320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pareiko püsib endiselt esiväravavahi staatuses selles Tomis. Hetkelgi mängivad mingit kontrollmängu ja tegi I poolajal head tööd, võttes 1 - 1 olukorra ära.

    Kommentaar


      kas keegi oskaks täpsustada, miks Pareiko enam koondise eest ei mängi. Olen kuulnud jutte tülidest jne kuid kahjuks puudub adekvaatne informatsioon. Tegemist on siiski igati korraliku mängupraktikat saava väravavahiga tugevas liigas.

      Kommentaar


        Kõige rohkem on Pareiko ise segadusi tekitanud on ütlustega, mida ta siis hiljem muuta on püüdnud. Igaüks on oma õnne sepp

        Kommentaar


          Pareiko “Sport-Express” ajalehele:

          “Mind ei ole ammu koondisse kutsunud. Pealegi, mitte sportlikku printsiibil. Olen üsna ambitsioone ja isipärane mees. 30 aasta meheks on mittetõsiselt kuulata ebamääraseid jutti, et “me, pidavat, hoiame su mängu silma peal”
          Ведущий спортивный интернет-портал Спорт-Экспресс. Самые свежие новости спорта, обзоры соревнований, интервью со спортсменами, фото- и видеогалереи. Архивы выпусков газеты. Трансляции матчей онлайн.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
            Pareiko “Sport-Express” ajalehele:

            “Mind ei ole ammu koondisse kutsunud. Pealegi, mitte sportlikku printsiibil. Olen üsna ambitsioone ja isipärane mees. 30 aasta meheks on mittetõsiselt kuulata ebamääraseid jutti, et “me, pidavat, hoiame su mängu silma peal”
            http://www.sport-express.ru/art.shtml?135507
            Kui oled korra avaldanud soovi, et sind ei kutsutaks koondisesse, siis nüüd on pidevalt seda koondist taga nutta ka naljakas. Tulgu ise Tallinnasse kohale ja trügigu trenni, äkki pääseks löögile? (See viimane oli nüüd naljajutt. )

            Kommentaar


              samas kas arvamus ja hinnagud ei või muutuda? Ma kahjuks ei tea neid põhjuseid, miks ta senimaani pole mänginud, kuid kui mees on ümber mõelnud ehk võiks pakkuda talle seda võimalust? Antud juhul siiski parim eestlasest väravavaht, kes saab korralikul tasemel head praktikat. Poomi praktika piirdub praegu duublitega ning Kotenko tegemisi Eesti liigas ei saa võrrelda ju Venemaa liigaga.

              Kommentaar


                Kui treener ei pea vajalikuks, siis tuleb sellega leppida, et ei kutsuta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Kui treener ei pea vajalikuks, siis tuleb sellega leppida, et ei kutsuta.
                  müstika on siiani nagu viimased 2 aastat on olnud miks poom eesti nr1 on? 2 aastat klubis pingil ja ikka esiväravavaht! idiootsus, noo loomulikult on ta vanade teenete eest, samamoodi võib ka Terja 40 aastani koondises olla vanade teenete eest ning kristali võiks ka veel tagasi kutsuda. kotenko ja pareiko on 100% paremad kui poom. nuh aga eestis ja ehk veel mõnes ida-aasia vms riigis on selline värdjalik seisukord võimalik. PS: Jellet ei saa treeneriks nimetada. Passib ianult a le coq areenal flora trenne vaadataes

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Kui treener ei pea vajalikuks, siis tuleb sellega leppida, et ei kutsuta.
                    see on ainult jelle haige fantaasia, et ei pea pareikot vajalikuks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                      müstika on siiani nagu viimased 2 aastat on olnud miks poom eesti nr1 on? 2 aastat klubis pingil ja ikka esiväravavaht! idiootsus, noo loomulikult on ta vanade teenete eest, samamoodi võib ka Terja 40 aastani koondises olla vanade teenete eest ning kristali võiks ka veel tagasi kutsuda. kotenko ja pareiko on 100% paremad kui poom. nuh aga eestis ja ehk veel mõnes ida-aasia vms riigis on selline värdjalik seisukord võimalik. PS: Jellet ei saa treeneriks nimetada. Passib ianult a le coq areenal flora trenne vaadataes
                      Omal ajal (Balti turniiril mõned aastat tagasi) Pareiko tegi suure vea-võttis (emotsioonihoos) enda peale süüd koondise kaotuseks. "Targad" väravahid ütlevad-"kaotas meeskond", "kohtunikud/väljakuseis/meeskonnaliige on kaotuses süüdi", vaid mitte "MINA olen kaotuses süüdi", "pärast sellest kaotusest mul ei ole soovi mängida". Mõned inimesed (EJL/FCF-st, ajakirjanikute ning Soccerneti-küllastajate hulgast) püüdsid Pareiko sõnast ning siis ütlevad "Näege, Pareikol ei ole soovi koondiseks mängida !!!".

                      Poom soovib saada mängupraktikat koondise trenningutel ja mängudes, sest sel juhul ta trennib ja mängib hea tase täiskasvanutega, vaid mitte poistega Arsenali reservmeeskonnas.

                      Poom VIST soovib lahkuda koondist "kõrgel nootal": pärast võitu üsna kõrge tase koondise üle. Aga meie koondis 1992-2007 võitis (ametnikutes mängudes) üsna kõrge tase koondise üle ainult üks kord-üle Läti. Tuleb ootada teist "kõva" võitu...

                      Kommentaar


                        Jelle ju Pohlaku käepikendus
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Poomist paremat väravavahti meil veel mängimas nähtud ei ole. Vähemalt viimasel 15 aastal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Poomist paremat väravavahti meil veel mängimas nähtud ei ole. Vähemalt viimasel 15 aastal.
                            mis siis? erki noolest ka paremat 10nevõistlejat pole me näinud aga ta ei võistle ju enam ega? kunagi oli ka LADA tänapäeva hummer aga enam ei ole ju? loll väide urmar, idiootlik lausa.

                            Kommentaar


                              See, et koondisesse kutsuti Lindpere, see näitab Jelle täielikku sõltumatust!
                              Siin ei aita isegi eestimehe tõde, ükskõik kui idioolik see ka ei ole.

                              Kommentaar


                                Mina toetan Urmari väidet ja tahaks siinkohal küsida, kui palju saab Pareiko praegu praktikat enne märtsikuiseid koondisemänge???
                                Pigem on küsimuseks, miks Kotenko väärib koondises kohta. Otsige tõde parem sellest seosest. Kui Pareiko peaks olema parem kui Poom praktika tõttu, siis Kotenkol pole ei praktikat, ega oskusi selleks. Miks ta siis koondises on?

                                Lisa: ma ei ole üldse vastu, et Pareiko peaks vähemalt saama uue võimaluse, kuid seda esiteks sõprusmängudes. Ja selles suhtes olen ma arvamusel, et hoolimata distantsist Pareiko ja Eesti vahe, peaks ta ikkagi saama võimaluse. Kui me vaatame praegust, märtsikuud, siis Poom ka üldse mängimata on parem, kui kehva praktikaga ülejäänud vv'd kokku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X