320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega ta loll olnud. Keris palka kenasti oma Inglise kõrgliiga klubide jutuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Ega ta loll olnud. Keris palka kenasti oma Inglise kõrgliiga klubide jutuga.

      Ilmselt pole tõesti Bullsil probleemi talle väga head palka maksta, nii et arvestades vanust, siis isegi mõistlik otsus, et jäi USAsse, Inglismaal oleks ilmselt ta enda "tõelise" taseme teada saanud. Mängijad kes Usasse Inglismaalt läinud on, tulevad ju kõik enamasti League One-st. Kuna lombitagustele tüüpidele meeldivad igast arvud, siis enne hooaja algust peaks vist jälle see palkade edetabel välja tulema?

      Kommentaar


        Algselt postitas www.newyorkredbulls.com
        After making his international debut in 1999, Lindpere has been a stalwart for the Estonian National Team, earning 76 caps and scoring six goals.
        Tore, et nad mehe koondisemängudega kiitlevad. Loodame, et uue lepinguga ka nendele kaasa aitavad. Kui Lindperel vähegi mune oli, siis ta riigi esindadamist lubava klausli uude lepingusse sisse pani. Ma usun, et ta ise ka EM valiktsüklil tekkinud olukorra üle, väga õnnelik ei olnud.

        Kommentaar


          Tuli USA keskmik hoopis...wow

          Kommentaar


            jää hüvasti...

            Kommentaar


              Sellest on kahju..
              Aga noh, loodame, et leping lubab koondise mängudel käia ja ta näitab ikka sama ilusat mängu edasi, mis ta kahel aastal teinud on.

              Kommentaar


                Normaalne otsus. Pealegi tundub et klubi ja liiga sobivad talle hästi kui 2 viimase hooaja põhjal otsustada.

                Kommentaar


                  Palka sai kindlasti juurde, aga kas ka midagi muud pehmendavat (koondiseklausel) v lisa (ntx väravate boonus). Vaevalt.

                  A selles mõttes hea meel, et mees mängib edasi meeskonnas, kus on kindel põhikoosseisu mess. Jalgpallurile kas midagi olulisemat saabki olla.

                  Kommentaar


                    koondiseklausli ikka sai vast.
                    Ise on vihjanud, et hakkab koondist esindama/kohale ilmuma.
                    Seekord oli jäme ots tema käes, ma usun.

                    Kommentaar


                      Õigesti tegi. Loogish, et see Inglise kõrgliiga jutt oli palga kruvimiseks, aga kahtlen, et see otsustavaks sai. Ma usun, et Bullsi mehed jagasid isegi läbi et ei oota teda nii kõvas liiga mitte üks klubi... Vähemalt sai siin Eesti meedia selle jutuga kihama panna ja jälle oma annuse tähelepanu kätte sellest.
                      Sellest kas ta oma lepingusse koondiseklausli sisse pani, ei ole küll õrna aimugi, aga kui meenutada seda, mis siis toimus, kui ta need põgusad hetked koondise eest mängis, pole ma üldse kindel, kas talle koondises kohta leidub. Loovaks CM-iks on ju Kostja, kes on hetkel koondises nr 1 mees. Selleks et olla teine pool CM paarist, peaks ta tegema kaugelt rohkem tööd, kui tema töövõime lubaks. Muidugi äärtega on probleem, Ojamaa võiks näiteks ühel äärel mängida, kui suudab ka edaspidi sama head mängu näidata. Samas pole muidugi Juki näol tegemist mingi ülimalt kiire mehega, kes äärel võiks tegusid teha. Aga ilmselt parem ikka kui Puri. Ja kui teha selline lüke, et Klavan keskkaitsesse ja Teniste vaskkaitsesse siis võiks Juki ideena äärt mängida ju. Kuigi ma eelistaks kedagi noort, kellest oleks tulevikus rohkem loota. Ilmselt seal meerikamaal mängides on Jukist koondisele veel ainult üsna lühikest aega kasu, kardan, et teiste Euroopa rahvuskoondiste vastu ei pea ta enam tempole vasu kui MLSi tempo ikka juba jalas sees on.

                      Vanust ja kõike muud arvesse võttes minu meelest väga hea otsus ! Edu seal lombi taga.

                      Kommentaar


                        mida teeb hetkel Lindpere ja mis on lähiaja plaanid seoses Eesti A-koondise esindamisega! Kiire lühiülevaatlik pilguheit:

                        //

                        Kommentaar


                          29.02.12 kell 19:30
                          Friendly, El Salvador - Eesti,
                          (L.A. Memorial Coliseum)

                          29.02.12 kell 19:00
                          Desert Diamond Cup, L.A. Galaxy - NY Red Bulls
                          (Kino Stadium, Tucson Arizona)

                          Kommentaar


                            Eks saame näha, kas tuleb või mitte. Õhtulehes küll praalib, et on olemas.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              http://www.profisportlane.edicypages.../joel-lindpere .

                              Mitte õhtuleht.

                              Kommentaar


                                New contract inked, Lindpere sets sights on hardware
                                Veel 2 aastat USA-s ja koondise jaoks olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X