320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas trk Vaata postitust





    Mõtlesin eelmisel nädalal, et teen siin foorumis pikema pausi, aga näed, ei suutnud kiusatusele vastu panna. Reserveerin selle õiguse endale ka edaspidiseks, vaatamata kenadele tiitlitele "kahtlaselt lahedal alati kahele tahtsale vutikontorile", "pohlaku suuvooder" ja "debiilne hülgemöla". Paraku lisasin postitusele Pohlaku, mistõttu jäid jätkuva vastuseta samas küsitud küsimused.

    Linnupoja, nõudsid siin väga häälekalt venemeelsete deporteerimist. Paar nädalalt on läinud, mis su skoor on?
    Reaalne skoor on ju tugevas miinuses, neid tuleb ainult juurde.
    Mu arvamus on sama mis iga õige eestlase, iga õige inimese kes väärib meie territooriumil elamist. Tiblad saadame venemaale. Vene rahvusest isik kes ei poolda putinit, ei poolda sõda ei ole tibla mitte mingist otsast - nemad on siin oma kodumaal nagu mina ja suur enamus siit foorumist.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas nonoh Vaata postitust

      Ee, Flora?
      Ee, lapsed?
      Ee, mingi naisevärk?
      Ee, mingi kohaliku omavalitsuse värk?
      Ee, mingi Krimmi jalkavärk?
      Muud olen kuulnud, aga mis nende lastega siin on?
      sigpicJALGPALL on üle kõige!

      Kommentaar


        Algselt postitas DICKtaator Vaata postitust
        Õnnestus nädalavahetusel juhuslikult kohtuda ühe koondislasega. Veidi svepsis ka ja nimesid ei hakka nimetama, aga küsimusele mis arvata sellest skandaalist tuli aus ja lühike vastus-tiblaaaaaad!
        Kas see koondislane pole ise mitte samasugune tibla?

        Või mis? Tema pole midagi valesti teinud, aga laseb Kostjal end kaptenina väljakule viia. Samamoodi Kostja pole midagi valesti teinud, sattus lihtsalt õhtusöögile ja Stjopa pani ju pildi üles. Ega Stjopagi putini meelne ole, lihtsalt mitme aasta jooksul üles ehitatud ärihuvid on sellised. Kas tõesti on Karpin suurvene šovinist või äkki ta lihtsalt ütleb selliseid asju, et saaks treenerina töötada.

        Selles keisis on igal astmel isikud, kes on oma isiklike huvide osas pigistanud silma kinni ja seda tehes vaikimisi aksepteerivad maffiariiki. Mis see tibla definitsioon täpselt ongi?

        Kommentaar


          Algselt postitas sanderk Vaata postitust

          Kas see koondislane pole ise mitte samasugune tibla?

          Või mis? Tema pole midagi valesti teinud, aga laseb Kostjal end kaptenina väljakule viia. Samamoodi Kostja pole midagi valesti teinud, sattus lihtsalt õhtusöögile ja Stjopa pani ju pildi üles. Ega Stjopagi putini meelne ole, lihtsalt mitme aasta jooksul üles ehitatud ärihuvid on sellised. Kas tõesti on Karpin suurvene šovinist või äkki ta lihtsalt ütleb selliseid asju, et saaks treenerina töötada.

          Selles keisis on igal astmel isikud, kes on oma isiklike huvide osas pigistanud silma kinni ja seda tehes vaikimisi aksepteerivad maffiariiki. Mis see tibla definitsioon täpselt ongi?
          Vikipeedia: Tibla on halvustav sõna venelase kohta. Tibla ei austa asukohamaa kultuuri, selle elanikke ega nende keelt ning on üldjuhul vaenulik ka Eesti riigi suhtes. Tibladele omistatakse ka nostalgiat Nõukogude Liidu järele. Võrreldavad, ehkki mitte samatähenduslikud terminid on Homo sovieticus ja soomekeelne ryssä.

          Kommentaar


            https://sport.ohtuleht.ee/1078337/ra...karjaar-jatkub

            Algselt postitas Õhtuleht
            Mida arvab Klavan aasta alguses lahvatanud skandaalist, mis sai alguse Eesti jalgpallilegendide (Sergei Pareiko, Artur Kotenko, Andres Operi, Dmitri Kruglovi, Sergei Zenjovi, Igor Morozovi, Aleksandr Dmitrijevi, Konstantin Vassiljevi, Andrei Stepanovi ja Jevgeni Novikovi) ühisest pildist Venemaa koondise peatreeneri Valeri Karpiniga?

            „Minu kindel seisukoht on, et Venemaa agressioon pole aktsepteeritav ja ma olen selgelt sõjavastane. Ma olen jälginud, et mille pärast on selline olukord tekkinud. Nende isikute sõnavõtud oleks võinud olla resoluutsemad. Osad on muidugi ka olnud väga resoluutsed ja saatnud inimesi kuhugi ravile (seda ütles Delfi ajakirjanikele Andrei Stepanov - R. V.) ...

            Kõik oleks saanud seda asja natuke paremini teha, kui oleks kiiremini ja otsekohesemalt reageeritud. Kõik jätsid palli õhku rippuma ja kui selles teemas pall õhku rippuma jääb, siis on see kõige halvem seisukoht üldse. See on meile endale lähiajalooliselt halb kogemus ja see, mis Ukrainas praegu toimub …

            Kui vaadata, mis kolm nädalat toimunud on, siis see on nii suure organisatsiooni poolt piinlik äpardus. Oleks tulnud PR-osakonnaga resoluutsemalt „ei“ öelda. Ma saan aru, mida Aivar Pohlak on proovinud öelda, sest see ongi vaba maailm. Aga ta jättis mainimata, et tuleb ka aru saada, et ühiskond ja kogukond reageerib vastavalt, mida suurem on su roll. Kui ka mingit kindlat seisukohta ei võeta, siis on loogiline, et on palju pahaseid inimesi,“ kõlas Klavani vastus.
            meeldiv lugeda.

            Kommentaar


              premmi teravam rundaja saarma panna varunimekirja, pohjenduseks tuues, et tahame vaadata mis vormis ta on pole isegi naljakas. siis voiks uldse eesti liigas pallurid panna koik varunimekirja - sest noh, pole ju kindel palju see kostja joosta suudab ja nii edasi. saarma voib kull pohjendatult endalt kusida, et mida vittu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                premmi teravam rundaja saarma panna varunimekirja, pohjenduseks tuues, et tahame vaadata mis vormis ta on pole isegi naljakas. siis voiks uldse eesti liigas pallurid panna koik varunimekirja - sest noh, pole ju kindel palju see kostja joosta suudab ja nii edasi. saarma voib kull pohjendatult endalt kusida, et mida vittu.
                No 3-5-2s kuhu sa Saarma paneeks? Tippu või äärele? Kurb tõsiasi on natuke see ääreründajate mitte kasutamine meie koondise formatsioonis. Osadele sobib see äärekaitse osadele tipurünne - vaata Sinjavski või Zenjov.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                  No 3-5-2s kuhu sa Saarma paneeks? Tippu või äärele? Kurb tõsiasi on natuke see ääreründajate mitte kasutamine meie koondise formatsioonis. Osadele sobib see äärekaitse osadele tipurünne - vaata Sinjavski või Zenjov.
                  Saarma kuskil ütles vist, et koondise praeguses formatsioonis näeks ennast Kostja nr10 peal vist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                    Saarma kuskil ütles vist, et koondise praeguses formatsioonis näeks ennast Kostja nr10 peal vist.
                    Paide hooaja ülevaates see kirjas jah,

                    Koondises right wing-back ei sobi minu mängustiiliga. Ma ütlen ausalt, et minu kaitseomadused ei ole kõige paremad, mulle meeldib ikka palliga mängida. Kui koondise mõttes vaadata, siis Kostja positsioon oleks hetkel kõige parem minu jaoks," mõtiskles Saarma.​

                    Kommentaar


                      Võib olla mõned pole märganud, ent koos Coolbetiga tegime intervjuu Eesti koondise peatreeneriga. Küsitud said ka mõned küsimused, mida ka siin foorumis on tõstatatud.

                      Head vaatamist!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        Võib olla mõned pole märganud, ent koos Coolbetiga tegime intervjuu Eesti koondise peatreeneriga. Küsitud said ka mõned küsimused, mida ka siin foorumis on tõstatatud.

                        Head vaatamist!
                        Vaatasin just hommikul ära ja õhtul plaanisin sobiva teema leides selle ka siia jagada.
                        Hea intekas, õiged küsimused, Hunt saab üpris hästi oma rolliga hakkama. Aga... paaris kohas oleks võinud Häberlil oma jutu lasta lõpuni rääkida, ennem kui uue küsimusega peale lennata.
                        Soovitan ka üle kaeda teistel.

                        Kommentaar


                          Kas Eesti jalgpall ongi surnud? Kohe algab VALIKMÄNG ja siin 0 kajastust, isegi teemat pole. On see kogu Karpini teema tõttu? Või oodatakse lihtsalt ühte korralikku tulemust, et elu sisse puhutaks?
                          Ootusi väga täna pole, kuigi pole see Austria nii hirmus nüüd ka nagu pilt maalitud on, kui neil mitmed mehed puudugi. 0:3 jääks soliidse alla veel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Kas Eesti jalgpall ongi surnud? Kohe algab VALIKMÄNG ja siin 0 kajastust, isegi teemat pole. On see kogu Karpini teema tõttu? Või oodatakse lihtsalt ühte korralikku tulemust, et elu sisse puhutaks?
                            Ootusi väga täna pole, kuigi pole see Austria nii hirmus nüüd ka nagu pilt maalitud on, kui neil mitmed mehed puudugi. 0:3 jääks soliidse alla veel.
                            Tribüüni telegrammi kanalis juba 30 + kommentaari antud mängu kohta ehk kõik arutelud sinna kolinud!

                            Kommentaar


                              Kogu interlull kokku on pigem ikka selline 4-, mitte midagi halba ja näha on, et mänguplaan kui selline toimib. Juunis vaja Aserid võõrsil ära võtta ja Belgiaga kodus mingi +30-ga suve õhtul 1-1 viik teha ja annab mängida küll !

                              Kommentaar



                                Kaks artiklit lõppevast nädalast, mis kirjeldavad Eesti meeste A-koondise hetkeolukorda mitte kõige lihtsamate võistlussüsteemide rägastikus.

                                2024 EM-i silmas pidades on Eestil variant tänu Rahvuste liiga D-divisjoni parimaks alagrupivõitjaks olemisele sõelmängudele jõuda. Kõik sõltub siiski teistest. Praegu on olukord pigem lootust andev, kuigi palju kohtumisi on veel pidamata.

                                Wales jupsib, aga muidu pole viga. Eesti lootus EM-i sõelmängudest püsib elus
                                Eesti jalgpallikoondisel on järgmise talve osas laual kaks varianti. Esimese järgi hakatakse novembris ootama märtsis toimuvaid EM-i sõelmänge. Teise järgi ei oodata mitte midagi. Kumb teostub, pole Eesti meeskonna enda, vaid teiste Euroopa tippkoondiste otsustada.


                                UEFA juhatus kinnitas kolmapäeval MM-valiksarja formaadi, mis muudab Eesti perspektiivist eriti tähtsaks 2024. aasta sügisel mängitava Rahvuste liiga, kus kuulume C-divisjoni. Edukas esinemine seal tõstaks Eesti MM-šansse kahel erineval moel.

                                MM-valiksarja uus formaat pakub Eesti koondisele mitu põnevat võimalust
                                2026. aasta meeste MM-il osaleb esimest korda 48 koondist. Euroopale on eraldatud 16 kohta, mis jaotatakse meetodil, et veel kolm kuud enne finaalturniiri algust on maailmameistriks tulemise lootus säilinud 28 Euroopa koondisel. Eesti koondise jaoks avab MM-valiksarja uus formaat mitmeid põnevaid võimalusi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X