320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga tore aanvaller, aga kas sa ikka Kaimarile ka teada andsid, et see ei olnud eravestlus vaid avalik? Kui andsid, siis on ju kõik bueno.

    Kommentaar


      todo puta bueno,nodre procudas .

      Kommentaar


        Algselt postitas sunseek Vaata postitust
        tänu viggole kõik see Saagi tähelend! + viggo soovitus oma endisele koduklubile tõukas hoogu aind juurde ja küll sealt leping ka tuleb
        Eieieiei, tänu Kalevile on Saagi tähelend, korjati üles esiliigast pandi meistriliigas mängima, poole aastaga levadia põhisse ja eesti koondisesse ;D .

        Kommentaar


          Kuidas seal üldine tase tundub?
          -Kuule ei teagi, treeningutesse pole veel jõudnud , ning pole pealt ka vaadanud. Loodan et pole väga hea. Siis endal ikka lebom.
          heh, ma loodan, et ta seda seda päris nii ka ei mõelnud... või rahuldukski ta Taani esiliigaga? :S
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            No ma kl ei ütleks, et Kaimarist Levadias põhikoosseisu mees sai. Suht pingil oli omadega.

            Kommentaar


              sellise lebo suhtumisega ei saagi väga tahta midagi muud peale skandinaavia esiliigade. see jääbki tipuks ja palju õnne seljuhul! kardan ,et teiste meie skandinaavia (esi)liigade poiste jutt saagi omast väga erine..
              //

              Kommentaar


                Vladislav Gussev Rumeenias testimisel

                Kommentaar


                  Kui ta peaks sealt lepingu saama, siis ma joon tema auks kasti Originaali ära
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Põhimeheks härra Saag ei saagi ja aasta pärast on robinal sealt tagasi.
                    Väga loodan, et pean oma sõnu sööma hiljem !

                    Kommentaar


                      ma arvan kui Saag oleks nii nõrk siis Silkeborg ei hakkaks tema peale raha raiskama , vaevalt et keegi käsib neil teda osta

                      Kommentaar


                        Kotenko jahib lepingut Norra esiliigas

                        Kommentaar


                          Täitsa lame. Alles oli II Bundesliga. Nüüd Norra esiliiga.
                          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                          Ken Lee tulibu dibu douchoo

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Olympi Vaata postitust
                            Täitsa lame. Alles oli II Bundesliga. Nüüd Norra esiliiga.
                            Noh, et vähemalt seegi (kuigi mees vääriks tegelikult tunduvalt paremat). Nimelt nägin paar päeva tagasi õudusunenägu, see kõik tundus unes nii kohtutav. Seal jäi Artur välisklubide lepingutest üldse ilma ja oli sunnitud ühinema FC Kuressaarega. Mees rääkis veel seda juttu silmast silma (ümberringi oli ka teisi inimesi, aga vähe), ja naeratas seejuures, kuigi aru oli saada, et tegu siiski kibeda naeruga (vähemalt mina tõlgendasin seda nii).

                            Kommentaar


                              Noh, väga ei kurdaks.

                              Kommentaar


                                Kure fännid jah ei kurda...
                                Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                                Ken Lee tulibu dibu douchoo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X