320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • UrmoT
    replied
    No kes ja kuhu järgmisena,? Liigahooaeg läbi võiks vähe arutleda, Eestis usuksin nr1 potentsiaal oleks hetkel äkki Markus Soomets, Florast miks mitte ka Miller tegi väga hea hooaja, Lilander äkki? Mujalt, ma ei tea..Robi Saarma, liiga vara? Levadiast hetkel isegi nagu ei oskaks kedagi säravamat esile tuua.. veel on kellelgi ettepanekuid?
    Muidugi tahaks ära mainida, et väga loodaks, kui mindaks, et need valikud oleksid ikkagi hoolega läbi kaalutud jne, kui tagasi mõelda milliste hooaegade pealt läksid omal ajal Sorga ja näiteks mullu ka Sappinen, siis on ikka üsna kurb see asi viimaste hooaegade lõikes olnud just mänguaja plaanis. Palju meil neid stabiilse mänguajaga ja korralikult esinevaid mehi üldse hetkel väljas on, Käit, Anier, mõni veel?

    Leave a comment:


  • Tom K
    replied
    Väga optimistlik Ukraina alaliidu poolt. Ma arvan, et kui kusagil riigi lääneosas üldse mängitakse, siis tehakse seda ainult kohalike meeste ja ehk mõne üksiku pikaaegse, ustava võõrleegionäriga.

    Leave a comment:


  • maamesilane
    replied
    Arvan,et Lepistu Brent-Eesti tagakiusatuim jalgpallur!

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Ukraina plaanib 2022/23 liigahooajaga alustada augusti teises pooles.
    Huvitav, kas lisaks Joonas Tammele, liituvad Ukraina klubidega ka Kreida, Vaštsuk ja saab ka Ainsalu lepingu Metallistiga sõlmitud.
    Kreida lõpetas laenulepingu Rootsis, Ainsalu lõpetas Levadiaga ja Vaštšuk, kes väidetavalt vigastatud, on ehk ka Levadiast lahkumas.

    Leave a comment:


  • Drogba
    replied
    Laur ja Vaherna olla kuskil Soomes testimisel või olid? Mis klubid ja tase ? Keegi valdab mingi infot?

    Leave a comment:


  • NuFc
    replied
    Algselt postitas ouroboros11 Vaata postitust

    Üks neist paistab olevat Mets hoopiski: https://sport.err.ee/1608449714/karo...-liiderklubiga
    See oleks ikka väga korralik üleminek.

    Leave a comment:


  • ouroboros11
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Pohlak ütles, et kaks Eesti koondislast on lähedal liitumisele Šveitsi tippklubiga.
    Kes need olla võiksid? Kuusk? Kreida? Anier?
    Üks neist paistab olevat Mets hoopiski: https://sport.err.ee/1608449714/karo...-liiderklubiga

    Leave a comment:


  • ttBoll
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Pohlak ütles, et kaks Eesti koondislast on lähedal liitumisele Šveitsi tippklubiga.
    Kes need olla võiksid? Kuusk? Kreida? Anier?
    Kreida ehk küll, aga Anier vaevalt. Pakuksin ise vast Kuuske

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Pohlak ütles, et kaks Eesti koondislast on lähedal liitumisele Šveitsi tippklubiga.
    Kes need olla võiksid? Kuusk? Kreida? Anier?

    Leave a comment:


  • karl91
    replied
    Leping R.Kanel kuni 2024 aastani ning on seal juba augustist.


    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas ßanyø Vaata postitust
    Soccernetist artikklit ei leidnud, aga paistab et Viimsi kaitsja Robin Kane liitunud vahepeal Lazioga
    https://www.transfermarkt.com/robin-...spieler/631181
    Sellega on huvitav, et kui muidu igast testimisest tehakse ka uudis, siis Kane puhul on pärast testimisele minekut isegi klubi enda kanalid vaikinud. Ma esimest korda märkasin U18 koondise kogunemise pressiteatest, et äkitselt Lazio nime taha tekkinud. Kuna pärast augustit ei ole Viimsi eest väljakul käinud, siis ilmselt vastab ka tõele, aga infosulg tundub siiski veider. Ei ole küll esimene ega viimane Eesti noormängija, kes lähiminevikus ega ka -tulevikus akadeemiasse pääseb, aga siiski piisavalt suur sündmus, et võiks uudiskünnise siiski ületada.

    Leave a comment:


  • ßanyø
    replied
    Soccernetist artikklit ei leidnud, aga paistab et Viimsi kaitsja Robin Kane liitunud vahepeal Lazioga
    Robin Kane, 20, from Estonia ➤ Paide Linnameeskond, since 2023 ➤ Centre-Back ➤ Market value: €25k ➤ * May 29, 2004 in Tallinn, Estonia

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    Tore näha et noori on järjest minemas Portugali klubidesse

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mul rääkis üks Äripäeva top10 sekka kuuluv ärimees, kuidas tema varateismeliste laste ümber, kes käisid erinevates trennides, käidi pidevalt jutuga, et "õu, näe, maksa see ja too summa, saame selle ja tolle vinge eratreeneri, käia seal ja seal vinges akadeemias ja nii saab su lapsest äkki megavinge sportlane". Rääkis, et teiste tema sarnaste investoritest tuttavatel samad kogemused. Et ma nüüd ka ei tea.
    No sul oli küsimus tennisest. Eks ma tean mõelda mõnda nime, kellel võib olla potentsiaali nii võib käituda. Samas mul veidi see fa-fa vibe jääb sellest jutust ja omajagu võib seda õlle kõrvale võimendamist olla, sest see "see ja too summa" on selline asi, mis nagunii kulub ja mida nagunii vaja kulutada.

    Ja neid maksta tahtjaid vähemalt tennises on küll täna ja ka varem nii palju, et kellegi ukse taga mütsiga käima ei pea. Pigem headel treeneritel probleem, et pakkumisi rohkem kui vastu suudetakse võtta. Tennis on ikkagi individuaalne ala ja kui mingi ATP potentsiaaliga vend on päriselt ka olemas, siis tema eelarve on aastas juba 75+k ja seda 16 aastasena.

    Samuti on see ringkond on nii väike vähemalt Eestis, et... See ei jookse nagu läbi. Ma mingi Poola kohta ei tea jah.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Nah, väljakul tulemused ja potentsiaal ju kenasti näha. Et mingeid selliseid labasemaid petuskeeme seal sellisel kujul... kui on, siis väga vähe. Eks tainaid ka seal rikaste seas on, aga kas nii tainaid, ma ei tea...

    Pigem on seda, et jõukamad lapsevanemad soovivad ning on võimelised lihtsalt oma vähemandeka lapse eest raha välja käima a la Mouratoglou akadeemia 100k aastas. Mida omakorda võib spinnida, et "näe akadeemia kasutab ära".
    No neid rikaste vanematega ja väheandekaid lapsi noolis meil enda Eestis Rene Buschi tennisekool ka ju kunagi ja segati jalaga raha. Mingihetk tulemused järgi ei tulnud ja tulid glamuursemad tennisekoolid kõrvale ja nüüd on see Eesti tennise jalgpallimaailma Arsenal.

    Leave a comment:

Working...
X