320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Sloveenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Tuul või mitte aga ka suvistes mängudes paugutas ta korduvalt palle tripkale
    Minuarust on jah ta varem ka neid palle tribüünide poole saatnud.
    Aga kas ma olin ainuke kes nägi endaarust Tõnis Lukast fännisektoris eile? Oli hirmsalt tema moodi.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      Minuarust on jah ta varem ka neid palle tribüünide poole saatnud.
      Aga kas ma olin ainuke kes nägi endaarust Tõnis Lukast fännisektoris eile? Oli hirmsalt tema moodi.
      Nägid õigesti
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
        Kuhu tuulemehed jäid?
        Šeff, igasse teemasse suudad postitada, aga kas sa loed ka mida teised on postitanud? Võta nüüd foorum ilusti ette ja proovi oma küsimusele ise vastus leida. See on siin olemas.

        Edu,
        Piksenool
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          Kas ma olin ainuke, kes nägi(vähemalt mängu vaheajal puhvetite ümbruses) Uku Uusbergi?

          Kommentaar


            Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
            Kas ma olin ainuke, kes nägi(vähemalt mängu vaheajal puhvetite ümbruses) Uku Uusbergi?
            Kle, mine perse, tõsiselt! Kaua võib?
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Kuna värav oli teiselpool staadioni otsa, siis ma ei saanudki koheselt aru et omavärav oli. Nüüd vaatasin videot ja Sidolt täiesti mannetu viga ja, mõtlesin et kuidagi keerulisemalt aga puhtalt omaväravasse pani selle palli. No perse, nüüd lähen mina ka kurjaks.

              // No siis on tore, et meie riigi tähtsad isad isegi tulevad fännisektorisse ja viitsivad seal külmetada mitte ei passi oma kallite autodega SPA's soojas vannis.

              Kommentaar


                Piletihind on igati normaalne, selle üle mina igatahes ei kurda. See-eest transpordiga on juba palju raskem. Selleks, et eilsele mängule saada, startisin juba 14.25, sellega jõudsin ühte sihtpunkti, siis 1h ootamist ja sõit Tallinna poole võis juba alata. Kui mängule veel saab, siis õhtul koju minek on juba palju suurem katsumus. Kuna, sellisel kellal stardib Tallinnast õigel suunal ainult 1 buss !!! ja et sellele jõuda, tuleb enne ilusti linnliinide sõidugraafik üle vaadata. AGA mängul sain ilusti käidud ja jõudsin öösel koju ka

                Kahju, et üks eksimus, meie jaoks nii lõppes, aga selline see mäng on !
                Edu poistele, tublid olite igaljuhul !

                Kommentaar


                  meelis 989, sa oled ülekohtune ja ebaobjektiivne. Selliselt lähtudes võib igale eile platsil viibinud 22-le jalgpallurile etteheiteid teha. Igaüks ei peagi talupojaliku järjekindlusega ainult kaitses rassima ja klaarima. Mõnele tuleb anda vabad käed, eriti sellistele, kes on võimelised mängu saatuse otsustama. Ära räägi "lampi" kellegi allavõimete või ülinõrgast mängust, pigem oli pingelises mängus asi kinni pisiasjades.
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Kogu eilset mängu iseloomustab hästi Kalkuni kommentaar. Kui sloveenid söötsid palli mehelt-mehele siis meie mängijad mängisid palli Saagi suunas, Kinki suunas, Zenjovi suunas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Helena. Vaata postitust
                      See-eest transpordiga on juba palju raskem. Selleks, et eilsele mängule saada, startisin juba 14.25, sellega jõudsin ühte sihtpunkti, siis 1h ootamist ja sõit Tallinna poole võis juba alata. Kui mängule veel saab, siis õhtul koju minek on juba palju suurem katsumus. Kuna, sellisel kellal stardib Tallinnast õigel suunal ainult 1 buss !!!
                      See teemaatika kuulub kahjuks täielikult ebaterve huumori valdkonda. Ühistransa graafikud on WORST EVER praegu. Aitäh teile Tallinna valitsus ja selle eest vastutavad organid, kes käesolevast aastast selle veelgi enam pekki keerasid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                        Veel midagi.... Mida vit+u see kohtunik tegi ? kes kohapeal mängu käis vaatamas see nägi (tv ei olevat midagi aru saada) - 1. kolme vastase kätt ei võtnud ära. 2. üks-kaks nurgalööki jättis andmata(viimasel minutil ei tahtnud ka nurka anda, lõpuks i kka näitas nurgalöögi lipupoole, ja vabandas).
                        3. mõned vead Eesti kahjuks - pmt kõlas vile, rahvas oli rahul, et Eesti vastu tehti viga - aga kellele kohtunik palli näitab ? oiieestlaste viga hoopis ja Sloveenia pall - fakk u.
                        Algselt postitas alehis Vaata postitust
                        Hääl on ära, kuid siiski, FUCK THE REFEREE!
                        Ma pikka analüüsi ei viitsi või oska enam kirjutada, aga tuntud spämmfoorumlase stiilis küsides: kas mina olin ainuke, kes tundis kaasfännide poolt sääraste chantide hüüdmise tõttu häbi?

                        Jah, võisin minagi teatud käte-olukordades buuu hüüda, kuid ei saanud tegelikult mina kindel olla, kas tegu oli käega mänguga. Kusjuures nimetet olukordades võis suuresti olla nii, et isegi kui oli käsi, siis fännitribüüni poole ei olnud olukord kehade poolt varjatud, kohtuniku paiknemise (keskringi kandis) aga küll... Seega minu arust oli mõne üksiku eksimusega, kuid jällegi üldiselt hea liiniga vile.

                        Ja teine häbihetk oli siis, kui vastane oli ilmselt minuti jagu väljakul pilditu ning rahvas hakkab vaikselt vilistama. No mida? Sellisel hetkel peaks mängija püsti saamisel pigem plaksutama. Ütleks mina.

                        Muus osas ja kui skoor ja külm ilm välja arvata, siis oli üsna meeldiv jalkaõhtu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas skint Vaata postitust
                          Ma pikka analüüsi ei viitsi või oska enam kirjutada, aga tuntud spämmfoorumlase stiilis küsides: kas mina olin ainuke, kes tundis kaasfännide poolt sääraste chantide hüüdmise tõttu häbi?
                          Ausalt öeldes oli mul ka. Tundub nagu see oleks mingiks uueks tavaks saanud, seda karjuda- uusi hüüdeid Eesti kohta ju välja pole mõeldud ja siis sõimatakse kohtunikku. Kohtunikud teevad ka vigu, iga mäng karjuda fuck you referee muutub varsti naeruväärseks, sama käib ka vilistamise kohta. 0-0 seisu peal vilistatakse vigastada saanud Sloveenia mängija peale? See on lihtsalt lollus juba.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas skint Vaata postitust
                            Ma pikka analüüsi ei viitsi või oska enam kirjutada, aga tuntud spämmfoorumlase stiilis küsides: kas mina olin ainuke, kes tundis kaasfännide poolt sääraste chantide hüüdmise tõttu häbi?
                            Minu taga karjus üks ära joonud kloun serblaste viimase vahetuse ajal, mida ta ise tähele ei pannud: mida v***u ta teeb, krdi pede kohtunik, tra anna kaart juba jne. Üks "pall vastu kätt" mida ei vilistaks ka ära ostetud kohtunik käeks ,pani selle nii umbes 30 aastase tauni kordamööda pasunat puhuma ja "kohtunik on pede" karjuma.
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              See teemaatika kuulub kahjuks täielikult ebaterve huumori valdkonda. Ühistransa graafikud on WORST EVER praegu. Aitäh teile Tallinna valitsus ja selle eest vastutavad organid, kes käesolevast aastast selle veelgi enam pekki keerasid.
                              Oota, ma sain aru, et linnadevahelisest liinist oli siin jutt. Seda Tallinna valitsus küll ei orgunni. Kui kunagi kellelgi samas linnast ärasaamisega muresid on, siis võib siit foorumist öömaja pakkujaid otsida. Usun, et leiab küll.

                              Kommentaar


                                Küljetribüünil viimases reas pani täiest kõrist kohtuniku aadressil ühel vaikuse hetkel üks härra valimatut rämedat sõimu puhtas soome keeles(ei saanud arugi, kas oli eestlane või soomlane). Häbi ei tundnud, päris naljakas oli. Sama kino olen ka rootsi keeles kuulnud, pole samuti viga.
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X