320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kodus Gibraltariga siis lõpetamine.

    Kommentaar


      Imelik tunne valitseb kui su lemmik pallur lõpetab karjääri. Üleüldse peaks nendest sinisärkidest, kelle jälgimist ma alustasin, mänguplatsil olema veel vaid Rähn. Kui Piiroja just imelist tagasitulekut ei tee. Ülikonnas Oper sobiks minu arvates ideaalselt küljejoone kõrvale!

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Imelik tunne valitseb kui su lemmik pallur lõpetab karjääri.
        Duubeldan.

        Kokkuvõttes lõpetas täiesti õigel ajal. Kui juba 2011. aastal tundus karjäär läbi olevat, suutis veel ühe väga ilusa aasta juurde teha ning lüüa (Õhtulehe arvates) ka 5 karjääri tähtsaima värava hulka kuuluva kolli. Veel edasi punnitada oleks juba mõtetuks kiskunud nagu ta ka ise mainis.
        Igatahes lüüa Eesti suguse jalgpalliriigi eest, kes valiksarjas kogub tavaliselt 8 punkti, on 38 väravat lüüa fenomenaalne. Enamus meie sugustel riikidel on suurimad väravakütid ca 20 peal. Kahju ainult, et 2005. aastal miskipärast see Sunderlandi tehing katki jäi

        Muidugi see on suht koomiline, et ühed ajaloo parimad väljakumängijad "saavad" oma lahkumismängu pidada Ekvatoriaal Guinea ja Gibraltari suguste riikide vastu.

        Btw Lindpere ja Pareiko olid koondises juba enne Rähni

        Kommentaar


          Sõbrad.

          Kuidas avaldame Andresele viimasel mängul toetust???
          Üks ainus pall ja 22 vihast meest see on jalgpall!!

          http://fcigiliikur.com/

          Fc Igiliikur
          Jk Järvakandi Tribling
          FC Flora kehtna jalgpallikool

          Kommentaar


            Muidugi see on suht koomiline, et ühed ajaloo parimad väljakumängijad "saavad" oma lahkumismängu pidada Ekvatoriaal Guinea ja Gibraltari suguste riikide vastu.
            Mõtlesin esmapilgul sama aga teisest küljest, ründaja jaoks on taolised vastased lahkumismänguks ehk sobivaimadki. Ehk õnnestub väravgi lüüa. Vähemalt palli saab puutuda kenasti.

            Kommentaar


              Aga intervjuus on Oper jätnud jätkamise kohapealt ukse veel natukeseks lahti . Suhtumine on mehel ka väga super, lubas ju peatreenerile ennast 3 kuuga heasse vormi viia, ehk siis tuleb tahtmine hoopis veel edasi paugutada!

              Aga suured tänud Andres, need väravad on ikka super emotsioonid toonud!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Legend .

                Kommentaar


                  Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                  Igatahes lüüa Eesti suguse jalgpalliriigi eest, kes valiksarjas kogub tavaliselt 8 punkti, on 38 väravat lüüa fenomenaalne. Enamus meie sugustel riikidel on suurimad väravakütid ca 20 peal.
                  Just-just. Litmanenist isegi rohkem ja Litmanenil koondise eest rohkem mängegi kirjas. Kuigi võib öelda, et Litmanen on ka rohkem ründav poolik olnd.

                  Kommentaar


                    No ja need Roda eest löödud väravad olid ka omal ajal ikka esmaklassilised.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kräka Vaata postitust
                      Sõbrad.

                      Kuidas avaldame Andresele viimasel mängul toetust???
                      Arena ametlik esimene väravalööja, kuldsete tähtedega nimi sisse kirjutada staadioni mõnda seina. (kõlab ulmeliselt aga mees väärib midagi erakordset!)

                      Lisaks tuleb Operi laul kõigile tribüünil olijale meelde tuletada, et õigel ajal seda laulda.

                      Kommentaar


                        krt, kõigil on parimad mälestused operiga seotud just hollandi ja venemaa mänguga. minu eredaim mälestus on aga operi käärlöök läti vastu. see oleks minu silmis eesti koondise üks ilusamaid väravaid.

                        13.10.2004 Riias, Läti - Eesti 2 : 2 MM valikmängAndres Operi käärlöök, mis tõrjutakse napilt.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          mul sama kusjuures

                          Kommentaar


                            SUUUUR kummardus! Vaieldamatult läbi aegade parim meil!

                            Kommentaar


                              kui nüüd meenutama hakkasin juba, siis operiga meenub alati ka marko kaljuveer oma lause: oper lööb... ja lööb väravaaa! tõttu ilmselt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Even Vaata postitust
                                krt, kõigil on parimad mälestused operiga seotud just hollandi ja venemaa mänguga. minu eredaim mälestus on aga operi käärlöök läti vastu. see oleks minu silmis eesti koondise üks ilusamaid väravaid.

                                http://www.youtube.com/watch?v=zmmuvbgRPjw
                                Mul Eesti-Läti 2005 Lillekülas, kui mees 1:0 lõi... võimas tunne oli, esimene koondisemäng staadionil mida vaatamas käisin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X