320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väidetavalt Üllar Luup ja Tanel Talve.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Väidetavalt Üllar Luup ja Tanel Talve.
      Üllar Luupi olen ka mina kuulnud, aga Tanel Talvega ta koos küll ei tee. Luubi kõrval on see krdi muusik, kes kohtunikuametit peab. nimi ei meenu.

      Kommentaar


        Margus Luik ja Toomas Meola, stuudios jagab oma ekspertarvamusi Kaur Hanson

        Kommentaar


          Ken Saan ja Ivar Vigla oleks ka päris seksikas paar.

          Kommentaar


            jõekalda ja teet margna. vaheajal saab koduanttilast auhindu ka

            Kommentaar


              Pritson-Tamme on väärilise rakenduseta hetkel.

              Kommentaar


                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                Margus Luik ja Toomas Meola, stuudios jagab oma ekspertarvamusi Kaur Hanson
                Haistan kirjutaja taga perverti-niiet hoidke eemale...

                Kommentaar


                  Istuge sisse endale need MLS mängud. Iga laks eelistaks ennemini vaadata nädalasiseseid Meistriliiga mänge. Aga noh, need kukuksid ju rosauraseepide ja saksa kiretormide primetime peale ja seega on välistatud. 23:55 algava mänguga on lihtsam, jätame ühe Steven Seagulli filmi kuuetuhande kaheksasaja neljakümne kolmandat korda näitamata ja paneme MLS-i peale. Nautige, vutisõbrad, vaadake, kuidas me teist hoolime...

                  (*lõpetab irisemise ja ilmselt istub 31.märtsil teleka ette)

                  Kommentaar


                    tiblad vinguvad. väga mõnus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eits Vaata postitust
                      tiblad vinguvad. väga mõnus.
                      Säilitan tuleviku tarbeks.

                      Kommentaar


                        Pole sealt varsti kedagi vaadata, kui kutt selliseid esitusi edasi pakub nagu senini...

                        Kommentaar


                          //

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Margus Luik ja Toomas Meola, stuudios jagab oma ekspertarvamusi Kaur Hanson
                            Tra. küll Toomas Meola kõlab nagu Tony Meola
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              "Täna läksin esimest korda Manhattanile jalutama ja ilusat ilma nautima. Väljas oli 23 kraadi. Et päikeseline päev ilusasti lõpetada, sõin ühe korraliku eine restoranis (nimelt korraliku lihatüki ja kartulipudru)!!!!! Eks mõned kinokäigud tulevad veel ette ja NBAd käin ka korra nädalas üldjuhul vaatamas – see aasta olen käinud juba kolmel korral!!!"

                              Joel Lindpere, 30-aastane

                              "Kärbsed ja sääsed lendavad ikka veel toas. Homme pidi lumi maha tulema. Koolis hakkab ülehomme selle veerandi viimane nädal. Jõuludeks saab see aasta 1-kroonisi kinke. Sussi sisse sain nätsupaki. Õppisin juba esmaspäevaks ära. Esimest korda õppisin sellel aastal esmaspäevaks enne pühapäeva. Koristasin mitu tundi kappi."

                              ‎smörgåsbord, 11-aastane

                              Kommentaar


                                Ma ei julgenud seda öelda, kuna siis oleksin ma jälle järgmises intekas antikangelane, aga nõustus Rootsi Lauaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X