320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti – Serbia (29. märts)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dnb Vaata postitust
    Aga kas politsei üksi vedas või oli abilisi ka, sest keegi mainis mingit K-Komando värki? Ja kuidas nad täpsemalt provotseerisid meid? "Vabadus või surm"? See on nende põhiline plakat olnud koguaeg.)
    No neil olid kaasas Serbia sümboolika ning loosungid, mis olid eile piisavad argumendid nende kõrvaldamiseks. Ära toimetas nad jah pigem selline märulipolitsei moodi asi. Ei tundunud päris tavalised politseinikud olema

    Kommentaar


      Algselt postitas marconius Vaata postitust
      isiklikult eile polnud kohal,aga reede olin ja mul oli siga külm(liigne õlle tarbimine statal,paha-paha)...
      Võrreldes reedega oli eile ikka väga soe
      Usk kaob viimasena...

      Kommentaar


        kuuldavasti olla ka mingid serbia politseinikud kohal olnud.
        koostöö ruulib
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          Jalgpallihuligaanidel õnnestus staadionile viia külmrelvi ja pürotehnikatt

          Kanal 2-lt tõeliselt "tasemel" reportaaž. Mängu tulemust mainiti vist ainult 1 kord, muust loomulikult rääkimata. Rohkem pandi rõhku mingitele lontrustele ja ennast pumbaks joonud vendadele...

          Kohtunik tühistas serblaste löödud värava, head munnid ikka küll. Analoogseid pealkirju võis lugeda peaaegu igast tänasest väljaandes.
          Need rosina suuruse ajuga ajakirjanikud võiksid siiski aru saada- kohtunik jättis lugemata määrustevastaselt löödud värava
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Kes oleks nii hea ja teeks torrent faili sellest täispikast mängust? Uploadin luban palju!

            Kommentaar


              Keegi osavam võiks Pareiko tõrjetest mingi video kokku monteerida.

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Eile jäi kindlasti väga palju inimesi selle tõttu tulemata ,et mäng algas meie mõistes väga hilja. Ma neid busside liikumisgraafikuid ei tea aga paljud ei saaks võibolla enam ilma taksota kojugi. Järgmine päev on tööpäev jne. Suvel on teine asi, puhkuste aeg ja inimesed liiguvad rohkem ringi.Paljud kartsid külma ilma ja ilmaennustus lubas ju pikalt lund. Viimasel hetkel otsustajad vaatasidki ,et oh jube lumesadu ma parem vaatan telekast.Mul endalgi oli mitu sellist tuttavat, kes lume tõttu koju jäid.
                See ilma teema on ikka täielik müstika. Kui Otepää MK etappi käis ka sel aastal vaatamas üle 15.000 inimese kahel päeval ja publiku rekord 2006. aastast on 22.000 kahe päeva kohta, siis kuidas saab ilm süüdi olla selles, et jalgpallikoondise tähtsaimat mängu läbi aegade vaatas ainult 5185 inimest?
                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                  See ilma teema on ikka täielik müstika. Kui Otepää MK etappi käis ka sel aastal vaatamas üle 15.000 inimese kahel päeval ja publiku rekord 2006. aastast on 22.000 kahe päeva kohta, siis kuidas saab ilm süüdi olla selles, et jalgpallikoondise tähtsaimat mängu läbi aegade vaatas ainult 5185 inimest?
                  jalgpallikoondise tähtsaimat mängu läbi aegade.... hoidke seda meest kinni, lendab taevasse juba

                  serbia, maailma 20ndaga kohtumine pole muidugi küll igakuine asi, aga enamvähem igal aastal on eestil mõni samal tasemel või parem kohtumine olnud.

                  sel aastalgi koondise jaoks tähtsamad/tugevamad vastased - näiteks mäng itaaliaga või uruguaiga.
                  ja brasiilia, või mõni aasta tagasi tulevase maailmameistri hispaaniaga? või valikmängud inglastega või hollandlastega...
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    jalgpallikoondise tähtsaimat mängu läbi aegade.... hoidke seda meest kinni, lendab taevasse juba

                    serbia, maailma 20ndaga kohtumine pole muidugi küll igakuine asi, aga enamvähem igal aastal on eestil mõni samal tasemel või parem kohtumine olnud.

                    sel aastalgi koondise jaoks tähtsamad/tugevamad vastased - näiteks mäng itaaliaga või uruguaiga.
                    ja brasiilia, või mõni aasta tagasi tulevase maailmameistri hispaaniaga? või valikmängud inglastega või hollandlastega...
                    Ämber koliseb ikka mõnusalt. Kuidas saab sõprusmäng Uruguaiga olla tähtsam mängust, kus jagatakse valikmängude punkte??? Selles plaanis on isegi Fääri saartega mängud hoopis olulisemad.
                    tulevik on tunni aja pärast

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                      Ämber koliseb ikka mõnusalt. Kuidas saab sõprusmäng Uruguaiga olla tähtsam mängust, kus jagatakse valikmängude punkte??? Selles plaanis on isegi Fääri saartega mängud hoopis olulisemad.
                      Ei ole siin mingit ämbrit. Su loogika lihtsalt põhineb sellel, et sa ise oled fänn. Sellest seisukohast on kõik õige, aga usu, n-ö tavalisel vaatajal on jumala savi, kas on valiktsükkel või sõprusmäng. Proovi end mõttes panna sellise huvilise asemele, kes ei fänna mingit meeskonda, vaid lihtsalt vaatab koondist ja siis vahel telekast meistrite liigat ja suurturniiride põnevamaid mänge ka. Selliseid on ju väga palju ja just see osa publikust jäigi teisipäeval koju. Samamoodi vaevalt nemad seda kui grupi seisukohalt olulist mängu tajuvad, nende jaoks oli näiteks Itaalia seda märksa rohkem. Ega nemad ei raali juba ette, et mida see ja teine tulemus tabeliseisule tähendab ja kas on selles mõttes tähtis või ei. Saad ju aru küll.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                        See ilma teema on ikka täielik müstika. Kui Otepää MK etappi käis ka sel aastal vaatamas üle 15.000 inimese kahel päeval ja publiku rekord 2006. aastast on 22.000 kahe päeva kohta, siis kuidas saab ilm süüdi olla selles, et jalgpallikoondise tähtsaimat mängu läbi aegade vaatas ainult 5185 inimest?
                        Otepää etapil vist ei pea ühe koha peal istuma-seisma? ja seal vist saaks ka vajadusel sooja minna ja baarist paar lonksu sooja teed või vägijooki võtta.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                          See ilma teema on ikka täielik müstika. Kui Otepää MK etappi käis ka sel aastal vaatamas üle 15.000 inimese kahel päeval ja publiku rekord 2006. aastast on 22.000 kahe päeva kohta, siis kuidas saab ilm süüdi olla selles, et jalgpallikoondise tähtsaimat mängu läbi aegade vaatas ainult 5185 inimest?

                          Mina arvan ,et ilma teema ei ole väga müstika midagi . Aga ta ei ole kindlasti peamine põhjus. Peamine oli siiski hiline kellaaeg keset nädalat . Toon sulle mõned põhjused ,miks Otepää publik ilma ei karda.
                          1. Suusapublik ja jalgpallipublik erinevad teineteisest nagu siga ja kägu. Täiesti teine kontingent.
                          2. iInimesed valmistuvad pikalt ette panev suusakostüümid selga ja jalutavad viinapudelid taskus ringi .Kui vaja siis söövad sooja suppi jne. Kui külm hakkab siis jooksed kas või ringi.
                          3. Otepääl ei ole ainult Tallinna publik vaid arvestades nädalavahetus siis sõidetakse kokku üle Eesti .Aga teisipäevasel mängul said põhiliselt viibida ikkagi ainlt need ,kes viitsisid öösel tagasi sõita ja linnainimsed.
                          4. Suurtes telkides saad Otepääl kogu aeg soojas istuda ,kui tahad.
                          5.Ja viimaseks siis 15 tuhat inimest ei olnud sel aastal kohe kuidagi seal kohal ja 22 tuhat pole seal kah kunagi olnud. Ma olen peaaegu kõik aastad seal kaubelnud ja tean väga hästi ,et numbreid suurendatakse alati paari kolme tuhande võrra. Mul on lihtsalt juba kogemused ja teadmised kas või ainuüksi toodete läbimüügi ja kassade pealt ,mis kunagi ei valeta.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Mina arvan ,et ilma teema ei ole väga müstika midagi . Aga ta ei ole kindlasti peamine põhjus. Peamine oli siiski hiline kellaaeg keset nädalat . Toon sulle mõned põhjused ,miks Otepää publik ilma ei karda.
                            1. Suusapublik ja jalgpallipublik erinevad teineteisest nagu siga ja kägu. Täiesti teine kontingent.
                            2. iInimesed valmistuvad pikalt ette panev suusakostüümid selga ja jalutavad viinapudelid taskus ringi .Kui vaja siis söövad sooja suppi jne. Kui külm hakkab siis jooksed kas või ringi.
                            3. Otepääl ei ole ainult Tallinna publik vaid arvestades nädalavahetus siis sõidetakse kokku üle Eesti .Aga teisipäevasel mängul said põhiliselt viibida ikkagi ainlt need ,kes viitsisid öösel tagasi sõita ja linnainimsed.
                            4. Suurtes telkides saad Otepääl kogu aeg soojas istuda ,kui tahad.
                            5.Ja viimaseks siis 15 tuhat inimest ei olnud sel aastal kohe kuidagi seal kohal ja 22 tuhat pole seal kah kunagi olnud. Ma olen peaaegu kõik aastad seal kaubelnud ja tean väga hästi ,et numbreid suurendatakse alati paari kolme tuhande võrra. Mul on lihtsalt juba kogemused ja teadmised kas või ainuüksi toodete läbimüügi ja kassade pealt ,mis kunagi ei valeta.
                            Reedel oli statal päris palju suusakostüümides suusainimesi,kellelt sai nalja pärast ikka küsitud,kus suusad jäid...oleks isegi tulnud suusakostüümis,aga pärast olid tantsu plaanid ja vot tantsusaali oleks olnud suusakombekas naljakas minna...
                            ...nii huvi pärast pakun,et müüd Otepääl oma pasuneid kah,vot sel juhul sinna sobivad nad ideaalselt...

                            Kommentaar


                              Eesti - Serbia mäng täispikkuses: http://etv.err.ee/arhiiv.php?otsing=Eesti+-+Serbia

                              Kommentaar


                                tegin väiksed videod


                                VIDEOD: Vaata aegvõtteid Eesti ja Serbia mängupäevast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X