320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

    \"hetkel mängib sinu pakutud Norra ja Soome liigas ainult 1 pallur\" / c/ alecoq1


    Mu andmel, Norra ning Soome \"Kõrgliigades\" mängivad kolm pallurit: Leetma, Anniste ning Piiroja

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

      Algselt postitas Sats1


      \"hetkel mängib sinu pakutud Norra ja Soome liigas ainult 1 pallur\" / c/ alecoq1


      Mu andmel, Norra ning Soome \"Kõrgliigades\" mängivad kolm pallurit: Leetma, Anniste ning Piiroja
      Kas Honefoss on kõrgliigas?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

        AMADEUS,

        Ei. Ma vigastasin.

        Võtsin info «Eestlased võõrsil» nimikirjast:
        http://www.soccernet.ee/estonians_abroad.php

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

          Algselt postitas Sats1




          Ma vigastasin.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

            Algselt postitas Sats1


            \"hetkel mängib sinu pakutud Norra ja Soome liigas ainult 1 pallur\" / c/ alecoq1


            Mu andmel, Norra ning Soome \"Kõrgliigades\" mängivad kolm pallurit: Leetma, Anniste ning Piiroja
            Kõrgliigades mängib ikkagi üks.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

              Algselt postitas alecoq1


              Algselt postitas Sats1




              Ma vigastasin.
              Ok, naljakas, aga me saime ikkagi aru, mida Sats mõtles. Väikestele grammatilistele viperustele vaatamata on enamasti tegemist siiski väga laheda postitajaga. Keep up!
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                Siuke pomm-uudis, et Spartak Moskva tahab Nikita Andrejevit osta.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                  Kui see on tõsi, kas siis Tarmo Kink ja tema saaga on juba unustatud? Ilmselt veel ühe talendi mandumine on ette programmeeritud. Kuna teatavasti ei ole tegu Eesti Vabariigi kodanikuga siis on mul suht savi sellest. Ei taheta baltlasi seal Spartakis, olgu venelane või mitte, vahet pole.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                    Huvitav, et keegi pole seda uudist siia üles pannud.

                    ***
                    FC Levadia ründaja Nikita Andrejev (22.09.1988) sõitis täna kell 13.20 Venemaa kõrgliiga klubi FC Saturn Ramenskoje kutsel Moskvasse nimetatud klubisse testimisele.
                    ***

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                      Milleks minna Levadiast nõrgemasse klubisse testimisele ?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                        tugevam liiga ja paremad võimalused areneda? raha?
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                          Ma pakun et ta oma särava esinemisega eurosarjas võiks mõelda ikka 3x parema klubi peale, kui too.
                          Kutt on alles 17 ja juba teeb suuri tegusid.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                            Algselt postitas alecoq1


                            Milleks minna Levadiast nõrgemasse klubisse testimisele ?
                            Sügavalt kahtlen selles. Kui Levadia mängiks Venemaa liigas, siis ma arvan ta võitleks liigasse püsimajäämise eest. 2 mängu, pealegi karikaformaadis ongi väikestele klubidele ja ka riikidele võimalus midagi saavutada. Mänge on vähem ja alati võib õnnestuda. Seevastu pikk hooaeg liigades on see kriteerium, mis peaks klubi tõelist sisu näitama. Ja Saturn on piisavalt tugev, et Andrejev seal end läbi suudaks lüüa. Pole ta ju rohkem seni olulistes mängudes löönud kui 1kolli avamängus. Tuleb meelde, kui Verpakovskis viis Läti euro 2004 finaalturniiril, siis tema tegi ikka märksa suuremaid tegusid. Võidukoll võõrsil Rootsi vastu, siis Türgi vastu play-offis 2 väga tähtsat väravat. Hoopis teine tera ja seda märgati. Oli tal ju huvilisi alustades Arsenalist ja Bayernist lõpetades Fenerbache ja Olypiakosega, kuid mees valis hoopis Dinamo Kiievi, kus pool aastat enne em-i oli põhis, siis peale finaalturniiri veel pool aastat põhis ja siis vajus pingile, kus ta siiani on. Asi selles, et suured klubid tahavad kogu aeg tulemusi ja kui sa regulaarselt kolle ei tao, siis vajudki põhimeeskonnast välja. Andrejev paistab võib olla tõesti veel andekam olevat kui Kink, kuid selleks, et seda tõestada, vajab ta regulaarselt tugevaid mänge. Eesti liigas on neid väga vähe ja euromänge on hooajal max 4-6.
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              nu siiammani on aint stepanov klubi vahetanud aga ta juba oli välismaal.aga kas rohkem polegi mehi kes kuskile välismaa kõrgliiga klubisse pääsevad,loodame et allas suudab ennast heast kylest näidata
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                nu siiammani on aint stepanov klubi vahetanud aga ta juba oli välismaal.aga kas rohkem polegi mehi kes kuskile välismaa kõrgliiga klubisse pääsevad,loodame et allas suudab ennast heast kylest näidata
                                Kui Kotenko see hooaeg ka hästi mängib, siis kuhugi tsehhi, slovakkiasse võiks ta ikka minna, muidu ta siin kodus väga ei arene

                                Kommentaar

                                Working...
                                X