320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Enar Jääger (Tallinna FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Oot, mis derbi La Ligas? El Clasico pole derbi ju.

    Mingis mõttes on Glasgow derbi aga kindlasti üks suurimaid põhimõttelisi vastasseise...
    mis see el clasico siis on?
    el clasico = el derbi espanol

    Kommentaar


      Derbyks peetakse tavaliselt ühe linna klubide vahelisi mänge.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Derbyks peetakse tavaliselt ühe linna klubide vahelisi mänge.
        tavaliselt ei tähenda alati, eriti kui el clasicol on kohalikus keeles teine väljend ''derbi''..
        üldse tuleb see väljend hobuste võiduajamiselt...

        Oxfordi sõnaraamat : Derby - an important sporting contest

        Skysporti sõnul on läbirääkimised alanud.
        Sky Sports understands Rangers have opened talks with Estonia full-back Enar Jaager.

        Kommentaar


          Polnudki seda lõbusat pilti näinud..

          Kommentaar


            Twitter: Jaager will be offered a contract today. Ali Russell is in negotiations with his representatives. #Jaager #Rangers



            Rangersi kodukal koos kommentaaridega: http://www.rangers.co.uk/news/footba...rticle/2583205

            Kommentaar


              tüübid puha nii ülivõrdes räägivad, et tuleks vist ootele panna ja championshipi esiotsa poole vaadata

              Kommentaar


                Ei tea kas sellel jutul tõepõhi all, aga kui on siis eks mees ise teab mis teeb(Y)

                LEEDS UNITED have moved to hi-jack Rangers bid to land Enar Jaager – as Dutch midfielder Luigi Bruins jets in to try and win a deal at Ibrox.
                T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                Kommentaar


                  No mis Jäks hetkel valesti teeb?

                  .Ally McCoist has already said he will give him a contract but Jaager hasn’t heard anything since last Wednesday and that has led him to worryingly consider his other options.

                  Ilmsegelt on temal praegu eelkõige vaja normaalne klubi leida, mitte seista käed rüpes ja oodata.
                  Leeds ja Rangers, sisuliselt klubid samal pulgal, ainult, et Rangers saab lisaks kodusele liigale ilmselt kaasa lüüa ka mõnes eurosarjas.

                  Kommentaar


                    No mis Jäks hetkel valesti teeb?
                    olen ma öelnud et ta midagi valesti teeb???
                    T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                    Kommentaar


                      Ma ei tea nüüd, kas see on see koht seda öelda, aga... Ma olen shotlastega kokku puutunud küll pisut ja see Gersi tüüpide käitumine on kaunis shotlaslik, ma mõtlen just seda suurte jalajälgede tegemist ja ülivõrdeid ja siis täielik vaikus... Ei imestaks, kui Jäku maandukski Leedsis hoopis. See meediatsirkus, heas mõttes, mis Jäku ümber üles tõmmati, ega see talle kahjuks ei tulnud niiehknaa.

                      Ootame siis veel veidi. Ega Leeds ei ole ka sitt paik

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
                        Ei tea kas sellel jutul tõepõhi all, aga kui on siis eks mees ise teab mis teeb(Y)

                        http://www.express.co.uk/posts/view/297359
                        Habemes tüübid on ikka kõik ühte nägu...
                        Enar Abramovic.JPG

                        Kommentaar


                          Habemes tüübid on ikka kõik ühte nägu...
                          my bad
                          T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                          Kommentaar


                            Lisame juurde kurvasilmapildid Margus Järvest ja Kurika-Bajukist ja saate veel paar sarnasust leida.

                            Kommentaar


                              Shotlastel on näpud põhjas ja sellepärast on suur tõenäosus, et Jäku jääb ostmata.


                              Kuradi klounid ka ikka. Enne Jäku testimisele kutsumist muidugi ei teatud, et näpud on põhjas. Nüüd siis ongi tekkimas seis, kus ainuke kasu, mis Jäku kogu sellest saagast saab, on meediakajastus (mis pole võimatu, et on põhjuseks Leedsi poolsele huvile). Näis. Huvitavaks kisub. Ma loodan, et Gers nüüd Enarile nüüd tala ei pannud selle jobutamisega...

                              Kommentaar


                                Ma kardan, et varsti on peenike pihus...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X