320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Pavo loodab, et Juki tuleb ikka rajale
    Ja eelmises mängus küsis ta kaaskommentaatorilt, palju saalis kah publikut on

    Kommentaar


      Red Bullsi peatreener ei suuda otsustada, kas panna algkooseisu viimasel ajal kehva mängu näidanud Joel Lindpere või eelmises mängus hea esituse teinud Mehdi Ballouchy?


      ma lahendan müsteeriumi - ballouchy
      How does Freddy Kruger wipe his butt?

      Kommentaar


        Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
        http://soccernet.ee/treeneri-dilemma...-voi-ballouchy

        ma lahendan müsteeriumi - ballouchy
        Mis Lindperest siis saab? Müüakse Citysse või äkki hoopis Barcasse?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Mis Lindperest siis saab? Müüakse Citysse või äkki hoopis Barcasse?
          Real-i pidi ju minema

          Kommentaar


            Te olete kõik päris vaimukad minu arust.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Pigem võiks Hollandi kõrgliigat ja AZ mänge näidata kui MLSi. Jukile edu.

              Kommentaar


                Täna näitab mängu või ei näita?

                Palun ärge virisega... Palun. Meile, jalgpallifännidele, antakse võimalus vaadata Joeli tegemisi. Ja kui mõni ei suuda kuulata, siis kallis inimene, oskame ju kõik VOL nuppu madalamaks toksida.

                Kommentaar


                  Oy, täna Joeli mängu ei näidata? Kavas ei ole... Kuigi pidid ju kõik hooaja mänge näitama...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elionpros Vaata postitust
                    Täna näitab mängu või ei näita?

                    Palun ärge virisega... Palun. Meile, jalgpallifännidele, antakse võimalus vaadata Joeli tegemisi. Ja kui mõni ei suuda kuulata, siis kallis inimene, oskame ju kõik VOL nuppu madalamaks toksida.

                    +1.
                    Kui ei huvita , siis milleks te vaatate ja tulete siia lobi tootma?

                    Kommentaar


                      Ma ei saa ka sellest virinast aru, et neid mänge näidatatakse. MLS pole kaugeltki mu lemmikliiga ja eelistaks isegi hoopis midagi muud, aga väga positiivne ju, et võõrsil mängiva eestlase tegemisi ookeani taga on võimalik kõigil Eestis otsepildis jälgida. Parem ikka ju kui mitte midagi.

                      Kui absoluutselt vastumeelne see asi seal on, siis mingit sundust pole, võite ka rahulikult vaatamata jätta.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Ma ei saa ka sellest virinast aru, et neid mänge näidatatakse. MLS pole kaugeltki mu lemmikliiga ja eelistaks isegi hoopis midagi muud, aga väga positiivne ju, et võõrsil mängiva eestlase tegemisi ookeani taga on võimalik kõigil Eestis otsepildis jälgida. Parem ikka ju kui mitte midagi.

                        Kui absoluutselt vastumeelne see asi seal on, siis mingit sundust pole, võite ka rahulikult vaatamata jätta.
                        Õige jutt, kuigi täna kamraadidega arutelus selgus, et tänane kodune vastasseis Kalju-Flora oli atleetlikum, kiirem, võitluslikum, tehnilisem jne. heitlus, kui sealmail.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                          http://soccernet.ee/treeneri-dilemma...-voi-ballouchy

                          ma lahendan müsteeriumi - ballouchy
                          Käimas teine poolaeg ja Juki pole mängu saanud, tundub et Hans Backe usaldas sind.

                          Kommentaar


                            Seda, mida on näha igas Punaste Pullide mängus kinnitab ka Lindpere:

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              Seda, mida on näha igas Punaste Pullide mängus kinnitab ka Lindpere:

                              http://sport.err.ee/jalgpall/629a1c7...a-e940ccd5f12f
                              aga kes on see blondiin, kes kõrvalistmel istub?

                              Kommentaar


                                Lindsay Lohan?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X