320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti – Serbia (29. märts)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pähkel Vaata postitust
    Kohtunik on pede
    No penalti jättis andmata + vähemalt ühe punase kaardi serblasele aga vähemalt heastas ta need olukorrad Serbia teise värava mitte-lugemisega.
    Adiós amigos

    Kommentaar


      Väga õige otsus kohtuniku poolt !! Igaljuhul väga supper jalgpalliõhtu, kes oleks uskunud, et Serbia vastu võetakse kokkuvõttes 4punkti Vaikselt hakkab tunduma, et Eesti võib isegi EM-le jõuda, mis oleks kõige kõvem asi üldse!!!!!!!!!!!! Loodame parimat !

      Kommentaar


        Lõpp oli ikka ulmeline ja väga põnev. Super töö, Eesti koondis!!

        Kommentaar


          No selle punktiga peab küll rahul olema.

          Erinevalt viimasest valikmängust Sloveenia vastu suutsime siiski selle viigi kätte saada, mis ausalt öeldes oli ka maksimum siit mängust.

          Pareiko kindlasti man of the matchkuigi Vassiljevi värav ja üldine esitus muidugi ei jäta kahtlusi parima väljakumängija osas. Ehkki üle pika aja tegi Klavan koondise särgis oma tasemele vastava soorituse, mille krooniks olid mitmed suurepärased individuaalsed sooritused, millega serblastelt vigu välja meelitas.

          Piirojalt üks kehvemaid sooritusi viimasel ajal koondise eest ning ainsa sissesaadud värava puhul jääb selgelt tema praaksöödu vari kummitama.

          Kuigi tabelis ollakse nüüd ühe vähempeetud mängu puhul punktiga sloveenidest ja serblastest maas, siis vähemalt juunis on reaalselt põhjust loota et tõustakse pügala võrra kolmandaks kui fääridest jagu saadakse. Itaalia vastu võõrsil punktilisa lootus on väga ebareaalne seda enam, et Kostja kaartidega audis.

          Võtmemängudeks saavad kindlasti kolm sügisest lahingut, kus tuleb teisele kohale lootes kindlasti maksimaalselt punkte koguda. Kahjuks on viimasest viiest mängust siis vaid üks kodumäng, mis mõnevõrra annab eeliseid konkurentidele, kuid kui serblased kotti pisteti, siis on igati põhjust ka sloveenide ja ulsteri poiste tuju nende kodus rikkuda.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Milline emotsionaalne rollercoaster ! Huuuuh.

            Kommentaar


              Värskelt staadionilt tagasi. No oli alles dramaatika. Mängu oli igal juhul täie raha eest. Kohtuniku kohta ei hakka kommentaare raiskama, niipalju ütlen, et ühes kõrvas istunud Vikerraadio muidu vägagi konservatiivsed kommentaatoridki mainisid, et vägagi ühekülgne vile on. Mulle käis eriti närvidele see, et isegi kui Eesti kasuks viga vilistati, siis tehti seda pea alati siis kui pall oli meie käes ja teel vastaste värava alla.

              P.S. Kas on siin veel ikka arvajaid, et Ahjupera on väga vinge ründemees, kes põrutab peaga, võitleb 110% ja on alati õigel ajal õiges kohas? Nagu ka eelmises mängus nii ka nüüd hakkas juhtuma alles siis kui see mees välja vahetati. Meie tribüüniosa läbis kergendav ohe kui see juhtus. Kuigi jah, ega asendus ka nüüd teab mis terav polnud.. Mis Zahoga juhtus, et ta üldse platsile ei lastud? Arvan jätkuvalt, et mehel vorm nendest kolmest hetkel parim.

              Kommentaar


                Mängu kokkuvõte: Lootus sureb viimasena! Usk meeskonna edukusse viimse minutini õigustas. Tõesti, nagu eespool juba mainiti - Jumal oli täna eestlane Õnne meile kõigile!
                Kuldar
                www.pulmapaev.ee

                Kommentaar


                  Mis seal viimasel minutil toimus? Olin staadionil ja teiselpool otsas. pall käis üle otsajoone või mis?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Väravat ei loetud ,sest suluseis oli.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      See fakt, et Eesti koondis suutis endast tugevama vastu kaotuseisust välja tulla on muljetavaldav ja minu mäletamist mööda ennekuulmatu. Ja sed akõige kõrgemal tasemel ja tähtsusega mängus. Ja kui lisada, et värav polnud juhuslik, vaid konkreetne ja läbimõeldud standardolukord, siis müts maha. Reaalselt on muidugi vaja müstilisi kordaminekuid, et siit teisena edasi minna - oleksin rahul neljanda koha ja iirlaste edestamisega ka. Aga hetkel on kõik sansud olemas.

                      Kommentaar


                        Maailma suurin kummardus Pareikole igatahes. Ilma temata olnuks 84. minutil seis 0-3 ja mast maas.

                        Kommentaar


                          kiitus ka politseile kes suutsid karja jobusid ilusasti ilma suurema kähmluseta ilusasti transportita sinna kus nende koht on. kus iganes see ka poleks
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            See fakt, et Eesti koondis suutis endast tugevama vastu kaotuseisust välja tulla on muljetavaldav ja minu mäletamist mööda ennekuulmatu..
                            Serbia vastu võõrsilmängu ka ei mäleta enam?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                              See fakt, et Eesti koondis suutis endast tugevama vastu kaotuseisust välja tulla on muljetavaldav ja minu mäletamist mööda ennekuulmatu.
                              Laksust meenuvad eelmine mäng Serbiaga, kodune valikmäng Venemaaga...
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Kuna Euroopa jalgpalliliit UEFA oli keelanud tänases Eesti-Serbia EM-valikmängus Serbia meeskonna poolehoidjaid tribüünidele lasta, võttis mängueelne turvakontroll tavapärasest kauem aega ning mängu alguse järel pidas politsei staadionil kinni 73 provokatiivselt käitunud Serbia meeskonna poolehoidjat.


                                Mis see siis olgu? kohalikud tiblad või tuligi serblaseid siia?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X