320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Andyboy Vaata postitust
    Siin teemades on kritiseeritud palju pasunaid , kuid kui neid oskuslikult kasutada , siis on nad täitsa omal kohal.Eriti on mulle meeldinud viimastel kodumängudel kõlanud http://www.youtube.com/watch?v=q1-IpAMl8uw
    "Enne veel..." on ammu-ammu-ammu sinimustadele laulmise laul olnud. JH algatusel vist?

    Kommentaar


      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
      "Enne veel..." on ammu-ammu-ammu sinimustadele laulmise laul olnud. JH algatusel vist?
      Igal juhul olen ma korralike puhkpillide taustal alles viimastes koondise kohtumistes seda kuulnud.Üldiselt on fännlus päris palju edasi arenenud ja vähemalt kodustes mängudes on fännid 12. mehe eest.

      Kommentaar


        Algselt postitas Andyboy Vaata postitust
        Siin teemades on kritiseeritud palju pasunaid , kuid kui neid oskuslikult kasutada , siis on nad täitsa omal kohal.Eriti on mulle meeldinud viimastel kodumängudel kõlanud http://www.youtube.com/watch?v=q1-IpAMl8uw
        No kritiseeritud on ju siiski neid plastikust pasunaid, mitte seda mida sa silmas pead. Kuna siin toodi aga juba see lugu välja, siis jah, mulle meeldib see lugu ka fännide esituses aga.. mind jubedalt häirib kuidas seda lauldakse.
        Nimelt lauldakse kaks korda läbi: "tulen tagasi sealt võitjana või langen ma". Fännid laulavad alati mõlemal korral seda "ma" sõna ühte moodi - kolm korda "a"-d rõhutades, tegelikult peaks teine kord olema lihtsalt pikk "a". Kuulake lingilt laulu, siis saate aru mida mõtlen. Fännide versioonis on see halb asi, et sedasi jääb laul kuidagi poolikuks.. katkeb imeliku koha peal.
        Aga tõenäoliselt on seda harjumust äärmiselt raske kui mitte võimatu välja juurida ning las ta olla siis selline väike kiiks.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Eilse EESTI vs.P-Iirimaa mängu puhul võtaks mütsi maha kõigi nende fännide eest kes leidsid tee meie jalgpalli pühamusse ja te tegite seda mida mina mitte kunagi ei ole ei staadionil ega teleri vahendusel kuulnud-näinud!Te olite eilse mängu PARIMAD ja teie abiga tuli see maagiline võit!
          +11111111

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            No kritiseeritud on ju siiski neid plastikust pasunaid, mitte seda mida sa silmas pead. Kuna siin toodi aga juba see lugu välja, siis jah, mulle meeldib see lugu ka fännide esituses aga.. mind jubedalt häirib kuidas seda lauldakse.
            Nimelt lauldakse kaks korda läbi: "tulen tagasi sealt võitjana või langen ma". Fännid laulavad alati mõlemal korral seda "ma" sõna ühte moodi - kolm korda "a"-d rõhutades, tegelikult peaks teine kord olema lihtsalt pikk "a". Kuulake lingilt laulu, siis saate aru mida mõtlen. Fännide versioonis on see halb asi, et sedasi jääb laul kuidagi poolikuks.. katkeb imeliku koha peal.
            Aga tõenäoliselt on seda harjumust äärmiselt raske kui mitte võimatu välja juurida ning las ta olla siis selline väike kiiks.
            Selle kiiksuga lõpu vastu aitab alati EESTI....EESTI.... hüüda
            sigpic

            Kommentaar


              Ma ei tea kuidas telekast tundus, aga staadionil fännikal olles tundus, et hümn kõlas kuidagi eriti võimsalt eile. Tundus nagu oleks iga inimene staadionil seda tõesti südamest laulnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                Ma ei tea kuidas telekast tundus, aga staadionil fännikal olles tundus, et hümn kõlas kuidagi eriti võimsalt eile. Tundus nagu oleks iga inimene staadionil seda tõesti südamest laulnud.
                Staadionil kõlab hümn alati võimsalt, kui "haigla katusele" on paigutatud arvestatav hulk ajateenijaid, nagu seda oli ka eile
                Usk kaob viimasena...

                Kommentaar


                  Tegelikult on mul see mõte olnud juba tükk aega, aga viimase mängu järel Raio öeldud sõnad, et koondis ühendab ka hea huumor, olid viimaseks tõukeks, et ma selle posti siin kirjutaks.

                  Nimelt paar-kolm(?) aastat tagasi sattusin koondisega koos ühte U19 (või U21) mängu vaatama, just enne Eesti-Türgi valikmängu ja jäid meelde koondisemeeste sõnad, et tihtipeale kõlab fännide skandeering "Eesti-Eesti" justkui "Lembit-Lembit".

                  Idee siis säärane, et miks mitte ära teha ja kisadagi ükskord, huumori mõttes "Lembit-Lembit"?

                  Kommentaar


                    mis...selle mõte oleks?
                    et ülistada meie allveelaeva Lembitut ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      mis...selle mõte oleks?
                      et ülistada meie allveelaeva Lembitut ?
                      sigpic

                      Kommentaar


                        kas meie suur kuningas mitte Lembitu polnud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          mis...selle mõte oleks?
                          et ülistada meie allveelaeva Lembitut ?
                          Fännilaulu mõte on ju mängivatel meestel tuju ja energiat tõsta, anda seda ekstra pauerit. Kui mängija tõesti kuuleb, et fännid kah huumorit teevad, noh, siis see ju omamoodi ühendab koondist ja fänne. aga võib-olla ma olen liialt naiivne kui arvan, et mängijad sellest niiviisi aru saavad.

                          Ja pealegi, nalja peab ju saama?

                          Kommentaar


                            Huvitav, millal staadionitel seda laulu laulma hakatakse? Sõnad head lihtne meelde jätta, lisaks rahvusvaheliselt tuntud

                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                            Kommentaar


                              Kellelgi valget voodilina leidub?
                              Kui muud targemat pähe ei tule, siis vähemalt lakoonilise "Aitäh, mehed!" võiks küll valmis teha.
                              Pudeli-paar aerosoolvärvi võin ise muretseda.
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas norsk Vaata postitust
                                Kellelgi valget voodilina leidub?
                                Kui muud targemat pähe ei tule, siis vähemalt lakoonilise "Aitäh, mehed!" võiks küll valmis teha.
                                Pudeli-paar aerosoolvärvi võin ise muretseda.
                                Mul peaks olema nii lina kui värv, proovin üles otsida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X