320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Enar Jääger (Tallinna FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina ütleks, et pigem ikka õige otsus . Klubil väga suur tõenäosus tõusta champi ja kui Enar põhikoosseisus saab olla pidevalt , siis ütleks mina, et etem kui rangers.

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Võrreldes millega "üldse mitte paha"? Töötu olemisega võrreldes pole see klubi tõesti üldse paha. Rangersiga võrreldes kohutav, Leedsiga võrreldes natuke vähem kohutav, Jäägeri endise klubiga võrreldes meh.
      Ah ära vingu. Parem oleks saada League One tiimis põhimeheks ja medal kaela, inglise liigasse sisse elada ning uuest hooajast juba Championshipis madistada. Londonisse oleks eestlastel mõnus mängu vaatama ka minna.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Võrreldes millega "üldse mitte paha"? Töötu olemisega võrreldes pole see klubi tõesti üldse paha. Rangersiga võrreldes kohutav, Leedsiga võrreldes natuke vähem kohutav, Jäägeri endise klubiga võrreldes meh.
        Milleks üleüldse Charltonit praegusel hetkel Rangersiga ja Leeds'iga võrrelda? Võrdlusmoment oleks mõistlik siis, kui Jääger oleks saanud eelnimetatud kolme klubi vahel valida.

        Kommentaar


          Ei, normaalne, palk on kindlasti hea, meeskond ambitsioonikas ja ilusa ajaloo ning staadioniga. Loodetavasti läheb kõik hästi seekord

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Võrreldes millega "üldse mitte paha"? Töötu olemisega võrreldes pole see klubi tõesti üldse paha. Rangersiga võrreldes kohutav, Leedsiga võrreldes natuke vähem kohutav, Jäägeri endise klubiga võrreldes meh.
            Ma täitsa siiralt ei saa aru, mis kuradi okas see sul perses on? Iga faking teine postitus sinu poolt on targutav-kenitlev verbaalmasturbatsioon kellegi teise postituse pihta. Aga no see selleks, ju sul saab siis parem sedasi ja ei ole minust sulle selle väikese rõõmu keelajat. Rahu maa peal ja inimestest hea meel.

            Jäku seletas selles lühikeses artiklis üsna üheselt oma otsuse tagamaad ära. Tüüp mõtleb perspektiivile ja mänguajale, selles mõttes võib vist targutajaid kartmata öelda küll, et pole üldse paha, ei? Klubil on ambitsiooni, Jäkut on pikalt jälgitud, mänguaeg ja põhika koht paistab, ilmselt saavad lepingitingimused olema suht okeid. On siis midagi pahasti või? Või peaks Jäkule elu lõpuni ette heitma, et läbi ussi munni ennast - nagu nüüd ilmnenud on - täistuuridel allakäigutrepist üles kruttivasse endise suurklubi haledasse varju sisse ei pressinud?

            Kommentaar


              Mulle tundub, et eestlased kuidagi jubedalt ülehindavad Inglismaa madalamaid liigasid. Sesmõttes, kui tulnuks uudis "Jääger läheb 3. Bundesliga SV Sandhausenisse", siis vaevalt üldine toon oleks "jee". See, et me suudame inglise keelseid lehti lugeda ja kuskil BBC spordiuudistes on mininupuke ei tee League One`i veel Eesti koondislasele mõistlikuks mängukohaks. Aga noh, kui 100% mänguaeg on primaarne, siis head teed talle.

              Eks ta sai muidugi Itaaliast valusa kooli (paar mängu pingil, hakkas jonnima ja treener saatis pikalt). Agafak, Jäägeri mängukoht peaks olema mõnes pädevas kõrgliigas.

              Kommentaar


                Mulle tundub, et eestlased kuidagi jubedalt ülehindavad Inglismaa madalamaid liigasid. Sesmõttes, kui tulnuks uudis "Jääger läheb 3. Bundesliga SV Sandhausenisse", siis vaevalt üldine toon oleks "jee". Absoluutselt õige mõte- Ainult Poomile tõi Inglismaa head- Kingi talent jäi sina mädanema. Kinki võib erinevalt suhtuda aga posil annet on- Minu meelest oleks toredam Bundesliiga teise tabelipoole sats või Saksmaa esiliiga või näiteks Austria liiga keskmik.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
                  Mulle tundub, et eestlased kuidagi jubedalt ülehindavad Inglismaa madalamaid liigasid. Sesmõttes, kui tulnuks uudis "Jääger läheb 3. Bundesliga SV Sandhausenisse", siis vaevalt üldine toon oleks "jee". Absoluutselt õige mõte- Ainult Poomile tõi Inglismaa head- Kingi talent jäi sina mädanema. Kinki võib erinevalt suhtuda aga posil annet on- Minu meelest oleks toredam Bundesliiga teise tabelipoole sats või Saksmaa esiliiga või näiteks Austria liiga keskmik.
                  Minule on just mulje jäänud,et väga paljud alahindavad Inglise madalamaid liigasi.Minu nägemuses võiks meie mehed ennem Inglise madalamates liigades pallida kui kuskil Skandinaavia esiliigades või kuskil hiinas või Küprosel.Igatahes on positiivne see,et Enar hindab kõrgelt briti jalgpallikultuuri ja tahab just seal oma karjääri jätkata.Eks iga õige jalgpalluri unistus on Inglise liigas mängida!Pigem on minu arust probleem see,et meie mängijad annavad liiga kergelt alla ja üritavad kergemaid teid leida.Miks meie mehed nii kergelt oma klubidest minema lähevad?Kas nad ei saa mänguaega või nende tase sinna ei küündi.Igatahes loodan,et Enar leiab omale Inglismaalt klubi,olgu see siis kasvõi Laegue 2!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Eks iga õige jalgpalluri unistus on Inglise liigas mängida!
                    Sa oled ka ikka ehtne mart.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Sa oled ka ikka ehtne mart.
                      Sa tahad väita, et kui küsitaks meie koondislastelt unistuste liiga kohta, siis inglise liiga ei saaks enamus häältest?

                      Kommentaar


                        Palgad, palgad, palgad. Aalesundi tase on võib-olla samaväärne Inglismaa prügiklubidega (Leeds, Charlton jms), aga ilmselgelt makstakse seal keskmiselt rohkem kui Norra liigas tiimi parimatele.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          Minule on just mulje jäänud,et väga paljud alahindavad Inglise madalamaid liigasi.Minu nägemuses võiks meie mehed ennem Inglise madalamates liigades pallida kui kuskil Skandinaavia esiliigades või kuskil hiinas või Küprosel.Igatahes on positiivne see,et Enar hindab kõrgelt briti jalgpallikultuuri ja tahab just seal oma karjääri jätkata.Eks iga õige jalgpalluri unistus on Inglise liigas mängida!Pigem on minu arust probleem see,et meie mängijad annavad liiga kergelt alla ja üritavad kergemaid teid leida.Miks meie mehed nii kergelt oma klubidest minema lähevad?Kas nad ei saa mänguaega või nende tase sinna ei küündi.Igatahes loodan,et Enar leiab omale Inglismaalt klubi,olgu see siis kasvõi Laegue 2!
                          Ma ei hakka postitusi edasi lugemagi - aplaus, Sulle. T2pselt see, mida 8elda tahtsin.

                          Kommentaar


                            Peaasi, et mängib on A ja O. Mis puutub liigade vahesi, siis mina eelistaks nii Norra, Austria kui ka Shveitsi kõrgliigasi...tippliigade 3ndatele valikutele ja isegi lükkaks nad ühele joonele tippliigade tugevuselt teise leveliga. Aga nagu ma alustasin oma juttu - peaasi, et saab mängida. Sellest saavad tulla ainult head asjad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Sa tahad väita, et kui küsitaks meie koondislastelt unistuste liiga kohta, siis inglise liiga ei saaks enamus häältest?
                              Kas Eesti koondise djüüdid kuuluvad "iga õige jalgpalluri" alla?

                              Kommentaar


                                Võin ise vastata, jep kuuluvad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X