320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    //

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Margus Luik ja Toomas Meola, stuudios jagab oma ekspertarvamusi Kaur Hanson
      Tra. küll Toomas Meola kõlab nagu Tony Meola
      FCF Forever

      Kommentaar


        "Täna läksin esimest korda Manhattanile jalutama ja ilusat ilma nautima. Väljas oli 23 kraadi. Et päikeseline päev ilusasti lõpetada, sõin ühe korraliku eine restoranis (nimelt korraliku lihatüki ja kartulipudru)!!!!! Eks mõned kinokäigud tulevad veel ette ja NBAd käin ka korra nädalas üldjuhul vaatamas – see aasta olen käinud juba kolmel korral!!!"

        Joel Lindpere, 30-aastane

        "Kärbsed ja sääsed lendavad ikka veel toas. Homme pidi lumi maha tulema. Koolis hakkab ülehomme selle veerandi viimane nädal. Jõuludeks saab see aasta 1-kroonisi kinke. Sussi sisse sain nätsupaki. Õppisin juba esmaspäevaks ära. Esimest korda õppisin sellel aastal esmaspäevaks enne pühapäeva. Koristasin mitu tundi kappi."

        ‎smörgåsbord, 11-aastane

        Kommentaar


          Ma ei julgenud seda öelda, kuna siis oleksin ma jälle järgmises intekas antikangelane, aga nõustus Rootsi Lauaga.

          Kommentaar


            Ärge olge õhtul nii kaua üleval, hakkate endale asju ette kujutama.
            Minu meelest keskmise Delfi-ajakirjaniku kirjatüki tasemel kirjutatud tore looke.

            Kommentaar


              Algselt postitas ek Vaata postitust
              Ärge olge õhtul nii kaua üleval, hakkate endale asju ette kujutama.
              Minu meelest keskmise Delfi-ajakirjaniku kirjatüki tasemel kirjutatud tore looke.

              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Mõtlesin, et vaataks üle pika aja ühe Red Bullsi mängu ära aga mida pole on korralik striim. Oskab keegi aidata?

                Kommentaar


                  Wiziwig, the new MyP2P. Wiziwig.tv brings to you live sports on your PC for free. Live football , Live MLB and NBA. Just for free tv on your pc. Wiziwig.tv brings you also the best P2P programs guides.


                  Siit emb kumb ei sobi?

                  Kommentaar


                    Kahjuks mitte.

                    Kommentaar


                      Mäng hakkab ju 22.00 CET ehk siis 1.20h pärast alles. Ehk aega on siis selle striimiga. atdhenet.tv pakub ka muidu ühte.


                      E: 23.00 ikkagi. Kella keerati ju

                      Kommentaar




                        Ise leidsin sellise. Suht palju reklaame ja pole just parim kvaliteed, kuid vaadatav.

                        Kommentaar


                          7. minutiga 2:0 ?

                          Kommentaar


                            Kanal 12 hakkab MLS'i üle kandma


                            Viasati kundena mul küll sellest vähe kasu
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Kiired delfi uudised...
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Kanal 12 hakkab MLS'i üle kandma


                                Viasati kundena mul küll sellest vähe kasu
                                Neeh, mul on Zuumbox
                                Zuumboxis on Kanal 12
                                Aga kasu pole ikkagi...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X