320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Sloveenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
    Genova Serbia kangelane käes!
    Ülekaaluline Serbia pede. Vihkan selliseid "fänne".

    Kommentaar


      Algselt postitas martn26 Vaata postitust
      Raio jätab minuarvates televisioonis vahest sellise mulje, nagu tal oleks kramp sees, või mõte jookseks kinni, samas kui vassiljevil tuleb kõik nagu loomupäraselt...
      Hehee, ei hakanud praegu otsima aga Raio esinemine kas pühapäevastes või esmaspäevastes etv spordiuudistes oli elav näide. Päris humoorikas oli vaadata teda seal, eriti kui esimese asjana korra sõrmedega üle laua põristas Nagu koolipoiss oleks sinna tiritud aga ega ma üldse pahaks ei pane, sellise väga sõbraliku mulje jättis vähemalt.

      Värav polnud kindlasti Sido viga - see ei tulnud "ei kuskilt" nagu artikkel kirjutab. Pall liikus meie karstusala joonel päris pikalt ja ma hoidsin tükk aega hinge kinni, et sealt lõpuks lööki ei tuleks, paraku suutis vastane ikka ennast löögi jaoks vabaks mängida ning sealt see löök tuli. Ehk mis ma öelda tahan - sellist pealelööki ei oleks üldse tohtinud olla. Pealelöökide ennetamine on palju lihtsam, kui enese viimasel hetkel palli ette sättimine - sentimeeter siia-sinna ja pallisuund on hoopis teine.
      Nõnda on Rähn minevikus päris mitu omaväravat lööndu ja nõnda lõi ka Sidorenkov selle värava. Oleks jalg veidi teises kohas olnud, oleks ta löögi ära tõkestanud ning ta oleks meil siin uus kangelane. Seega palun ärge mustake teda omavärava pärast - ta tegi oma tööd.

      Muide, huvitav kas teine poolaeg hakati pikka taguma seepärast, et ei jõutud enam mängida või seepärast, et treeneripingilt tuli selline korraldus? Igal juhul umbes seal Rähni väljalangemise ja Kingi vahetuse ajal hakati teisiti mängima - üle kolme söödu järjest naljalt ei tehtud.

      Esimene poolaeg oli minu arvates aga vägagi ilus. Keegi siin mainis, et me võimalusi ei loonud - halloo - Sloveenial polnud just eriti palju rohkem võimalusi ja raamidesse lööke oli Eestil statistika järgi isegi rohkem.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Mina kirjutan selle kaotuse 100% Puri arvele. Kogu situatsioon tekkis temast ja lõppes temaga. Oleks Puri asemel platsil mõni jalgpallur olnud, oleksime vähemalt viigipunktid saanud... Kahju, äärmiselt kahju. Iseenesest oli ju soliidne esitus, kui välja jätta fakt, et mängisime 10 mehega. Puri polnud ju platsil. Vastik abordijäänus...
        loodetavasti ma leian su ülesse, igaljuhul otsing on käivitunud!
        vaatame mis juttu sa siis räägid aga ma luban et nende sõnade eest saad sa korralikult

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Hehee, ei hakanud praegu otsima aga Raio esinemine kas pühapäevastes või esmaspäevastes etv spordiuudistes oli elav näide. Päris humoorikas oli vaadata teda seal, eriti kui esimese asjana korra sõrmedega üle laua põristas Nagu koolipoiss oleks sinna tiritud aga ega ma üldse pahaks ei pane, sellise väga sõbraliku mulje jättis vähemalt.

          Värav polnud kindlasti Sido viga - see ei tulnud "ei kuskilt" nagu artikkel kirjutab. Pall liikus meie karstusala joonel päris pikalt ja ma hoidsin tükk aega hinge kinni, et sealt lõpuks lööki ei tuleks, paraku suutis vastane ikka ennast löögi jaoks vabaks mängida ning sealt see löök tuli. Ehk mis ma öelda tahan - sellist pealelööki ei oleks üldse tohtinud olla. Pealelöökide ennetamine on palju lihtsam, kui enese viimasel hetkel palli ette sättimine - sentimeeter siia-sinna ja pallisuund on hoopis teine.
          Nõnda on Rähn minevikus päris mitu omaväravat lööndu ja nõnda lõi ka Sidorenkov selle värava. Oleks jalg veidi teises kohas olnud, oleks ta löögi ära tõkestanud ning ta oleks meil siin uus kangelane. Seega palun ärge mustake teda omavärava pärast - ta tegi oma tööd.

          Muide, huvitav kas teine poolaeg hakati pikka taguma seepärast, et ei jõutud enam mängida või seepärast, et treeneripingilt tuli selline korraldus? Igal juhul umbes seal Rähni väljalangemise ja Kingi vahetuse ajal hakati teisiti mängima - üle kolme söödu järjest naljalt ei tehtud.

          Esimene poolaeg oli minu arvates aga vägagi ilus. Keegi siin mainis, et me võimalusi ei loonud - halloo - Sloveenial polnud just eriti palju rohkem võimalusi ja raamidesse lööke oli Eestil statistika järgi isegi rohkem.
          No esiteks see löök oleks läinud väravast mööda oma 2-3 meetrit, teiseks sinna poleks üksgi sloveen jõudnud oleks võinud lihtsalt katta palli ja kolmandaks kas mitte palli ei peaks toimetama lähima küljejoone poole mitte üritamam seda värava eest läbi lüüa vms. ta teha üritas?!

          Kommentaar


            Vaatasin 10x väravasituatsiooni läbi. Vaadake Palatu ja Sido tegutsemist... Totaalsed valearvestused. Sido keeras ikka korraliku käki, seal oleks klassiga jalgpallur pädevama otsuse teinud. Aga mis teha, selline see meie varumeeste pink on.
            Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

            http://www.jkpiraaja.ee/

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              No esiteks see löök oleks läinud väravast mööda oma 2-3 meetrit, teiseks sinna poleks üksgi sloveen jõudnud oleks võinud lihtsalt katta palli ja kolmandaks kas mitte palli ei peaks toimetama lähima küljejoone poole mitte üritamam seda värava eest läbi lüüa vms. ta teha üritas?!
              Vaatasin veel korduvalt korduse üle ning - Vassiljev tõmmati ära, Jääger tõmmati ära ja see, et Sidorenkov pidi olema see õnnetu, kes palli viimases hädas puhastama pidi on lihtsalt juhus.. õigemini ta mängis selle koha peal. Ja ma ei ütleks, et see pall nii vabalt selat eest läbi jooksis, oleks ta passiivselt katma jäänud, oleks tema selja taga olnud ründaja vabalt saanud jala vahele torgata ning GOAL! Ta üritas lihtsalt esimesena pallini jõuda ja ka jõudis, kahjuks väga õnnetult.


              edit: ja mis see Palatu tegi? Väravakordusest ei tule kahjuks välja miks ta seal äärel oli aga peale seda, kui tal ebaõnnestus takistada äärelt keskele söötu oli ta juba mängust väljas ning ainuke võimalus oleks olnud kellelegi julamlt kastis tagant sisse hüpata - penalti.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Ma saan aru, et maitsed on erinevad jne. Aga tra, kes on see idioot kes enne mängu ja vaheajal muusikat valib? Vabandust, kui tegemist on naisterahvaga. Järgmise mängu eel palun siis mängida ainult Masterboyd, palun eks onjuu, onjuu, onjuu..... Ja ülejärgmise eel Captain Jacki.

                Kommentaar


                  Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                  Ma saan aru, et maitsed on erinevad jne. Aga tra, kes on see idioot kes enne mängu ja vaheajal muusikat valib? Vabandust, kui tegemist on naisterahvaga. Järgmise mängu eel palun siis mängida ainult Masterboyd, palun eks onjuu, onjuu, onjuu..... Ja ülejärgmise eel Captain Jacki.
                  Kuigi olin ise ka kunagi Scooteri fänn, siis see how much is the fish tundus mullegi kuidagi kahtlane. Ja kui meeskonnad staadionile tulid, mõtlesin et mis pagana disko nüüd peale pandi - oskab keegi öelda mis looga tegemist on? Kas selle EM turniiri lugu?

                  Ja palun - olgu muu ajaga kuidas on aga hümni ajal pasunaid ei pinistata! See oli ikka päris rõve, kui Eesti hümni esimeste taktide ajal otsustas keegi mul selja taga, et nüüd on õige moment puhuda.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Dmitrijevi ja Kruglovi tuleb kiita. Suuri eksimusi ei olnud pea ühtki.
                    No minu silmis oli kogu Eesti vasakäär (Sidorenkov-Kruglov) eile ikka mannetult nõrk. Kruglov ei teinud pea ühtegi eksimust? Mees üritas koguaeg toppida palli keskele, selle asemel, et avanenud äärt kasutada. Need söödud, mida ta keskele toppima hakkas, jäid ka koolipoisilikult nõrgaks ning Sloveenia kaitsel polnud mingeid raskusi pall omastada.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust

                      edit: ja mis see Palatu tegi? Väravakordusest ei tule kahjuks välja miks ta seal äärel oli aga peale seda, kui tal ebaõnnestus takistada äärelt keskele söötu oli ta juba mängust väljas ning ainuke võimalus oleks olnud kellelegi julamlt kastis tagant sisse hüpata - penalti.
                      Eksiti asja vastu, mida räägitakse juba 6 aastastele: ärge jookske kõik ühe mehe peale.
                      Puri jooksis juba Sloveenia ääreründajat katma. Palatu jooksis ka. Keskmine ründaja jäi vabaks ja sinna sai mugava söödu anda. Seal see olukord alguse sai. Üks neist - Puri või Palatu oleks pidanud jääma keskmist Sloveenia meest võtma.
                      Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                      http://www.jkpiraaja.ee/

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sen Vaata postitust
                        loodetavasti ma leian su ülesse, igaljuhul otsing on käivitunud!
                        vaatame mis juttu sa siis räägid aga ma luban et nende sõnade eest saad sa korralikult
                        Kui leiad, helista.
                        Puri mängis eile kehvasti - aga sellise postituse kirjutanud mees on ehtne kusipea. Ja abordijäänus, mõistagi.

                        Kommentaar


                          KES ON LEIDNUD???

                          Eilsel (12.10.2010) Eesti-Sloveenia mängul läks kaduma valget värvi abielusõrmus. Sisse graveeritud nimi ja kuupäev. Leidjale vaevatasu. Tel. 5114211
                          trey says:

                          ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            See oli põhiliselt tuule töö. Istusin külje peal ja oli näha kuidas pall läheb algul täiesti sirgelt aga õhus keerab järsult ära.
                            Tuul või mitte aga ka suvistes mängudes paugutas ta korduvalt palle tripkale
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vasak äär oli nõrk eile. Kruglov võttis väga imelikke otsuseid vastu ja koostöö ees oleva Saagiga ei toiminud. Individuaalses plaanis tegutsesid kaitsjad rahuldavalt, kuid meeskondlikult oli seal palju ebakõlasid. Ühest sellisest ebakõlast löödi värav. Siderenkovile maksis kätte kogenematus selles olukorras. Kuid peab tõdema, ta oli meie nõrgim lüli. Aga viha ei pea ja kuskilt peab alustama.
                              Kui midagi kripeldama jääb siis Sloveenia väravavahi suurepärased tõrjed. Saagi ja Jäägri löögid olid super ja iga vv neid kinni poleks püüdnud.

                              Kommentaar


                                Oli mis oli selle Palatuga. Seikles jah kohati ringi liiga palju, aga mõistetav kui pole meeskonda sisse sulanud ja keset mängu peab keskkaitsesse tulema. Muidu igati pinks-ponks tulemus ja kartsin halvemat. Sido ikkagi lõi ise selle palli nii ilusasti sisse, et anna või hõbepall. No sellisest positsioonist annab ikka nii ilusti sisse lükata...prof jalgpallur või mis? Paljukiidetud maailma parim jalgpallur Vassiljev oli ka iseeenda hale vari. Ei tulnud need standardid tal eriti välja ning väravaolukorras mängiti ta ikka totaalselt auti.
                                Üldiselt Rüütlilt sitt otsus ennistada Sido vasakkaitsesse. Ei vedanud välja. Niigi oli Piiroja puudu. Oleks ikka pidanud Kruglovi panema vasakkaitsesse. Üldiselt alates 40 minutist Eesti meeskond oli väsinud ja puudus loomingulisus ning mängu valitsesid kuni lõpuminutiteni sloveenid. Kahte head mängu teha pole ikka veel meie tase. Ei saadud ju raamidessegi väga väga pikalt löödud. Klavan üllatas keskkaitses, tegi väga hea mängu. Zenjovi kiirus on ikka hoopis teine tase. Kahju, et teda algkoosseisus ei saanud väljakule panna. Saag tegi kõvasti tööd. Jääger ka korralik. Puri ja Purje, võta üks ja viska teist. Üldiselt selline harju keskmine mäng ja viigiga oleks ikka tõeliselt happy olnud. Ka 0 - 0 viigiga. Ja ärge kiitke enne mängu iseend üles, Eesti koondisele mõjub see halvasti, pigem hirmutage ja rääkige palju me kaotusi oleme saanud. Alati on see hästi toiminud. Soome, Läti, Serbia jne..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X