320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti – Serbia (29. märts)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    ja veel - kõigi nende aastate jooksul esmakordne kogemus fännikal seistes iga rakuga tajuda ja tunda, kuidas eesti-suru-serbia-vastu-muru kajab tõepoolest külgedelt tagasi. ühiselt ja võimsalt.
    kurat, kui hea tunne.
    See...see oli midagi nii võimast, et seda tunnet on raske kirjeldada.

    Kommentaar


      Raio Piiroja sõnas peale 1:1 viiki Serbiaga, et kuigi vastased lubasid tulla teerulliga, ei olnud sellest Lillekülas haisugi - pigem pisike murutraktor. Üldplaanis jäi ta mänguga rahule.

      Kommentaar


        Uskumatu, siiani jalad adrenaliinist värisevad.... Pareiko presidendiks, Kostja peaministriks, Eesti MM'ile ja slaavlased siberisse..!!!


        Uskumatu!
        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

        Kommentaar


          Jaak, kurat, jalad põhjas!
          Tõesti, nüüd on küll jalad põhjas. 20 aastat arengut ja nüüdseks oleme hakanud stabiilselt väga tugevate vastaste vastu väga hästi mängima. Serbia mängis hästi aga meie II poolaeg oli super.

          Kiita võib IIpa kõiki, kes olid väljakul. Me võisime olla tehniliselt nõrgemad aga emtosioon, võitlusvaim ja tahe tõid meile selle tulemuse. Kes olid staadionil, need teavad seda tunnet.

          Kui otsida vigu, siis neid peab otsima oma kapsaaiast. Peale Puri vigastust Purje sissepanek oli fiasko, liiga palju häid olukordi rikkus Ats ära. Tahet on Atsil kõvasti aga klass ei luba hetkel paremini mängida. Kink oli täna väga hea ja oleks olnud õige vahetus. Ka Ahjupera ja Kruglov jäi veidi kahvatuks, aga nendele kohtadele pole meil väa häid alternatiive. Mina oleks siiski kohe alguses pannud tippu Operi ja äärde Kingi.

          Aga lõpp hea, kõik hea. Kohtunike vile oli uhuutuuuur. Närvid on läbi põlenud
          Palju õnne meile! See oli Eesti koondise TOP3 mäng.
          1. Eesti - Venemaa 2:1 (midagi pole teha, emotsioon loeb)
          2. Serbia - Eesti 1:3
          3. Eesti - Serbia 1:1
          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

          http://www.jkpiraaja.ee/

          Kommentaar


            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
            Ainukese värava Itaaliale on löönud Eesti? Lahe.

            Mäng oli Super! Oli õnne ja ebaõnne ning viik oli väärt tulemus. Mõlemale poolele.
            aga iirimaa põhjapoolsel osal on ainsad punktid, mis itaalial kaotsi läind

            see selleks, süda jättis 4 lööki vahele, aga silm leidis õnneks kohtuniku üles lõpus, siiamaani on jube rahulolu, jeee
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              Algselt postitas martn26 Vaata postitust


              lisaks keegi mainis, et turva käskis istuda? kus kohas te siis seisite, kindel, et te kuskil krdi käetoe peal ei seisnud, kui öeldi ,et istuge maha!
              Sest see kõlab veidi ajuvabana, et turva tuleb ütleb jalkastaadionil et istuge maha!
              Miks ajuvabalt?Minu teada ongi tribüünidel seismine keelatud,oled sa siis niisama pingi ees põsti või seisad käetoe peal.Fännisektori seismise pärast ei torgita(lubatud?!?!),küll aga teistel tribüünidel.
              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

              Kommentaar


                "Mängu saatis kõva lärm ning tihe lörtsisadu."

                allikas: Delfi- http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...59745&l=fplead
                tell your mother, we are hooligans!

                Kommentaar


                  Algselt postitas martn26 Vaata postitust
                  Keegi siin eelnevalt kuskil mainis, et temal läks väravas kaua aega jms.... siis küsiks üle, mis kell sa staadionile tulid, ning äkki oled vähe mõistvam, kuuled, et politsei arreteeris 72 Serbia fänni...
                  kus kohas te siis seisite, kindel, et te kuskil krdi käetoe peal ei seisnud, kui öeldi ,et istuge maha!
                  Kümme enne üheksat olin kohal (elan praktiliselt staadioni kõrval) - kõik oleks ok olnud, kui tavapärasest rangema turvakontrolli läbiviimiseks oleks väravatesse tavapärasest rohkem turvasid pandud...
                  Ei seisnud kuskil käetoel ega kuskil mujal endale või muule publikule ohtlikus kohas - lihtsalt seisin, oma istekoha ees; aga oleks pidanud hoopis istuma...
                  Usk kaob viimasena...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                    No selle punktiga peab küll rahul olema.

                    Erinevalt viimasest valikmängust Sloveenia vastu suutsime siiski selle viigi kätte saada, mis ausalt öeldes oli ka maksimum siit mängust.
                    Punktiga rahul, seda kindlasti. Aga siit mängust polnud see maksimum. Kui serblastel peale viigi saabumist veel kork alt ära oli, tõrjus nende vv päris hea eestlaste võimaluse vist põlvega? Külje pealt hästi ei näinud, fännitribüünilt oli ilmselt hästi näha. Sealt oleks 2:1 kuradi magus olnud.

                    Nagu Rootsi Kunn ütleb: Eesti on jätkuvalt talispordimaa! Aga noh, Kunn, meil on Suverull ju ka!
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Eestlastel on päris hea võimalus edasi minna, kui nad samamoodi jätkuvad ofkoors

                      Kommentaar


                        Fotod: Eesti vs Serbia

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Türr, ma olen mitu korda hakanud siia oma unenägu kirja panema, aga siis mõelnud, et persse, see on ikka naljakas ja imelik. Nüüd ma näen, et ma pole ainuke jobu

                          Minu panus ka: esimesel poolajal saab Serbia eemaldamise, lõppseis jääb 1:1, lööjaid ei tea. Sedasi Une-Kati mulle täna öösi sosistas.
                          Oh sa puutsh
                          Une-Katil oli õigus! Kaartide koha pealt ta muidugi eksis natuke, ei tulnud Serbia eemaldamist, vaid hollandlasest kohtunik raius hoopis meile hullusti sitta. Kohati oli see esimesel poolajal nagu korvpall - iga puude oli vile, väga perses värk. Teisel poolajal lasti juba hoopis teravamalt mängida.

                          Mängust. Esimese poolaja lõpus oli meel täitsa mõru, tundus, et head nahka siit ei tule. Õnneks tegi Rüütli midagi riietusruumis väga õigesti pluss oli Kingi sissevahetamine tuhandeprossaselt õige otsus. Kink mängis imeliselt eile. Purje sissevahetamine Puri vastu võis viga olla, aga Puri on endiselt sigamoodi liimist lahti, mitte midagi ei ole öelda. Kas kellelgi on infot, mis Purist sai - kas sai kõvasti viga? Loodan, et mitte, ta on klubis kenasti vormi kogumas, suvel loodaks teda vanas vormis näha taas.

                          Piiroja eksib harva, aga kui, siis põhjalikult. Mitte midagi ei ole teha, meie tahajäämine oli tema rämeda prohmaka tulemus. Õnneks on meil KOOOOOOOOSTJAAAAA!!!!!!

                          Fännidest - kõigile kaasfännidele kummardus. Eile näidati juba sellist taset, nagu asi peaks ALATI olema. Loodame, et koondise head esitused jätkuvad, nii muudetakse ka leiged fännid marukoerteks. Serbia fännide staadionile lubamisest ma ei saa aru. Põristati kõvasti lonti, kuidas serbod oma atribuutikaga sisse ei saa - ja ikka oli hunnik troppe kohal koos lippude ja loosungitega. Minu ees A Le Coq sektoris seisid neli koduvenelast, kes Serbia poolt karjusid ja asi kiskus kohati inetuks ja kippus vaata-et kakluseks minema. Kui turvale sellest rääkisin, siis ütles see, et "neil pole lippu, ma ei saa neid välja visata". Tropikari! Oleks kähmluseks läinud ja mõnel mehel "lipp" ninast välja jooksma hakanud, siis oleks saanud küll vist? Muidugi, need libaserblased kadusid peale viigiväravat õite vaikselt ja pea õlgade vahel minema. Mina ei osanud muud teha kui neid üle röökida, see läks suuremalt jaolt korda ka. Küsisin ka, et kas peale matshi õues ka "Serbija! Serbija! tahate röökida, vastuseks tuli muidugi kolmetähelisi ja emaseksi viiteid.

                          Viimase sekundi suluseisu värava ajal jättis süda löögi vahele. Õnneks oli kohe näha, et asi polnud puhas, sest kohtunik ei näidanud keskringi poole. Ja tuli ära.

                          Palju õnne meile kõigile meie kõigi poolt. Ei saa nad meist jagu, nagu kuulsin Kojameest hiljem karjuvat. Ei saa jah, raisk. Ei saa!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Frontschwein Vaata postitust
                            Kümme enne üheksat olin kohal (elan praktiliselt staadioni kõrval) - kõik oleks ok olnud, kui tavapärasest rangema turvakontrolli läbiviimiseks oleks väravatesse tavapärasest rohkem turvasid pandud...
                            Ei seisnud kuskil käetoel ega kuskil mujal endale või muule publikule ohtlikus kohas - lihtsalt seisin, oma istekoha ees; aga oleks pidanud hoopis istuma...
                            20-nd ennem üheksat kohal, siseruumides 17 ennem üheksat.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Eilsest jäi kummitama kaks küsimust.

                              1. Kuidas on võimalik, et mängija, kes koduklubi eest lõi viimati värava 18. septembril, laksab pea igas koondisemängus värava?

                              2. Kuidas on võimalik, et turvatöötajad ei suuda vahet teha puhast, aktsendita eesti keelt rääkival eestlasest Eesti koondise fännil ja võõrkeelsel tiblal, arusaadav, et A le Coq on üks maailma kehvemini ehitatud staadione kui arvestada sissepääsude arvu ja meie kliimasse mittesobilikke kitsaid siseruume aga see ei tee olematuks küsimust, miks ei suudeta sissepääsudes töötajate arvu mitmekordistades publiku sissepääsu kiirendada, miks aega raisates otsitakse põhjalikult läbi igat siililegi selget eestlasest Eesti koondise fänni aga tiblad toovad staadionile sisse plagusid?
                              Miks peab turvakontroll toimuma staadioni kitsastel treppidel kui võiks näiteks teisaldatavaid tarasid kasutades tõmmata sissepääsude juures territooriumi laiemaks, tekitada rohkem sissepääsuväravaid ja sellega kiirendada publiku staadionilepääsu.

                              Ausalt öeldes mitte kuidagi ei suuda meenutada, et mujal mänge külastatud staadionitel oleksin näinud nii meeletult pikki järjekordi kui A Le Coqil.

                              Huvitav, kas üldse mõni pärisserblane ka eile nende 72 äraviidud nn.serbia fänni hulgas oli?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                20-nd ennem üheksat kohal, siseruumides 17 ennem üheksat.
                                5.trepp, kohal umbes 10 min enne hümni, Eesti hümni ajaks sees. No problems.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X