320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti – Serbia (29. märts)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    täpselt!!!

    Kommentaar


      Kui nüüd veel kõik, kasvõi põlvepikkused, Srbia fännid õnnestuks õhtul värava taha jätta ja staadionil Shakirat ei mängi, siis võiks öelda, et oleme ära kasutanud peaagu maksimaalselt kõik kodumängu korraldajale pakutud võimalused ...
      299195

      Kommentaar


        [QUOTE=Mayhem;1286434]
        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        ....
        Kuna Eestis pole see fänlus veel nii arenenud, siis on palju loota, et näiteks küljetribünid asjaga kaasa tulevad, aga vähemasti fännisektor võiks näiteks iga serblaste pallipuute ajal täiega vilet lasta vms. Peaasi, et nendel kuradi balkanipoistel igasugune mänguisu kaoks.[/QUOTE
        arvestades mis oludes need tüübid on üles kasvanud ja mängijateks saanud - siis ma sügavalt kahtlen kas me ka 100% täis staadionitäie rahva 100% kaasaelamisel (palju meil üldse rahvast staadionile mahub?) suudaks midagigi mõjutada.

        arvan et pigem vastupidi - ainus asi mis neid tõesti võiks ehmatada - ongi täielik haudvaikus rahvast täis staadionil.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Algselt postitas INCE Vaata postitust
          Kui nüüd veel kõik, kasvõi põlvepikkused, Srbia fännid õnnestuks õhtul värava taha jätta ja staadionil Shakirat ei mängi, siis võiks öelda, et oleme ära kasutanud peaagu maksimaalselt kõik kodumängu korraldajale pakutud võimalused ...
          Mis sellel Shakiral siis viga on? MMile sobis ja meile ei sobi!
          Inss kas sa oled homo ?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            staadionil mängime ainult Eesti ja vaid Eesti muusikat, muidu vastastel tuleb ,,put it where you want it" feeling ja asi on perses

            Kommentaar


              Paluks siis seda lugu

              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Mis sellel Shakiral siis viga on? MMile sobis ja meile ei sobi!
                Inss kas sa oled homo ?


                Shakiral pole viga midagi ja teda me staadionil obv. ei näe. Laul on samalajal homom kui politseikostüümides esinevate Ricky Martini ja George Michaeli duett.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Kuna Euroopa Jalgpalliliit UEFA on keelanud tänases Eesti-Serbia EM-valikmängus Serbia meeskonna poolehoidjaid tribüünidele lasta, võtab mängueelne turvakontroll tavapärasest kauem aega.


                  ärge siis Serbia särkidega minge

                  Kommentaar


                    21:45 hakkab mäng siis Delfi ajakava järgi.

                    e: üks inimene, aga kaks kella-aega - http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=42911879 algus kell 21:30
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kui nüüd nokkida siis õeldi ETV's ka, et mäng hakkab 21:20 kuigi sel ajal peaks ülekanne hakkama.

                      Kommentaar


                        JH tribüünile kahte piletit pole üle kellelgi?

                        Kommentaar


                          sõbrad, statistikat teile enne Serbia mängu:


                          aitäh kesale

                          Kommentaar


                            Hea meel näha, et kesa statistika jõuab juba soccernet.ee foorumist väljapoole. Huvitav lugemine alati. Aitäh kesale ja sport.err.ee-le avaldamise eest.
                            Algselt postitas alehis
                            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                            Kommentaar


                              kerge liblikas on kõhus...
                              unes nägin muidugi mängu juba ära: 34 mintsal sai mingi mormonovic punase ja eesti läks pendlast (Rähn lõi ) juhtima. enne lõpuvilet lõi Raio kaks null. ärgates olid suunurgad kõrvuni
                              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                              Kommentaar


                                krt ma nägin 1:2 kaotust unes. Lõpuminutitel lõid serblased kaks tükki. Õnneks pole mu unenäod kunagi täide läinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X