320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Sloveenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Minu taga karjus üks ära joonud kloun serblaste viimase vahetuse ajal, mida ta ise tähele ei pannud: mida v***u ta teeb, krdi pede kohtunik, tra anna kaart juba jne. Üks "pall vastu kätt" mida ei vilistaks ka ära ostetud kohtunik käeks ,pani selle nii umbes 30 aastase tauni kordamööda pasunat puhuma ja "kohtunik on pede" karjuma.
    Sellised värvikaid kujusi leidub staadionil päris palju, kes peavad vajalikuks enda arvamust kõvahäälselt koos roppustega avaldada. Endal oli ka paar sellist selja taga.

    Kommentaar


      Algselt postitas mutt Vaata postitust
      ega see Sidorenkovi õnnetus suurem polnud kui Pique'l samuti täna... Juhtub. Jaksu ja tahet edasiseks!
      Hispaania võib omale sellised vigu lubada. Eesti aga mitte.
      Fan of Manchester United and FC Barcelona.

      Kommentaar


        selline kaasaelamine on vähemalt kaasaelamine. Ise ka ropendasin seal palju emotsioonide pealt. Ma istusin läänesektoris ja mulle tundus, et kas ei julgetud, või milles asi oli isegi Eesti ! Eesti ! hüüda. Lihtsalt istuti ja oldi vait, eks see ole enda teha kas tahad karjuda, aga ma kujutangi praegu ette, et need vaiksekesed ja häbitundjad kirjutavad foorumites nüüd, et miks igasuguseid kloune vaja on staadionile.
        Vilistamist ma muidugi heaks ei kiida kui vastasmeeskonna mängija maas on 0:0 seisul, aga pärast seda kui meil 2 maas olid ja nad edasi mängisid oli mul juba ka sügavalt pohhui.

        Kommentaar


          Kommentaar


            'The life of an Estonian football fan'

            Kommentaar


              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
              aga ma kujutangi praegu ette, et need vaiksekesed ja häbitundjad kirjutavad foorumites nüüd, et miks igasuguseid kloune vaja on staadionile.
              Jah, et vait olla, sellepärast ongi koguaeg fännikale piletid ostetud ja seda juba arena algusest saadik.

              "Vaiksekesed ja häbitundjad"
              Kujuta veel endale midagi ette! Näiteks seda, et sa siiski suudad endale ühtteist selgeks teha
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Vaatasin veel korduvalt korduse üle ning - Vassiljev tõmmati ära, Jääger tõmmati ära ja see, et Sidorenkov pidi olema see õnnetu, kes palli viimases hädas puhastama pidi on lihtsalt juhus.. õigemini ta mängis selle koha peal. Ja ma ei ütleks, et see pall nii vabalt selat eest läbi jooksis, oleks ta passiivselt katma jäänud, oleks tema selja taga olnud ründaja vabalt saanud jala vahele torgata ning GOAL! Ta üritas lihtsalt esimesena pallini jõuda ja ka jõudis, kahjuks väga õnnetult.


                edit: ja mis see Palatu tegi? Väravakordusest ei tule kahjuks välja miks ta seal äärel oli aga peale seda, kui tal ebaõnnestus takistada äärelt keskele söötu oli ta juba mängust väljas ning ainuke võimalus oleks olnud kellelegi julamlt kastis tagant sisse hüpata - penalti.
                Videot vaadata on näha, et see mängija kes Sido taga oli jäi seisma nähes, et pall väravasse ei lähe ja vaevalt ta oleks sellele pallile enam järgi jõuda aga see selleks mis olnud see olnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Ausalt öeldes oli mul ka. Tundub nagu see oleks mingiks uueks tavaks saanud, seda karjuda- uusi hüüdeid Eesti kohta ju välja pole mõeldud ja siis sõimatakse kohtunikku. Kohtunikud teevad ka vigu, iga mäng karjuda fuck you referee muutub varsti naeruväärseks, sama käib ka vilistamise kohta. 0-0 seisu peal vilistatakse vigastada saanud Sloveenia mängija peale? See on lihtsalt lollus juba.
                  Nõustun nendega, kelle arvates kohtunikebrigaadi töö selles mängus oli alla keskmise. II abi väga ei kommenteeri, kuna ei jälginud, küll aga oli I abi üks viimase aja viletsamaid. Lihtsatele eksimustele ja positsioonivaliku vigadele pani krooni pähe olukord, kus 5-6 minutit enne lõppu lükkasid nurgalipu ääres sooja tegevad sloveenide varumehed vaikselt väljakule teise palli. Kui peakohtunik seda lõpuks märkas, siis I abi ei saanudki aru, mis toimus. Küll aga oli ta esimene kes väljakult jalga lasi (sellel ajal kui peakohtunik ja II abi keskel mängu lõpetasid). Seetõttu ei paneks fännidele pahaks seda kohtuniku fakitamist. Vähemalt jäi mehele meelde, et sellel õhtul ei olnud tegu tema säravama etteastega.

                  Mängust jättis väga positiivse mulje Rähn-Klavani keskkaitse paar.
                  299195

                  Kommentaar


                    Algselt postitas skint Vaata postitust
                    Ma pikka analüüsi ei viitsi või oska enam kirjutada, aga tuntud spämmfoorumlase stiilis küsides: kas mina olin ainuke, kes tundis kaasfännide poolt sääraste chantide hüüdmise tõttu häbi?
                    Isiklikult küll häbi ei tunne, et kohtunikule sai "head ja paremat" soovitud; samuti mida mäng edasi, seda kergemalt sloveenid kukkusid ja lebama jäid + ilmekas näide nende "tõlgendus" ausast mängust...
                    Usk kaob viimasena...

                    Kommentaar


                      Ma ei tea, kas see on hea või halb, aga kõige rohkem kipun ma siin teemades tavaliselt meie italianoga nõus olema. Ma arvan, et see on hea.

                      Kommentaar


                        Mul istus see eest 60ndates härra selja taga, kes iga kord kui Sloveenia üle kesk joone vähe kiiremini jooksis "no nüüd tuleb värav ära" halama hakkas.

                        Aga tore õhta oli. Järgmise korrani.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas INCE Vaata postitust
                          Kui peakohtunik seda lõpuks märkas, siis I abi ei saanudki aru, mis toimus. Küll aga oli ta esimene kes väljakult jalga lasi (sellel ajal kui peakohtunik ja II abi keskel mängu lõpetasid).
                          Ära pahanda, aga riietusruumidele lähim abikohtunik peab kohe peale lõpuvilet suunduma sinna, et tagada eesruumides kord.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Ära pahanda, aga riietusruumidele lähim abikohtunik peab kohe peale lõpuvilet suunduma sinna, et tagada eesruumides kord.
                            Et siis nagu korrapidaja või ? Mis ta veel tegema peab, kas peale mängijate lahkumist ruumid ka üle vaatama, pudelid kokku korjama ja tuled kustutama? Ära aja möga.
                            299195

                            Kommentaar


                              Algselt postitas INCE Vaata postitust
                              Et siis nagu korrapidaja või ? Mis ta veel tegema peab, kas peale mängijate lahkumist ruumid ka üle vaatama, pudelid kokku korjama ja tuled kustutama? Ära aja möga.
                              ei ei.. sa said asjast valesti aru. See on selleks, et mängijad ei läheks nt seal all ruumis omavahel kokku vms ning nende asjade vältimiseks, a'la kui Lindpere seal all ruumis kohtunikke ja kõike muud sõimas.

                              Kommentaar


                                Fotod: Eesti vs Sloveenia

                                Kommentaar

                                Working...
                                X