgi fännid on üldse väga hullud. tuli meelde sellega fenerbache (sorri kui trükivead) tegu, kus lasti staadionile 45000 naist.

                    Kommentaar


                      üleskutse mõnele andekamale fännile.

                      Sellest loost saaks päris kaasakiskuva fännilaulu, kui keegi viitsib ette võtta.

                      Kommentaar


                        Miks me peame veel ühe soomlaste laulu omale kopipeistima ? Kas hümnist on veel vähe?

                        Kommentaar


                          nemad meie kinnisvara, meie nende laulud. aus vahetus.

                          Kommentaar


                            Aus jah aga nõme. Jäägem oma liistude juurde. Pealegi on ka meie rahval päris kenasti kinnisvara soomes.
                            Võtkem eestimaised klassikud ikka aluseks - neidki ju küllaga. Gunnar Grapsilt kasvõi midagi näiteks.

                            Kommentaar


                              õllepruulija
                              tuulesuund
                              helladvelled

                              tõsiselt?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Ma arvan, et kui terve fännikas laulaks "Koitu", oleks see üks võimsamaid hetki Tallinna ajaloos (kõik spotid v.a. Lauluväljak) + see ju annab reaalselt powerit juurde. Kõigile selle mängukava vahele "Koidu" sõnad ning laulma. Meil ju see JPH tellitud orkester ka, eks nendega lepitakse kokku, et nt 20. minutil hakatakse laulma ja siis.... eks kiirelt üle tsooni öeldakse kõigile, et NÜÜD laulame "Koitu" ja tehakse asi ära.


                                Kamoon, pole ju niivõrd masendav idee....

                                *geismail*
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X