320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jüris Sahkuri tegemisi Inglismaal.

    Kommentaar


      Algselt postitas khristo Vaata postitust
      Hõiskame siis Zahovaiko võimaliku ülemineku teemas veel natuke enne õhtut.

      Et siis väidetavalt peatreener Vidigal arvas juba trennide põhjal, et Zaho on täkk ja kaks väravat viimases sõprukas ainult kinnitasid tema arvamust. Ja artikli kohaselt peaks saama Zahovaikost Leiria selle talve esimene signing.
      ei kipu kuidagi seda uudist tulema (olgu siis üht- või teistpidist). kuidagi väga kaua see testimine ...

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
        Väga positiivse mulje jättis vennike. Edu edaspidiseks ! Muide, valikturniiri ajal tundus suhteliselt lühike olevat, palju pikkust viskab ka?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
          Väga positiivse mulje jättis vennike. Edu edaspidiseks ! Muide, valikturniiri ajal tundus suhteliselt lühike olevat, palju pikkust viskab ka?
          Mingi 190 vist. On olnud juhust kõrvuti olla ja siis oli suts pikem mu mäletamist mööda.

          Kommentaar


            minu mäletamist mööda oli ta kroon kaheksakümne keskel kusagil vähemalt aasta esimesel poolel
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Zahovaiko uue võimaliku klubi käsi käib Liga Sagres-is tõesti hästi. Tänase koduvõiduga 1:0 Belenensesi üle tõusti tabeli juba kuuendale astmele, vaid punktiga ollakse maas Sportingust.
              Kuid selja taga on kolm satsi 19 silma peal.

              Kokku pääseb Portugalist Euroopasse uueks hooajaks 5 klubi, kuna rankingus kukuti eelmisel aastal. Tõenäoliselt suur kolmik pluss liiga liider Braga võtavad need neli spotti ära, kuid viienda pileti pärast on kindlasti oma sõna öelda ka Uniao de Leiria-l.

              Järgmine mäng 10 jaanuaril Estadio De Dragao-l siis FC Porto enda vastu. Oleks suurepärane kui Zahol õnnestuks uue klubi eest debüüt teha sellise tippsatsi vastu.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Lepingu teenimine on üks asi, teine asi on väljakule saada. Ma ei pea Zahovaiko puhul tõenäoliseks kumbagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                  Lepingu teenimine on üks asi, teine asi on väljakule saada. Ma ei pea Zahovaiko puhul tõenäoliseks kumbagi.
                  Viitsid ehk selgitada, miks see tõenäoline pole?
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Tundub, et Pohlak on jälle asja susima hakanud ja rikkus võimalused lepinguks ära, ei tule sealt mingeid uudiseid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Viitsid ehk selgitada, miks see tõenäoline pole?
                      Eesti meistriliiga ja Portugali kõrgliiga pole päris samad. Võiks näiteks tuua kus Jääger sai Norra kõrgliigast Itaaliasse ning temagi ei suutnud kohaneda. Ma lihtsalt ei kujuta hetkel ette, et Zahovaiko läheb 27-aastaselt Florast Portugali ning hakkab seal väravaid lööma Portodele ja muudele klubidele.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                        Eesti meistriliiga ja Portugali kõrgliiga pole päris samad. Võiks näiteks tuua kus Jääger sai Norra kõrgliigast Itaaliasse ning temagi ei suutnud kohaneda. Ma lihtsalt ei kujuta hetkel ette, et Zahovaiko läheb 27-aastaselt Florast Portugali ning hakkab seal väravaid lööma Portodele ja muudele klubidele.
                        JA SA kujutasid ette et Jääger läheb Ascolisse ja saab kohe pöhisse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          JA SA kujutasid ette et Jääger läheb Ascolisse ja saab kohe pöhisse?
                          enamus siin kujutasid
                          ka. mina
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            "Luua varrest võib ka pauk tulla", ütles nõid ja istus luua otsa.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              JA SA kujutasid ette et Jääger läheb Ascolisse ja saab kohe pöhisse?
                              Ma ei öelnud, et ma kujutasin ette, et Jääger põhisse saab. See oli üllatus minu jaoks, et ta üldse nii suure hüppe suutis teha ja Zahovaiko puhul oleks lepingu teenimine sama suur üllatus ning tagajärg tõenäoliselt samasugune

                              Kommentaar


                                Algselt postitas v50 Vaata postitust
                                Tundub, et Pohlak on jälle asja susima hakanud ja rikkus võimalused lepinguks ära, ei tule sealt mingeid uudiseid.
                                siin on samuti mañana ühiskond, kiiret pole kuskile. ja pealegi on veel aega küll ja veel lepinguid sõlmida. mis muidugi ei tähenda seda, et kedagi teist nüüd võetakse testima.
                                ma arvan et järgmise nädala jooksul ehk saab vastuse. Zaho poolt peaks nagu kõik tehtud olema, iseasi mida bossid lõplikult otsustavad
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X