320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kris-poland Vaata postitust
    thanks for your answer, because one men from Poland asked me to find out this video, he is interested one player from Tallinn. It's my friend that's why I try to do it for him. I will be grateful for you if you are able to help me. thanks
    Sander Post?

    Kommentaar


      Ahi käis ju seal testimisel, ehk tema?

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Ahi käis ju seal testimisel, ehk tema?
        Ma pakuks ka. Ahjupera oli Djurgardeni vastu suhteliselt hea ka mõlemas mängus.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Sander Post Hollandi esiliiga satsi Go Ahead Eaglesi juures testimisel.



          Samast artiklist selgub, et GAE treener Andries Ulderink oli eelmisel nädalal Tallinnas ning olevat ka Kingi tegemiste suhtes huvi ilmutanud.

          EDIT: Kahe vooru järel on klubi 18 kohal ühe punktiga.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Kas Ussoltsev sõlmis lepingu välismaaklubiga mis kutsus teda paar nädalat tagasi testmisele?

            Kommentaar


              Arvatavasti Post läheb? Lugesin go-ahead eagles'i mingit lehekülge, kus oli jutt, et vaja veel Flora nõusolekut. Seal olid ka kommentaarid, kus keegi oli näinud teda treeningul ja oli hea mulje jätnud.

              Lõvi helistab põlevale ringile:
              «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

              Kommentaar


                Algselt postitas RantZ Vaata postitust
                Arvatavasti Post läheb? Lugesin go-ahead eagles'i mingit lehekülge, kus oli jutt, et vaja veel Flora nõusolekut. Seal olid ka kommentaarid, kus keegi oli näinud teda treeningul ja oli hea mulje jätnud.

                http://www.eagles-fanzine.org/
                Ka voetbalzone vahendusel paistab positiivset infot tulevat. Post olevat kolmest hetkel testimisel olevast mängijast ainsana GAD treenerile muljet avaldanud.

                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  mis värk ussoltseviga hetkel?on kellegil infi?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    kas Posti kohta on mingit uut infot?

                    Kommentaar


                      nii, Postiga kõik selge. nüüd järgmine S.Puri kuigi kuidagi väga vaikne on nii Levadia kui Puri olnud.

                      Kommentaar


                        Ennem Kink , kui S.Puri

                        Kommentaar


                          Arvestades seda, et Lääne-Euroopas läheb transferiaken 10 päeva pärast pikaks ajaks kinni, oleks muidugi nii mängija enese kui ka koondise eelseisvaid valikmänge silmas pidades hea mõne (kasvõi ühe) palluri liitumine välisliiga klubiga.
                          Olgu siis selleks Kink, S.Puri või keegi kolmas.
                          GAE oli ka väidetavalt Posti valikut kaaludes Kingi vastu huvi tundnud. Ehk mõni teine esiliiga sats veel kutsub testimisele (kui näkkab). Eredivisie väiksemad satsid kipuvad vist siiski liiga kõvad pähklid meie meestele (koduliigast minejaile) olema, kuigi veel kuu aja eest arvasin teisiti. De Graafschapi asi jäi katki muidugi mitte oskuste puudumise tõttu ,vaid vigastuse tõttu katki, kuid hetkel ju Tarmo mängukõlbulik ja hooaeg kõrgliigas algab alles järgmisel nv-sel. ja Graafschap otsib veel mängijaid. Ju siis jäeti Tarmo varuvariandiks. (Muuseas, et eelmisel nädalal alistati Espanyol 2:1, kelle rivistus küll päris A kategooria mõõtu välja ei andnud).

                          Minu arust ei oleks sugugi halb variant ka mõne Belgia kõrgliiga satsi pääsemine, arvestades, et seal tase siiski nõrgem kui suuremas naaberriigis ja lootust lepingu teenimiseks ehk kübele enam. Lisaks muidugi asjaolu, et oleme nendega ühes valikgrupis. Kui üldse selle seltskonna (Hispaania, Türgi, Belgia-eeldatavad) liigadest meie pallureile võiks midagi jõukohast olla, siis kindlasti Beneluximaa klubid. Türgi oleks ka nii ja naa, aga kardan, et sealses keskkonnas ja elustikus oleks põhjamaalsel üsna keeruline kohaneda.
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                            GAE oli ka väidetavalt Posti valikut kaaludes Kingi vastu huvi tundnud.

                            Ma olen kuulnud, et Kinki vaatama tuldigi, aga leiti, et parem juba Post.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Ma olen kuulnud, et Kinki vaatama tuldigi, aga leiti, et parem juba Post.
                              Mine perse urmarikene.
                              Vaatame mis juttu sa siis ajad kui ta sealt enne aastat tagasi tuleb või varumeeste pinki nühkima hakkab.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Hollandi lehtede sõnul tuligi GAE peatreener ekstra Kinki vaatama, aga tema ei sobinud ja silma jäi hoopis Post.



                                And while the player Saturday night with his current team FC Flora Tallinn played the derby against FC Levadia Tallinn. In the pretty "Lillekula 'stadium is the game played. At Levadia's side plays an old friend. Tarmo Kink, recovering from an injury he jumped during his unsuccessful trial at De Graafschap. On photographs of the game is clearly disappointed to see Kink. Yet there is someone who believes in him, it's trainer Andries Ulderink of Go Ahead Eagles Deventer from which he personally is scouten.

                                The game in the stadium ends in a tie (0-0). The stadium is empty, although the stadium hosting 12,000 people could leave, however, but 400 supporters the doors of the Lillekulla. What do you want in a country with only 1.5 million inhabitants.

                                Even trainer Andries Ulderink leave the stadium with mixed feelings. Was he're all the way to Estonia afgereist? For a restored Tarmo Kink with a bad impression left behind. No, no, but Ulderink who had just seen was one Post ... Sander Post. A tall attacker of 1.99 which played a good game.
                                Ulderink looks just like the outside looking yellow stadium when he decides to back the stadium and the dressing room to find FC Flora.



                                Lõvi helistab põlevale ringile:
                                «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X