320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tšiili - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Slaava Vaata postitust
    Kas mingit võimalust üldse mängu näha veel kuskilt? kordus oli juba ära :/
    etvspordi videote alt

    Kommentaar


      Martin pole ilmselt end tööl välja loginud ja Pullerits ja Pahv käivad kordamööda tema nime all siin pröökamas.

      Kommentaar


        Alamotiveeritud, puhkust ootavad ja tiirased ~~A-koondise mängijad~~ oleks ilmselt sama skooriga saanud, võib-olla ehk parema mängupildiga
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Väita, et keegi Eesti varuväravavahtidest on Meeritsast klassi võrra parem? Eile eksis ta vaid korra, sedagi tänu sellele, et pall vastasele sattus ja sel tuli ideaalne löök välja. Esimene värav oli tõeline superlöök, ka viimase puhul eksisid kaitsjad. Väga kindel mäng Meeritsalt.
          siin olen urmariga nõus. 0:2 oli samuti ilus värav ja super sooritus vastase poolt. enamik Eesti koondislasi poleks seda võimalust suutnud realiseerida. Markole kiitus. ja väga julgelt jooksis lausa oma alast välja vastase ründajatele vastu, seega otsustavust oli küll ja küll. ka viimase minuti posti läinud rünnakul püüdis lõpuni päästa, mis annab.

          Kommentaar


            No Meerits mängis kindlalt küll aga jutt, et selle mängu põhjal peaks ta Londaku või Kotenko ees koondise teine väravavaht olema, pole tõsiseltvõetav.

            Ma ju ütlesingi, et tere tulemast tagasi 1995, kui mängust saadud rõõm on, et keegi kuskil võitles, sest ükski teine positiivne omadussõna nagu väga ei sobi.
            See võrdlus oleks õige ju siis me põhimehed mänginuks nii, mitte suvaliselt kokkuklopsiytud naljakoondis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              No Meerits mängis kindlalt küll aga jutt, et selle mängu põhjal peaks ta Londaku või Kotenko ees koondise teine väravavaht olema, pole tõsiseltvõetav.
              Londak Londakuks, aga Kotenko või Aksalu osas ma küll nii veendunult ei väidaks. Meerits on kahtlemata andekas mängija ja väravavahina arenev ... number 3 koondises, minu hinnangul, polekski teab mis krediidiga.

              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              See võrdlus oleks õige ju siis me põhimehed mänginuks nii, mitte suvaliselt kokkuklopsiytud naljakoondis.
              Aga ei mänginud põhimehed ja me ei saa ka kunagi teada mis olnuks teisiti, selles aja paradoks seisnebki.
              299195

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Et keegi ei arvaks, et ma lootsin Tsiili alistamist, siis kokkuvõttes leian, et tulemus vastab koosseisule, mis tõsi küll, on antud hetke Eesti parim.
                Neela nüüd oma kibestumus alla ja tule meie hulka tagasi! Noored olid suhteliselt tublid eile, aga no ei tasu siin lajatada mingisuguseid poolearulisi mõtteavaldusi.

                Kommentaar


                  Positiivsest küljest näitasid Palatu, Meerits, Luts. Šišovi tase peaks Kaljusse sobima, oh ja see poolkaitse... millal küll tuleb mõni tõsiseltvõetav noor sellele kohale, kolmekesi ootavad kaitses ja Tamm peab üksi ees pusima?

                  Keegi siin enne küsis, et miks Reintam, Tamm said oma klubidest koondise juurde. Ma ei tea kas Tamm üldse seal klubis enam mängibki, 0 mängu, 2x pingil olnud ja need ka aprilli lõpus. Reintam langes pärast hävitavat kaotust klubis pingile ehk et hetkel nad pole oma klubile elutähtsad mängijad.

                  Ilusate väravate löömiseks on ruumi vaja, seda Eesti ei suutnud ära võtta. Teises väravas poleks Meerits pidanud välja tulema tõrjuma, sest kaitsjad olid tegelikult seal samas ja vabalt saanuks nad peaga ära lükata, aga noh tagantjärele hea öelda. Kotenko ees võiks nüüd koondiseukse koomale tõmmata, sest kui sa ei saa isegi Küprosel pidevalt mänguaega, siis pole midagi teha, noored tulevad peale.

                  Kommentaar


                    ot: tšiilis maavärin oli miski 6,3palline - on mehed okka kontaktsed?
                    pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        no video
                        pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                        Kommentaar

                        Working...
                        X