320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eestimees kas pareiko teemal on mingeid uudiseid või vihjeid?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      eestimees kas pareiko teemal on mingeid uudiseid või vihjeid?
      on on.... õhtul kriban siia midgai ehk

      Kommentaar


        niih uudiseid on.... kõike rääkida ei saa aga see huvi Itaaliast oli Seria A-st. Nii, et väga tipp-topp huvi oli. Aga Tomsk küsi liiga suurt hinda ning Pareiko jätkab seal veel detsembrini ja siis lahkub free-ina ja võimalusega, kui see alles veel on, Seria A-sse.

        Kommentaar


          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
          niih uudiseid on.... kõike rääkida ei saa aga see huvi Itaaliast oli Seria A-st. Nii, et väga tipp-topp huvi oli. Aga Tomsk küsi liiga suurt hinda ning Pareiko jätkab seal veel detsembrini ja siis lahkub free-ina ja võimalusega, kui see alles veel on, Seria A-sse.

          kas mingi Seria A tagumise otsa klubi? igatahes oleks päris kõva olnud, kui isegi teine mees oleks olnud, aga loodame et läheb jaanuaris see diil läbi

          Kommentaar


            Ma kahtlustaksin Laziot, neil on väravavahtidega probleeme.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              1. aprill on ammu möödas...

              Kommentaar


                Algselt postitas v-fänn Vaata postitust
                1. aprill on ammu möödas...
                arva mida tahad

                Kommentaar


                  Algselt postitas Alvar550 Vaata postitust
                  kas mingi Seria A tagumise otsa klubi? igatahes oleks päris kõva olnud, kui isegi teine mees oleks olnud, aga loodame et läheb jaanuaris see diil läbi
                  teatavatsi mängis Pareiko itaalias kunagi C2 ja peale seda sai ka pakkumisi seri a ja seria bst...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    arva mida tahad
                    Ma mõtlesin seda eelneva Lazio postituse kohta

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                      teatavatsi mängis Pareiko itaalias kunagi C2 ja peale seda sai ka pakkumisi seri a ja seria bst...
                      aga kas tal oli vaid üks pakkumine?vahepeal räägiti päris mitmest klubist.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas v-fänn Vaata postitust
                        Ma mõtlesin seda eelneva Lazio postituse kohta
                        No, Lazio ongi klubi, mis võitleb ellujäämise nimel Seria A-s, või ma eksin?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          No, Lazio ongi klubi, mis võitleb ellujäämise nimel Seria A-s, või ma eksin?
                          Oota vaid, kuni Uuu seda posti näeb...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            No, Lazio ongi klubi, mis võitleb ellujäämise nimel Seria A-s, või ma eksin?
                            Nad peaksid siiski olema pisut kõrgemate ambitsioonidega ning parema rahalise võimekusega, pluss said nad see aasta kätte noore Argentiinlasest väravavahi Carrizo.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Aga Levadia eest mängimine tundus siis ahvatlevam?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Aga Levadia eest mängimine tundus siis ahvatlevam?
                                ma ei ole õige inimene seda komenteerima

                                Kommentaar

                                Working...
                                X