320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Warren
    replied
    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
    mida KURAT nagu, miks võetakse testimisele vennad, kes eestis millegi erilisega silma ei paista?
    muidugi olen ma õnnelik, aga tundub mõistmatu.
    kas eesti treenerid lihtsalt näevad valedes mängijates talenti?
    No olgem ausad-ka õiges kohas seismine on talent. Ei ole küll Ahjupera austaja kuid nagu ka post mõistab temagi seista sinna kus talle saab vastu pead virutada palliga ja nagu näha lähevad need pallid ka mingi protsendiga sisse

Leave a comment:

• willane
    replied
    ei tea, kas näiteks Nõmme Kalju Terehhovi, Flora Anniste ja TJK Legion Teleši eest ka EJL-ile midagi maksid. Loogiline ju oleks.

Leave a comment:

• willane
    replied
    Algselt postitas pedro
    Kui see tõesti nii on, siis peab tõdema, et Pohlak on jällegi näidanud oma kavalust. Ma just mõtlesin hooaja lõpus, et mis motiividel EJL neile oma vähest raha jagab, aga näed sa - tegu oli osava äriga

Andekad poisid kõik kolm, eriti Mašitšev. Loodan, et seal pannakse ta suhtumine ka paika.
    ära otsi kavalust. EJL maksis palka ja aitas meeskonnal hooaja lõpuni vedada. Oleks Sedin hakkama saanud ja jätkanud, poleks olnud vaja EJL-i "kavalust"
    nüüd saab EJL ehk osad oma tehtud kulutused üleminekurahadest tagasi.

Leave a comment:

• aanvaller
    replied
    Ahjupera Itaalias?
    -wtf.

Itaaliast naasmise järel selgub, kas Ahjupera jätkab poolelijäänud testimist ungarlaste juures, kirjutab FC Flora kodulehekülg.

Jalgpallur ise küll selgitas Postimehele, et tegelikult ei lähe ta testima kohe kõrgliiga klubi juurde.

«Tegelikult on tegemist Siena farmklubiga,» sõnas Ahjupera, kes sobivuse korral siirduks hea meelega ka sinna. «Pikalt ei mõtleks, loomulikult tahaksin Itaaliasse. Saaksin nähe, mis tasemel olen.»

Kui asi Itaalias läheks siiski rappa, oleks Ahjupera rahul ka Ungaris, kus tema oskustega rahule jäädi.

«Györi jättis korraliku mulje,» märkis Ahjupera, kes treeningmängudel paraku osaleda ei jõudnud.

Leave a comment:

• eestimees
    replied
    Algselt postitas willane Vaata postitust
    üleminekutasu saab EJL, kes neile palka maksis.
    jep, nii see on

Leave a comment:

• willane
    replied
    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Kas endised TVMK mängijad olid hooaja lõppedes kõik vabaagendid ja suvaline klubi võis nendega lepingu sõlmida üleminekutasu maksmata?
    üleminekutasu saab EJL, kes neile palka maksis.

Leave a comment:

• dareth
    replied
    Kas endised TVMK mängijad olid hooaja lõppedes kõik vabaagendid ja suvaline klubi võis nendega lepingu sõlmida üleminekutasu maksmata?

Leave a comment:

• kuuraa
    replied
    mida KURAT nagu, miks võetakse testimisele vennad, kes eestis millegi erilisega silma ei paista?
    muidugi olen ma õnnelik, aga tundub mõistmatu.
    kas eesti treenerid lihtsalt näevad valedes mängijates talenti?

Leave a comment:

• eestimees
    replied
    Vitali Teleš tuleb ka pro.-jalkasse tagasi...Huvi on Skandinaavia MLi klubist

Leave a comment:

• eestimees
    replied
    duubeldan - Nikolai Mašitšev ja Artjom Dmitrijev sõlmisid täna Vetraga kõik 2. aastased lepingud suure tõenäosusega sõlmitakse leping ka kohe Aleksandr Volodiniga

Leave a comment:

• 17
    replied
    Ahi Itaalias

Leave a comment:

• PraS
    replied
    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Räägitakse kolmest miljonist Eesti rahast.
    Ning sealt viiendik florale?

Leave a comment:

• 17
    replied
    Räägitakse kolmest miljonist Eesti rahast.

Leave a comment:

• budu
    replied
    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Viikmäe Bakuu Neftši juures testimisel.
    ei tea palju rootslased Viikmäe eest küsivad?eks neil peaks ikka nafta rahasi jätkuma

Leave a comment:

• 17
    replied
    Viikmäe Bakuu Neftši juures testimisel.

Leave a comment:

Working...
X