320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Mask
    replied
    Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
    Sander Puri käis ka omal ajal Dortmundis testimisel. Ja nüüd mängib.... Iirimaa esiliigas.

Ehk olen nõus, et need testimised ei näita mitte emmigi.
    Kaka valiti ka omal ajal Maailma parimaks mängumeheks. Nüüd mängib kuskil Orlando Citys. Tollal, kui Puri Dortmundis ja Celticus testimas käis ja lõpuks Kreekas maandus, oli ta ikkagi Eesti mõistes üks lootustandvamaid noori mängumehi.

Leave a comment:

• ttBoll
    replied
    Sander Puri käis ka omal ajal Dortmundis testimisel. Ja nüüd mängib.... Iirimaa esiliigas.

Ehk olen nõus, et need testimised ei näita mitte emmigi.

Leave a comment:

• LeeMarx
    replied
    Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
    Mis taset näitab see testimine? Elu lõpuni võid ju ennast proovile panna kuskil välisklubides, puhas agenditöö. Kindlasti jääb ta silma oma suure kehaehitusega ja Eestis tehtud tõrjetega, aga fakt on see, et U21-s teda pole ja Igonenist ega Vaiklast ta parem pole.

Ennem võiks ennast proovile panna Levadias, Kaljus või kuskil Paideski kasvõi.
    Tundub, et sa tead rohkem, kui euroopa tippklubide treenerid. Vähemalt omast arust.

Leave a comment:

• budu
    replied
    Mis taset näitab see testimine? Elu lõpuni võid ju ennast proovile panna kuskil välisklubides, puhas agenditöö. Kindlasti jääb ta silma oma suure kehaehitusega ja Eestis tehtud tõrjetega, aga fakt on see, et U21-s teda pole ja Igonenist ega Vaiklast ta parem pole.

See, kui juba testmisele kutsutakse, see näitab ,et taset on! Tõesti kui sa tahad minna Mongoolia kaheksandasse liigasse testmisele, siis sind ei võeta, sest ajad mingit jama suust välja!

Leave a comment:

• Shparkz
    replied
    Kalevil oleks väravavahti vaja

Leave a comment:

• sp3ts
    replied

Leave a comment:

• LeeMarx
    replied
    Mille pealt kõik Nõmmi kuhugi sokutavad? Niipalju, kui mina kuulnud olen, siis isegi meie tipud pole tema värbamisest huvitatud, kuna ta teeb vägagi ebastabiilseid esitusi Viljandi eest.

Tundub, et Premium liigast see aasta mitte ükski mängija kuhugi välja ei liigu, nii kurb, kui see ka poleks. See näitabki hetkel meie koduliiga taseme ära.
    Ainuke, kellele ma tõesti pöialt hoian, on Sappinen, sest tema on statistiliselt näidanud stabiilsust ja ehk on temas sisu kuskil, näiteks Skandinaavias väravaid lüüa.
    Nõmm testimisel FK Moldes
    Nõmm testimisel Krakowi Wislas
    Nõmm testimisel Brightonis

Ei tea jah miks..

Leave a comment:

• sp3ts
    replied
    Mille pealt kõik Nõmmi kuhugi sokutavad? Niipalju, kui mina kuulnud olen, siis isegi meie tipud pole tema värbamisest huvitatud, kuna ta teeb vägagi ebastabiilseid esitusi Viljandi eest.

Tundub, et Premium liigast see aasta mitte ükski mängija kuhugi välja ei liigu, nii kurb, kui see ka poleks. See näitabki hetkel meie koduliiga taseme ära.
    Ainuke, kellele ma tõesti pöialt hoian, on Sappinen, sest tema on statistiliselt näidanud stabiilsust ja ehk on temas sisu kuskil, näiteks Skandinaavias väravaid lüüa.

Leave a comment:

• LeeMarx
    replied
    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Kes siis see talvel välismaale siirduda võivad? Sappinen, Tamm ja miks Toom Florast. Igonen? Mööl? Marin? Tänu sellele Infoneti kadumisega võib neid minejaid rohkem olla, aga siis kuhugi tagasihoidlikumasse liigasse. Mis liiga on meie liigast veel tagasihoidlikum?
    Nõmm Viljandist, kavalere eelmiste aastate testimas käimistest justkui oleks.

Leave a comment:

• budu
    replied
    Kes siis see talvel välismaale siirduda võivad? Sappinen, Tamm ja miks Toom Florast. Igonen? Mööl? Marin? Tänu sellele Infoneti kadumisega võib neid minejaid rohkem olla, aga siis kuhugi tagasihoidlikumasse liigasse. Mis liiga on meie liigast veel tagasihoidlikum?

Leave a comment:

• seepolnudlahe
    replied
    Liliu mängiks paremini, kui Kalju ründefaas oleks organiseeritum. Mees tegutseb oma intelligentsi pealt. Ma ei näe, et tiim oma mänguplaaaniga seda oluliselt toetab.

Leave a comment:

• peters
    replied
    Oleme nüüd üdini ausad kõikide Eesti Premium liiga jalgpallurite suhtes. Välismaale (mitte Soome või Lätti) saab selle hooaja lõpus 50% tõenäosusega ainult Rauno Sappinen. 15% tõenäosusega võib ka Joonas Tamm enda väga agressiivse ja füüsilise mängustiili pealt Norra/Rootsi uuesti liikuda.

Ja välismaallastest, kes siit võib tuule tiibadesse saada, siis neid on hetkel 2 - Morelli ja Liliu.

Selline on hetkel tase ja midagi teha ei ole.
    Mille poolest on Morelli või Liliu parem Zakast? paljukiidetud Liliu lööb väravaid vaid tagumisele poolele. Ja Sappinen vaevalt Florast lahkub, ta areng pole veel pidurdunud, aega on. Sappi on kolmele tipule lausa 8 väravat löönud, ka Morelli kahvatub temaga võrreldes. Ja kes on enamasti sööduandja roolis? Pange pea tööle.

Kiirustatud lahkumise üks näiteid on Anier. Vaevalt ta järgmisel aastal Floras jätkab.

Leave a comment:

• rallikas
    replied
    Oleme nüüd üdini ausad kõikide Eesti Premium liiga jalgpallurite suhtes. Välismaale (mitte Soome või Lätti) saab selle hooaja lõpus 50% tõenäosusega ainult Rauno Sappinen. 15% tõenäosusega võib ka Joonas Tamm enda väga agressiivse ja füüsilise mängustiili pealt Norra/Rootsi uuesti liikuda.

Ja välismaallastest, kes siit võib tuule tiibadesse saada, siis neid on hetkel 2 - Morelli ja Liliu.

Reginald kah.

Leave a comment:

• sp3ts
    replied

Leave a comment:

• seepolnudlahe
    replied
    Mina nägin täna Sportlandi reklaamiplakatil figureerimas Joseph Salistet. Ja tekkiski mul mõttes küsimus. Kas tema vastu ei tunta juba huvi? Sel aastal 3010 minutit mänginud ja minu meelest edukalt.

Leave a comment:

Working...
X