320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
    Asi ei olegi selles, et meil nii väga Pareikot vaja oleks, asi on põhimõttes et temaga arvestataks.
    Sellise loogika järgi võiks põhimõtteliselt arvestada ju ka Tohvri ja Kaalmaga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Ma nägin esilehel Stas1 nime ja ma teadsin täpselt, mis lause siin kirjas on. Kirjutasin edalegi lehele, et võrrelda. Eksisin sisuliselt kahe sõna paigutusega.
      Olukord sama Tegelikult mötlesin juba eile, et nüüd ootaks vastust teemal "must nimekiri". Tore, et möni asi ei muutu kunagi. Jätkatagu!

      ...vöi noh st saadagu üle.

      Kommentaar


        Lihtsalt teadmiseks: videomakkide asemel kasutatakse nüüd DVD-mängijaid.
        Ja "must nimekiri" on nüüd ka digitaalne, see tähendab, et ta võib ka roheline olla, või siis oranž, nagu väidetavalt on lennukite mustad kastid.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Lihtsalt teadmiseks: videomakkide asemel kasutatakse nüüd DVD-mängijaid.
          Ja "must nimekiri" on nüüd ka digitaalne, see tähendab, et ta võib ka roheline olla, või siis oranž, nagu väidetavalt on lennukite mustad kastid.

          Mõned asjad muutuvad tõesti. Vest ja soeng nende hulka kahjuks ei kuulu.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            digitaalselt saab ka neid muuta

            Kommentaar


              Huvitav, kui kaua käib siin veel Pareiko fännide "nutulaul". Kurat vend on eilne päev- Anne Veski, Tõnis Mägi. Noored ei mängi halvemini, Londak näiteks. Tuletaks meelde, et vend ise ei soovinud Eestit esindada. Milleks kerjata? Pareiko pole Oper, tema kaasamisega mängu kvaliteet oluliselt ei tõuse. Peab tulevikku investeerima.

              Kommentaar


                2006 mängis pareiko venemaa kõrgliiga VV kõige rohkem minuteid

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
                  Huvitav, kui kaua käib siin veel Pareiko fännide "nutulaul". Kurat vend on eilne päev- Anne Veski, Tõnis Mägi. Noored ei mängi halvemini, Londak näiteks. Tuletaks meelde, et vend ise ei soovinud Eestit esindada. Milleks kerjata? Pareiko pole Oper, tema kaasamisega mängu kvaliteet oluliselt ei tõuse. Peab tulevikku investeerima.
                  Vaata, asi on selles, et sellel teemal saab ratsutada tuntud ratsul. Justkui Pohlak keelaks. Seda, et vajalikul keskväljamehel Vassiljevil treenida ei lubata, see fänne üldsegi ei loksuta.
                  Kui meenutada aega umbes pool aastat tagasi, siis kurdeti, et miks Purjet ei kutsuta koondisesse. Nüüd, kui Purje duubli pingiotsal konutab, on ta ammu ununenud.
                  Aga vot Pareiko, tema ei unune. Kuigi kõik Pareikot asendanud () vahid on üldiselt hästi hakkama saanud.

                  Kommentaar


                    Levadia PR meeskond eesotsas Satsi ja eestimehega peab ka leiva lauale teenima ikkagi.

                    Kommentaar


                      Nii, teeme ühe asja selgeks. Esiteks, väravavahtide puhul hinnatakse kogemust ja stabiilsust. Kui ma eksin, palun andke julgelt teada.
                      Teiseks, Londaks tegi 2 normaalset mängu koondise eest. Nii, selge. Väga tore, kuid siiski ei ole see väravavahtide puhul mingi näitaja. Isegi mina olen löönud noorte meistrikatel 2 väravat. Stabiilsust ja kogemust pole kõvemal tasemel ette näidata ei minul ega temal. Okei, tema vähemalt oskab palli mängida.
                      Kolmandaks, Pareiko on mänginud mitmeid hooaegu Venemaal kõrgliigas, saanud palju tugevaid mänge. Seega usun, et ma ei järelda lambist, et ta on suuremate kogemustega ning stabiilselt häid esitusi klubi eest näidanud, miks muidu ikka teda väravasse usaldatakse ( nõustun ka sellega, et ta pole kogu aeg esiväravavaht). Siit tuletan järelduse, et ju siis on ikkagi piisavalt kõva vend, et vähemalt episoodiliselt esindab klubi tugevas liigas

                      Siit teen suurepärase järelduse, (ise olen ka hämmingus), et Pareiko on parema tasemega mängija kui Londak. Seda nii kogemuste puhul mängitud mänge silmas pidades, kui ka taset silmas pidades kus mänge mängitud. Seega on üpris rumal ju väita, et Londak on kõvem vend kui Pareiko.
                      Londaku pooldajate puhul saan aru veel argumendist, et tuleviku perspektiiv, ehk ka suurem soov koondist esindada. Kuid palun, ärge rääkige vähemalt hetke seisus seda, et Londak on parem kui Pareiko
                      ilusat õhtu jätku kõigile.

                      Kommentaar


                        Just hetkeseisuga arvan, et Londak on parem

                        Kommentaar


                          Ma arvan samuti, et Londak on parem kui Pareiko, mina isegi pakuks Londaku heal päeval kõige paremaks Eesti väravavahiks, tema maksimum on minu arvates suurim.

                          Kommentaar


                            Mirko tegi normaale analüüsi. Ma võiks isegi temaga nõustuda, et viimase 5-6 aasta jooksul on ta (Pareiko) stabiilsem olnud. Võib-olla isegi hetkel parem. Samas ma arvan, et enamik, kes siin kirjutavad ja ka mina rõhutavad just seda, et tema tulek ei muuda oluliselt midagi. Ta ei ole mingi Poom nooruse päevil. Kahjuks ei ole meil neid uusi Poome eriti võtta aga las noorde Aksalud, Londakud, Kotenkod parem proovivad. Varsti on põlvkondade vaetus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas käbi Vaata postitust
                              Ma arvan samuti, et Londak on parem kui Pareiko, mina isegi pakuks Londaku heal päeval kõige paremaks Eesti väravavahiks, tema maksimum on minu arvates suurim.
                              noo sa küll ei tea midagi londakust ja pareikost

                              Kommentaar


                                Pareiko kasuks räägib juba see et ta pole eriti vigastustega väljas olnud vaid on saanud koguaeg treenida,erinevalt näiteks Poomist ja kas ka mitte Londak polnud hooaja alguses Norra esiliigas pingiotsal?
                                Lihtsalt tüüpiline sõim lööb välja kõigil selle Leedu mängu pärast,tüüpiline värk,isegi siis kui Oper Andorra vastu mängima ei tulnud taheti osade poolt teda juba vaata et koondisest minema saata aga kui mees kaasa mängis siis räägiti jälle et ilma Operita pole koondis midagi,see kõik on hetke emotsiooni pealt jutt.
                                Samamoodi oli Londaku kaasamine kahte valikmängu kus algul teda maha tehti,hiljem juba esiväravahiks tembeldati.Usun et Pareiko kaasamise ja hea mängu korral toimuks kõik täpselt sama uuesti,lihtsalt Pareiko kaasamine seisab Viggo tegutsemise taga,vaevalt et elukord enam nii hull on nagu Sats1 siin väidab,et mingid mustad nimekirjad seisavad treeneri laua peal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X