320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Our retrospective look to last week football events stretches to the WC 2014 qualification campaign which came to a (bitter) end for Eesti jalgpall.

    We asked ourselves some questions and tried to give answers:

    - Can we blame the group draw?
    - If so, can this be used as an excuse?
    - Is there any mitigating circumstance for Eesti Koondis?
    - Has Rüütli any responsibility?
    - What went wrong in the end?
    - What went good?
    - Future action

    Read more in my 'balance for Eesti Koondis'
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Pohlak on nüüd igatahes esimese vihje andnud, et Rüütlile tuleb asendus v et vähemalt selle suunas vaadatakse.

      Kommentaar


        masendav intervjuu Tarmolt minu jaoks
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Teadupärast on siis vaikselt lähenemas aastalõpu kohtumised, kus traditsiooniliselt kasutatakse rohkem noori ja Eesti Meistriliigas silmapaistvamaid mängijaid. Kes siis teie arvates tänavu Azerite ja/või Liechtensteini vastu koondisekutse ära teeninud on?

          Ise pakuks:

          Ken Kallaste / Maksim Podholjuzin
          Aleksandr Kulinitš

          Janar Toomet

          Rauno Alliku
          Artur Rättel

          Kommentaar


            igaljuhul loodan, et seekord vaadatakse passi ka ja nagu pohlak vikeris ütleski (ma olen väga harva selle mehega ühel meelel, aga seekord täiesti), et ei tassita neid 30 aastaseid ja vanemaid mehi sealt sõpakatest läbi, vaid proovitakse teiste põhimeeste seas nooremapoolseid mängijaid. ma tõesti loodan seda.

            Kommentaar


              Ma loodan seda, et mängu pannakse kogenud tegijad segamini uute nägudega. Kui panna platsile 11 toorest meest, siis ei saa õiget pilti.

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                igaljuhul loodan, et seekord vaadatakse passi ka ja nagu pohlak vikeris ütleski (ma olen väga harva selle mehega ühel meelel, aga seekord täiesti), et ei tassita neid 30 aastaseid ja vanemaid mehi sealt sõpakatest läbi, vaid proovitakse teiste põhimeeste seas nooremapoolseid mängijaid. ma tõesti loodan seda.
                Jah, Hunti asemel oleks võinud Rättel saada tuleristsed. Teniste ju sai ka päris korraliku avanssiga 19 aastaselt Viggo Jensenilt kutse. Rättel täna vist 21? Ammu oleks võinud anda selle lisamotivatsiooni koondisekutse näol.

                Kommentaar


                  Rättelil tundub, et jääb tasemest puudu ja Rimo üle on küll hea meel, teda võiks küll kaasta üle Neemelo/Vosko.

                  Kommentaar


                    Antonovit tahaks veel kindlasti näha koondises, avansiga kuskil sõprusmängus. Kuigi tema vanus ka jällegi päris kõrge. Keegi 16 aastaselt eestis naljalt jalaga ust lahti ei löö (a la Rooney). Sappinen on Flora mängudel (mida Lives näinud olen) miskit justkui näidanud, vähemalt tööd teinud ning ka õnnestunud oma tegemistes, aga nii pisike, et meeste mängu ei julge panna. Tehakse kotletti

                    Kommentaar


                      Eino Puri?

                      Kallaste, Rättel, Antonov, Subbotin - sellest ma aru ei saa, miks need mehed sel suvel ei mänginud sõprusmängudes kaasa. Hundi-jutud, palun, jätame järele. Sellest nimekirjast eriti arusaamatu on Kallaste ignoreerimine, nagu meil kaitsjaid jalaga segada oleks. Sama võiks öelda Karol Metsa kohta, aga Mets on väga kehva olnud sel hooajal ja kahtlane, kas ta koondiseski midagi suutnuks.

                      Järgmisel hooajal tahaks tõesti PALJU rohkem noori sõprusmängudes näha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Eino Puri?

                        Kallaste, Rättel, Antonov, Subbotin - sellest ma aru ei saa, miks need mehed sel suvel ei mänginud sõprusmängudes kaasa. Hundi-jutud, palun, jätame järele. Sellest nimekirjast eriti arusaamatu on Kallaste ignoreerimine, nagu meil kaitsjaid jalaga segada oleks. Sama võiks öelda Karol Metsa kohta, aga Mets on väga kehva olnud sel hooajal ja kahtlane, kas ta koondiseski midagi suutnuks.

                        Järgmisel hooajal tahaks tõesti PALJU rohkem noori sõprusmängudes näha.
                        Mets ehk teises keskkonnas ja teise tasemega meeste seas oleks muud olnud. Puhas spekulatsioon muidugi, aga kuna Floras terve meeskond ei suuda mängida samal tasemel nagu eelmine aasta, siis ehk võib sellest põhjusi otsida. Aga jah, koondisesse noori ja avansiga palun.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas realking Vaata postitust
                          Mets ehk teises keskkonnas ja teise tasemega meeste seas oleks muud olnud. Puhas spekulatsioon muidugi, aga kuna Floras terve meeskond ei suuda mängida samal tasemel nagu eelmine aasta, siis ehk võib sellest põhjusi otsida.
                          Kibe tõde. Flora ja tabeli esikolmiku suhete illustreerimiseks sel hooajal sobib suurepäraselt alljärgnev liikuvpilt:

                          Kommentaar


                            Samal ajal, kui Tarmo Rüütli juhendatud Eesti jalgpallikoondis sepistas väljakul vahva võidu, viibis Lilleküla staadioni VIP-loožis, jalgpalliliidu juhatuse liikmetest ümbritsetuna rootslane Magnus Pehrsson, kellest võib saada järgmine Eesti peatreener.

                            Samal ajal, kui Tarmo Rüütli juhendatud Eesti jalgpallikoondis sepistas väljakul vahva võidu, viibis Lilleküla staadioni VIP-loožis, jalgpalliliidu juhatuse liikmetest ümbritsetuna rootslane Magnus Pehrsson, kellest võib saada järgmine Eesti peatreener.

                            Kommentaar


                              Õnnitlused Joel Lindperele, Aserbaidžaanile löödud värav oli Eesti koondise läbi aegade 400-s

                              400 - Joel Lindpere - 15.11.2013, 387. Eesti - Aserbaidžaan 2:1 (A. Le Coq Arena)
                              300 - Ingemar Teever - 11.06.2004, 269. Eesti - Makedoonia 2:4 (A. Le Coq Arena)
                              200 - Marko Kristal - 27.22.1997, 178. Filipiinid - Eesti 0:1 (Manila, Rizal Memorial...)
                              100 - Viktor Ader - 16.08.1933, 67. Soome – Eesti 2:1 (Helsinki, Pallokenttä)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
                                Samal ajal, kui Tarmo Rüütli juhendatud Eesti jalgpallikoondis sepistas väljakul vahva võidu, viibis Lilleküla staadioni VIP-loožis, jalgpalliliidu juhatuse liikmetest ümbritsetuna rootslane Magnus Pehrsson, kellest võib saada järgmine Eesti peatreener.

                                http://www.ohtuleht.ee/553864
                                CV midagi erilist ei ole. Ilma erilise eduta Taani ja Rootsi klubisid juhendanud. Suht mõttetu kui tuuakse välistreener puhtalt sellepärast, et ta on VÄLIS.

                                Pagariks võib olla ükskõik kes, aga ega sitast saia ikkagi ei tee ja ega see treeneri vahetus väga midagi muuta ei saa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X