320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

    Ennustan, et 5 aasta pärast on elus ja on rohkem huvi.
    Miks seda huvi peaks rohkem olema? Kui päriselt mängitaks MM või EM finaalturniiri kohtade peale, siis muidugi. Aga see, mis praegu toimub, on lihtsalt koondiseakna täitmine suurturniirita suvel.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Ma usun ka et kui see veidi kanda kinnitab siis läheb populaarsemaks. B ja C satsid pingutavad et finaalturniirile jõuda. Ülejäänudel sõltub Rahvuste liiga kohast nende asetus valikturniiride loosimisel

      Kommentaar


        Nii vähe kui ma A taseme mänge olen vaadanud, siis tugevamad mängitavad see hooaeg noori ja mängivad pigem selle nimel, et B tasemele ei langeks. Publiku huvi on kah leige. Eilne ENG vs ITA mäng toimus pooltühjal statal. Ungari paistab olema ainuke, kes asja tõsiselt võtab. Samas B ja C tasemel üritatakse hoolega, tahetakse tõusta kõrgemale või vähemalt madalamele ei langeks. Nii et raske ennustada Rahvuste Liiga tulevikku. UEFA-l on ennegi ideed liiva jooksnud.

        Kommentaar


          Suurriikide jaoks on nagunii kõik mõttetu. Valikmängudel pole mõtet, kuna suur peaks ikka kohe kohale saama. Suurklubid on alati pahased, et nende mängijad peavad 60 mängu asemel mingi 70 tegema jne. Aga kui vaadata B, C ja D tasandi mänge, siis seal on kindlalt rahvuste liiga üsna häid mänge toonud. A tasand oli juba eelmistel aastatel esimestes ringides üsna igav, kuid viimased voorud pandi juba parajalt hagu ka.

          Seega nõustun pigem telekavaatajaga, et see süsteem jääb.

          Kommentaar


            Algselt postitas SunWolf Vaata postitust
            Nii vähe kui ma A taseme mänge olen vaadanud, siis tugevamad mängitavad see hooaeg noori ja mängivad pigem selle nimel, et B tasemele ei langeks. Publiku huvi on kah leige. Eilne ENG vs ITA mäng toimus pooltühjal statal.
            Inglismaa mängul oli UEFA bänn ja pealtvaatajaks said vaid lapsed saatjatega. Suuremal osal A-tasandi meeskondadest on EM-il ja MM-il millele mängida, see sari on nende jaoks üle bränditud sõpruskohtumised.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas enrito Vaata postitust
              Kui vaadata seda rahvuste liigat üleüldiselt siis tundub, et inimestel selle projekti vastu üleüldisem huvi puudub ja tundub ju üpris tähtsuseta mängida võidu peale kui tead, et sellest üsna palju ei sõltu. Kas 5 aasta pärast see projekt veel elus on? Ma kahtlen.
              Mille poolest täiesti suvaliste sõpakate uhamine parem on või oli? Et kas praegu Inglismaa mõtleb, et Itaalia ja Saksamaaga rahvuste liigas mängimise asemel tahaks hullult Eesti või Maltaga sõpakat kütta? Vaevalt.

              Kommentaar


                Ja kommentaatori seisukohalt, siis kui välja jätta vahest kaks viimast ringi, siis üldiselt on valiksarja mängud kõvasti igavad müdistamised, kuna kvaliteedivahe koondiste vahel on meeletu. Rahvuste liiga palub ideaalis huvitavamaid lõpplahendusi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Mille poolest täiesti suvaliste sõpakate uhamine parem on või oli? Et kas praegu Inglismaa mõtleb, et Itaalia ja Saksamaaga rahvuste liigas mängimise asemel tahaks hullult Eesti või Maltaga sõpakat kütta? Vaevalt.
                  Seda mitte, aga arvatavasti oleksid suuremad riigid meelsamini paari sõprusmänguga piirdunud selle kahenädalase kannatamise ja roteerimise asemel. Kindlasti oleks nad ka Euroopa-väliste riikidega mängitud - vastavalt sellele, kust pärit sats talvel MM-i alagrupis ees ootab.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Superliiga tuleks teha jah.

                    Kommentaar


                      Mis seis jääb?

                      Kommentaar


                        3-1 Albaaniale

                        Kommentaar


                          Eesti koondise legendid Enar Jääger, Dmitri Kruglov ja Aleksandr Dmitrijev annavad reedel A. Le Coq Arenal lahkumisetenduse. Selle eel sain kõigi kolme mehega eraldi kokku, et meenutada juhtunut ning mõtiskleda elu ja jalgpalli üle. Legendid ütlesid oma lõppsõna.

                          Legendi lõppsõna | Enar Jääger: olengi väikese jutuga, sest mida kaitsjal ikka nii palju öelda on?
                          "Buss hakkas Kohilast sõitma, käis Alult, Raplast ja Kaiust läbi ning jõudis Kehtnasse, kus oli trenn. Üks ots 40 minutit. Teist sama palju tagasi. Aga mulle meeldis algusest peale. Jalgpall meeldis ja sõbrad Kohilast käisid kah trenni. Tore oli," meenutab Enar Jääger seda, kuidas algas tema tee 126 A-koondise mänguni.


                          Legendi lõppsõna | Dmitri Kruglov: unistan, et jalgpalluri eriala oleks Eestis sama prestiižne kui mujal maailmas
                          Dmitri Kruglovi trump läbi tema pika ja vahva karjääri oli vasak jalg. See lennutas teele pommlööke, läkitas trahvikasti põrguliku vindiga täpseid tsenderdusi ja asetas võrku penalteid. Kõige selle eeldus pole aga looduse poolt antud anne, vaid sihikindlus, kohusetundlikkus ja töötahe, rõhutab Kruglov enne karjääri pidulikku lõpumängu.


                          Legendi lõppsõna | Aleksandr Dmitrijev: hüüdnime Lasnamäe Makelele vastu ei ole mul midagi!
                          Jalgpalli telekast vaatamine ei ole endiste ja praeguste tippjalgpallurite seas üldse nii populaarne, kui võiks arvata. Mõned ei vaata üldse, paljud vähe. Aleksandr Dmitrijevi klubikaaslased Jekaterinburgi Uralis armastasid jalgpalli asemel telekast hoopis hokimatše vaadata.

                          Kommentaar


                            Aitäh, Ott! Mulle need lugemised väga meeldisid!

                            Kommentaar


                              eelmiste lahkumismängudega võrreldes ikka suht lambine ettevõtmine, televisioonigi ei jõudnud. aga muidu tore et kutid jälle kokku tulid ja palli mängida said

                              Kommentaar


                                Väga kõva mäng! Täielik nostalgiapauk. Õhtu peaosalised tundusid ka rahul olevat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X