320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Enar Jääger (Tallinna FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    võin seda puhta südamega tõesti teha, jah ennemini rangersis, kui wislas. kuigi asi on puht emotsionaalne värk.

    Kommentaar


      Tähendab et, Poola liiga keskmine tase on väga keskpärane. Õli tulle valades lisaksin, et Meistrite Liiga kvalifikatsioonis jäi Wisla alla Küprose klubile. Sellega seoses oli Poola pressis päris palju juttu sellest millised rahad Küprose klubidel kasutada on ning tõdeti, et Küprose tippklubid on Poola tippklubidest paremad. Samas, eelmise hooaja lõpu seisuga sai näiteks Wisla keskkaitsja Kew Jaliens palka kusagil 30 000 eurot kuus, mis peaks olema üks kõrgemaid Ekstraklasas... Ma ei tea kui konkurentsivõimeline see palk Shoti liigas oleks, kuid eeldan, et võrreldes Rangersi tippmängijatega on see umbes pool sellest mis viimased saavad.

      Kommentaar


        Celtic did well to sign Mikael Lustig.. but Rangers have trumped that with Enar Jaager deal, says Aalesunds boss Kjetil Rekdal


        NORWAY legend Kjetil Rekdal has urged Rangers to move for Enar Jaager or risk missing out on the best bargain of the transfer window.
        Rekdal was Jaager’s manager at Aalesunds and believes he is a better option than Mikael Lustig, who joined Celtic from Norwegian football.
        pikemalt



        edit: korralik hype käib. Kommenteerijad muidugi paljud ka väga pessimistlikud/küünilised - nii nagu asi olema peab

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Aga mööna, et kui sul oleks valida, kas näha Enarit edaspidi Rangersi või Wisla särgis, siis konkurentsitult jääks esimene valik peale. Isegi kui Wisla ja Ekstraklasa on oma tasemelt tugevam (mitte küll minu arvates).

          Ma ei tahagi väita, et Rangers on mingi eriline power horse Euroopa jalgpallis. Muidugi mitte, nagu ka Celtic. Tõenäoliselt elab Old Firm hetkel üldse kõige säratumat aega oma lähiajaloos üle.
          power house?

          hun.

          Kommentaar


            siiski horse....mis võiks tähendada siis ülivõimast barcast üle koppavat sõjaratsut...ehk

            Kommentaar


              Rangers olevat majanduslikult väga keerulises seisus.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                sellepärast, siis Enar sisse tuuaksegi. Mees saadaval tasuta, kvaliteeti on ning vaevalt palk ülemäära euroopa tipptase on. Mõistlik majandamine ütleksin mina.

                Kommentaar


                  ja kahtlemata hea pakkumine meie mehele.. nii et arvatavasi võidaksid mõlemad osapooled

                  Kommentaar


                    Rangers are set to make a contract offer to Enar Jaager after the defender impressed on trial with the club, STV understands.

                    Jaager has been training with the Rangers first team squad and has played in a bounce match this week as he attempts to win a deal with the Ibrox club.

                    STV has learned that, after impressing Ally McCoist and his coaching staff in recent days, the Estonian defender will be made a contract offer this week.

                    The right-back is available as a free agent after leaving Aalesund in December.

                    Jaager has been capped 84 times by his country, appearing in the Euro 2012 play-off defeat to the Republic of Ireland in November.

                    The 27-year-old has also spent time in Italy – with Ascoli – and in Russia with Torpedo Moscow.

                    The player made 53 appearances for Aalesund over the past two Norwegian seasons, scoring twice, having also previously spent three seasons with the club, which was interrupted by his short spell in Italy's Serie B.

                    "He is a versatile right back," Norwegian football blogger, Brendan Husebo, said. "Consistent, deceptively good, has a powerful shot, and is super athletic.

                    "He would add consistency. He's been with Aalesund since 2007 and just won a cup, so it's a good time to move up a level."


                    Kommentaar


                      noh, nädala alguses peaks ka kinnitused tulema.

                      Võime ju siin vaielda, kui mitu protsenti sisu on Rangersil alles oma kunagisest hiilgusest, aga fakt on, et samm kõrgemale on see Aalesundist kindlasti. Lisaks see melu, mida maailma emotsioonilisem derbi pakub (jah, ja ma päriselt mõtlen ka seda tõsiselt , sorry, laliga hoorad), ajalugu jne. Ilmselt mõjub see ka mehe motile üsna tuntavalt ja mida meie koondis siis veel tahta saaks?

                      Kui kvaliteet ja mänguline pool välja jätta, siis ma arvan, et võin julgelt öelda, et herr Lindpere ja loodame, ptui ptui ptui, ka Jääger , on suutelised Eesti jalgpallile kordades rohkem tähelepanu pöörama, kui vest, EJL või need mannetud agendid, kes meil seni härradel olemas on olnd.

                      vöörd.
                      MIA SAN MIA!

                      Kommentaar


                        Urmas Rooba on siiani ainuke "väliseestlane", kes klubi (FC København) eest kodustaadionil üle 40 000 pv. ees pallinud.
                        (40254 - 6.04.2003, FC København-Brøndby 1-1)

                        Rangersi kodumängude keskmine publikuarv on käimasoleval hooajal 46 120, millega ollakse Euroopa klubide hulgas 18. kohal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Rangers olevat majanduslikult väga keerulises seisus.
                          See on nii juba pikemat aega. Nagu pea kõik klubid šotimaal.

                          Kommentaar


                            Lisaks see melu, mida maailma emotsioonilisem derbi pakub (jah, ja ma päriselt mõtlen ka seda tõsiselt , sorry, laliga hoorad)
                            La liga La ligaks aga ma olen kuulnud, et kaugel ookeani taga on Argentiina liiga, kahjuks seda derbyt, mis seal aset võtab kahjuks enam ei mäleta

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                              La liga La ligaks aga ma olen kuulnud, et kaugel ookeani taga on Argentiina liiga, kahjuks seda derbyt, mis seal aset võtab kahjuks enam ei mäleta
                              šoti derbi pole kindlasti mitte see kõige uhkem , ega ka laliga.
                              Argentina superclasico. Boca Juniors vs River Plate

                              Kommentaar


                                Oot, mis derbi La Ligas? El Clasico pole derbi ju.

                                Mingis mõttes on Glasgow derbi aga kindlasti üks suurimaid põhimõttelisi vastasseise...
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X