320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas martn26 Vaata postitust
    Ojamaa, Anier
    Ei näe mõtet, miks neid koondisesse kutsuda. Ojamaaga on asi kõigil selge: aeg-ajalt mängib reservides, põhimeeskonda pole õnnestunud murda. Uurisin ka natukene Sampi noorte mäng ja Anier on viimastes mängudes põhilise aja veetnud pingil, vahepeal tulnud vahetusest mängu. Las kõigepealt saavad regulaarselt mängida ja siis on alles mõtet neid koondisesse kutsuda.

    Kaitsjatest niipalju, et juhul kui Bärengrub jääbki Norras pingile vegeteerima, siis oleks targem kutsuda tema asemel Meistriliigas mängida saav Morozov.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
      Ei näe mõtet, miks neid koondisesse kutsuda. Ojamaaga on asi kõigil selge: aeg-ajalt mängib reservides, põhimeeskonda pole õnnestunud murda. Uurisin ka natukene Sampi noorte mäng ja Anier on viimastes mängudes põhilise aja veetnud pingil, vahepeal tulnud vahetusest mängu. Las kõigepealt saavad regulaarselt mängida ja siis on alles mõtet neid koondisesse kutsuda.

      Kaitsjatest niipalju, et juhul kui Bärengrub jääbki Norras pingile vegeteerima, siis oleks targem kutsuda tema asemel Meistriliigas mängida saav Morozov.
      4 aastaga võib paljugi veel muutuda

      Kommentaar


        Algselt postitas martn26 Vaata postitust
        4 aastaga võib paljugi veel muutuda
        Ma sain aru, et sa räägid sügisel algavatest valikmängudest

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          Kaitsjatest niipalju, et juhul kui Bärengrub jääbki Norras pingile vegeteerima, siis oleks targem kutsuda tema asemel Meistriliigas mängida saav Morozov.
          No mida mina räägin kõik aeg?!

          Kommentaar


            Algselt postitas martn26 Vaata postitust
            Kui nii, siis 4 aasta pärast MM-valikmängude ajal oleme juba konkurentsivõimelisemad...
            Enne MM-i toimub välkturniir või?
            Järgmise MM-i valikmängud hakkavad juba 2012 aastal
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Et natukenegi sellele tulemusel tähelepanu äratada siis postitan praegu meelega siis. Eesti naiste koondis võitis endast üle kolmekümne koha eespool asuvat tugevat Horvaatia naiste koondist võõrsil MM -alagrupimängus ülekaalukalt 0-3 . Ma ei tea ,kuidas teistele aga mulle tundub see ühe parima spordisündmusena terve nädala jooksul ,mis Eesti võistkonnad on üldse välismaal saavutanud . Ei ole võimatu ,et naised jõuvad jalgpallis meil ennem finaalturniirile ,kui mehed . Meie ajakirjandus aga ei ole asjale üldse veel pihta saanud.. Suusameistrivõistlustel osaleb kaheksa naist aga juttu on rohkem kui asi väärt.. Üldiselt peaks EJL võtma ka naiste koondist edaspidi kui tõsist eesmärki ja promoma neid mäng fännide seas . Suuri sõnu tegevalt poolsurnud Jalgpallihaiglalt on vista palju tahta ,et nad oma liikmeid naistekoondise mängule kutsuksid . Eks üritame siis Flora fännide Viienda Sektori ja ehk ka Parema Tiiva vendadega seda teha , sest meie Flora tüdrukud mängivad koondises väga edukalt. Võtaks kätte ja läheks kõik koos Eesti naisi ja tüdrukuid toetama , need ju meie tulevaste jalgpallipoiste emad , õed. Ma olen veendunud ,et vähegi parema loosi korral on naised enne mehi mõnel suurturniiril.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Et natukenegi sellele tulemusel tähelepanu äratada siis postitan praegu meelega siis. Eesti naiste koondis võitis endast üle kolmekümne koha eespool asuvat tugevat Horvaatia naiste koondist võõrsil MM -alagrupimängus ülekaalukalt 0-3 . Ma ei tea ,kuidas teistele aga mulle tundub see ühe parima spordisündmusena terve nädala jooksul ,mis Eesti võistkonnad on üldse välismaal saavutanud . Ei ole võimatu ,et naised jõuvad jalgpallis meil ennem finaalturniirile ,kui mehed . Meie ajakirjandus aga ei ole asjale üldse veel pihta saanud.. Suusameistrivõistlustel osaleb kaheksa naist aga juttu on rohkem kui asi väärt.. Üldiselt peaks EJL võtma ka naiste koondist edaspidi kui tõsist eesmärki ja promoma neid mäng fännide seas . Suuri sõnu tegevalt poolsurnud Jalgpallihaiglalt on vista palju tahta ,et nad oma liikmeid naistekoondise mängule kutsuksid . Eks üritame siis Flora fännide Viienda Sektori ja ehk ka Parema Tiiva vendadega seda teha , sest meie Flora tüdrukud mängivad koondises väga edukalt. Võtaks kätte ja läheks kõik koos Eesti naisi ja tüdrukuid toetama , need ju meie tulevaste jalgpallipoiste emad , õed. Ma olen veendunud ,et vähegi parema loosi korral on naised enne mehi mõnel suurturniiril.
                Päevaleht teeb täna lugu naiste koondisest ja Õhtuleht avaldab sel nädalal intervjuu Katrin Looga. Aga üldiselt muidugi nõus - naiste koondist on põhjust toetada, sest mängijad võtavad asja tõsiselt, jalgpalliliidu poolt on naiste jalgpalli tehtud suuremad investeeringud kui kunagi varem, võistkondi on tulnud üha juurde, tean, et sel aastal toimub jalgpalliliidu esimene naiste jalgpalli festival jne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas asdf Vaata postitust
                  Päevaleht teeb täna lugu naiste koondisest ja Õhtuleht avaldab sel nädalal intervjuu Katrin Looga.
                  Siin siis huvitavat lugemist naiste jalgpallist:

                  http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=372550 - Katrin Loo
                  http://www.epl.ee/artikkel/494390 - Keith Boanas

                  Kommentaar


                    http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=372550 - Katrin Loo


                    Kõik oli ilus ja kena (tüdruk ise ka) - aga miks kuradi päraslt pidi Sen oma pudelid talle tuppa vedelema jätma ja sellega Katrinile suure jama kaela tõmbama..sellest ei saanud aru?
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jansa Vaata postitust
                      http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=372550 - Katrin Loo


                      Kõik oli ilus ja kena (tüdruk ise ka) - aga miks kuradi päraslt pidi Sen oma pudelid talle tuppa vedelema jätma ja sellega Katrinile suure jama kaela tõmbama..sellest ei saanud aru?
                      Valgustage vana inimest: mis asjad on üldse Sen-pudelid?
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Valgustage vana inimest: mis asjad on üldse Sen-pudelid?


                        Äkki midagi sellist?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Valgustage vana inimest: mis asjad on üldse Sen-pudelid?
                          ..peab Senaatori käest küsima - ega isegi tea ....
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            ja ma veel arvasin et Sen-ike on mõistlik mees

                            Kommentaar


                              Mõned aastad tagasi ei saanud meie kirjutav ja ka muu press isegi sellega hakkama ,et oleks Naiste Liiga tulemusi avaldanud . Kas nüüd äkki hakkavad rohkem tähelepanu pöörama.? Naiste jalgpall on tänu alaliidu suuremale toetusele hakanud korralikumalt arenema ja paremate klubide omavahelised mängud olid juba eelmisel suvel väga huvitavad vaadata . Kahtlemata tugevaim ja elujõuliseid kõikidest pallialadest ,kus meil naised osalevad.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                see on ikka juba koomiline, kuidas üks mees näeb ainult seda, mida näha tahab, edu igaljuhul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X