320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Muide koondisel tuleb sel aastal tõenäoliselt üks kodune sõprusmäng ka veel, aga ma ei hakka seda välja ütlema enne, kui ametlik teade tuleb. Lihtsalt teadmiseks.
    Algselt postitas er1k Vaata postitust
    Piirojale sobiks 100. mänguks ilusti Prantsumaa.
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hell yeah...Prantsusmaa oleks küll fantast. Saaks siis kah lõpuks oma teised lemmikud üle vaadatud oma silmaga.
    Kui selline vastane tuleks siis oleks pasundamist juba palju, sest loogiliselt võttes on mänguni kuni kuu jäänud kui just jõulude aeg ja wismaris seda mängida ei taheta.
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Kummaline. Postimees avalikustas üsna huvitava artikli selle kohta, et 6 serbia mängijat maksavad rohkem kui terve maarjamaalaste koondis kokku. Ookoo, üsna loogiline. Andmed baseeruvad siis transfermarkt.de hinnangutel. Eesti koondise koguväärtuseks pakutakse 11 550 000 eurot. Meie väärtuslikumaks mängijaks peetakse aga A.Operit, väärtusega 1,5 milj.

      Nüüd aga küsimus. Miks peetakse Operit ikka veel koondise kõige väärtuslikumaks mängijaks? Minu meelest on lood nõndamoodi, et see mees on juba oma mänguoskused minetanud ja väärtuslikum oleks ehk. . .

      Pakuks, et Kink, Pareiko või Puri? Anybody else?

      Kommentaar


        Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
        Anybody else?
        Zenjov - noor ja välkkiire.

        Opi on seal kõige väärtuslikum ilmselt sellepärast, et seal seda väärtust eriti tihti ei uuendatata. Vähemalt ma arvan nii. Kunagi oli ta ju ikka päris kõva sõna, veel aasta tagasi mängis Hollandi kõrgliigas.
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Pareiko, Kink, Piiroja, Klavan, Vassiljev, Zenjov - on need kõige väärtuslikumad pallurid minu jaoks..
          Aga võrreldes klubisi Serbia omadega, siis paneb natukene mõtlema küll see värk

          Kommentaar


            Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
            Kummaline. Postimees avalikustas üsna huvitava artikli
            Minu arust võiks kummaliseks pidada seda, et pärast n-ö ajaloolist võitu on ajakirjandus nii võidujoovastuses, et kajastab mingit suvalist mittemidagiütlevat statistikat (kaotuse puhul me sellest ei loeks) ja foorumiväljavõtteid (sest peale Kluiverti tsitaadi see tulemus kedagi väga ei huvitanud, võibolla põhjusega?), aga puudub igasugune sisuline mõttetegevus selle osas, mis edasi saab.

            Probleem on muidugi pidev ja üldine ja hiljuti viitas ühes pikemas postituses sellele ka Artur, aga tuli nimetet mängu puhul eriti teravalt esile. Eriline troll selles valdkonnas tundub olevat Oliver Lomp - andku ta mulle andeks - kes Postimehes nt. koondise koosseisu tutvustab seeläbi, et Lindpere on jälle eemal, kuigi see on juba ammu kõigile teada ja siis mängujärgselt surfab tööajast kuskil veidrates foorumites eestlaste kohta öeldud nappe lauseid kogumas. Jalgpallifännile mõjub see kõik lihtsalt mõnitavalt - nagu ei peakski üks suuremaid päevalehti huvilisele tõsist mõttetegevust ja analüüsi pakkuma?

            Võidu üle olen muidugi isegi ääretult rõõmus, aga kahe järjestikkuse osas oleksin veel enamgi! Süües kasvab isu...

            Muudetud: et valesti aru ei saadaks, mul ei ole võidujoovastuse ja statistika vastu midagi, aga enne seda võiks põhiülesannetest aru saada ja need ära täita.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Postimees on kollastunud ning korralikke artikleid tuleb sealt väga harva.

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Postimees on kollastunud ning korralikke artikleid tuleb sealt väga harva.
                So? Selle teadmisega pole mul kahjuks mitte kui midagi peale hakata. Antud juhul pakkus ikkagi seal avaldatud statistika, mille vastu ka väike huvi tekkis. Mitte see, kui kollane üks või teine väljaanne on. Jääme ikka teema piiridesse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas *Rivo Vaata postitust
                  Pareiko, Kink, Piiroja, Klavan, Vassiljev, Zenjov - on need kõige väärtuslikumad pallurid minu jaoks..
                  Aga võrreldes klubisi Serbia omadega, siis paneb natukene mõtlema küll see värk
                  Kui me räägime mängijate turuväärtusest siis - Lindpere unustasid või jätsid tahtlikult välja?
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sziczinche Vaata postitust

                    tegelikult selles just asi ongi ja pole sul selle kollase statistikaga midagi peale hakata

                    poolteist aastat tagasi
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas chac Vaata postitust
                      Kui me räägime mängijate turuväärtusest siis - Lindpere unustasid või jätsid tahtlikult välja?
                      unustasin..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                        Minu arust võiks kummaliseks pidada seda, et pärast n-ö ajaloolist võitu on ajakirjandus nii võidujoovastuses, et kajastab mingit suvalist mittemidagiütlevat statistikat (kaotuse puhul me sellest ei loeks)
                        Kaotuse puhul sa ei saakski lugeda, et Eesti on esimene, kes neid kodus on võitnud, tainapea. Sest siis poleks endiselt keegi võitnud. Kui see pole huvitav fakt, siis ma ei tea, et mis on.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Kaotuse puhul sa ei saakski lugeda, et Eesti on esimene, kes neid kodus on võitnud, tainapea. Sest siis poleks endiselt keegi võitnud. Kui see pole huvitav fakt, siis ma ei tea, et mis on.
                          Martin, ma ei oleks oodanud, et sa arvad, et viitan just sellele statistikakillule. Viitasin ju postitust, mis rääkis mängijate hinnast. Võibolla oleks kasu olnud ka mu postituse lõpuni lugemisest...
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Postimees on kollastunud ning korralikke artikleid tuleb sealt väga harva.
                            Aga paraku on tal auditoorium siiski üsna lai ja seega jõuavad Lambioliveri idootsused tõhusalt avalikku käibesse... Tõesti - kas üldse üheski Eesti ajalehes töötab mõnd päris korralikku vutieksperti? Noh, Järvela on tubli küll, aga... Aga päriselt?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Aga paraku on tal auditoorium siiski üsna lai ja seega jõuavad Lambioliveri idootsused tõhusalt avalikku käibesse... Tõesti - kas üldse üheski Eesti ajalehes töötab mõnd päris korralikku vutieksperti? Noh, Järvela on tubli küll, aga... Aga päriselt?
                              Järvela?

                              "Eesti pommitas Belgradi puruks"
                              "Kui NATO pommid 1999. aastal Serbia pealinna Belgradit tabasid,...."

                              No kui see on hea ajakirjandustava siis ma tõesti ei tea...

                              Äkki mõni veel arvab et Bosnia peale 7:0 võitu oleks pidanud oma ajalehtedes kirjutama stiilis - "Lasime Estonia põhja" vms? või hoopis "Kui venelased 1939 eestisse oma baasid rajasid siis...." jne?

                              Ma ei sea kahtluse alla Järvela jalgpalli eksperdiks olemist, aga aga pidada ennast ajakirjanikuks?
                              Haige, väga haige, minuarust.
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Ei saa aru mis selles halba on. Ennem loen vürtsikalt kirjutatud uudist kust saan info kätte ja veel lisaks muudki infot kui ainult pisikest uudisekest, et Eesti võitis võõrsil 3:1 ja kõik. Kui ei meeldi siis ärge lugege. Üleüldse ainult vigisete absoluutselt kõikide asjade üle....minge tehke ise paremini siis või ärge lugege/kuulake üldse. Teie jaoks polegi kommentaatoreid ega ajakirjanikke kes hästi teevad oma tööd.
                                Vahepeal vigisete jälle selle üle, et jalgpallist ei kirjutata...nüüd jälle jama...kirjutatakse liiga palju...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X