320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Andres Oper\'

    Algselt postitas lenc

    Perez, Amoah?
    Pool vastust õige.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Andres Oper\'

      perez oli üks ja teine kas arveladze või kuyt
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Andres Oper\'

        Perez on 1 ja pakun teine on Arveladze. Amoah kindlasti see pole, sest Nigeeriaga pole me kunagi mänginud. Ja Amoah-ist on ka Oper juba peagi möödas, sest mees siirdus Dotmundi, tema asemele otsiti ju ka Neemelot.
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Andres Oper\'

          cocu
          Jalgpallihaigla liige

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Andres Oper\'

            Krt Opi on ikka ülikõva. See oli talle 3 järjstikune värav. Nüüd ta teeb jälle nii et lööb järjest 5 väravat ja siis mitu mängu enam ei löö.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Andres Oper\'

              Kui seda soccernet.com tabelt võtta, siis muidugi Cocu, mõtlesin seda esikümmet, mis nos.nl peal. Aga Arveladze pole vist meile löönud. Kunagi Tbilisis 1 sõprusmäng oli aegu tagasi, kuid see oli vist mingil kummalisel ajal, mis polnud ametlik koondiste mängupäev, seega kahtlen kas ta üldse Eesti vastu mänginud on.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                Ja tänases viimases eredivisie mängus sündis teatud määral üllatus, kuna RKC, kes tabelis 5 ei suutnud enamat 1:1 viigist punase laterna Roosendahli vastu, kellele see oli 6-ks punktiks.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Andres Oper\'

                  Algselt postitas midfielder


                  Ja tänases viimases eredivisie mängus sündis teatud määral üllatus, kuna RKC, kes tabelis 5 ei suutnud enamat 1:1 viigist punase laterna Roosendahli vastu, kellele see oli 6-ks punktiks.
                  6-ndaks punktiks ikka :P

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Andres Oper\'

                    Jep, Perez ja Cocu. Sry, oleks pidanud täpsustama, et mõtlesin seda enda pandud lingi taga olnud tabelit. Mis Arveladzesse puutub, siis selles Gruusia sõprusmängus ta kaasa ei teinud, küll aga 2000. aastal Tallinnas, kui Eesti 1:0 Piiroja kollist võitis. Silma ta, tõsi küll, peale uimamise mitte millegagi ei paistnud, nagu ka teised selle aja Gruusia staarid Kinkladze, Ketsbaia jt. - tollane treener Kipiani pildus veel tuld ja tõrva pärast mängu pressikal.
                    Ja see pisiasi ka veel, et Amoah pole nigeerlane, vaid siiski gaanalane Mänginud pole me muidugi kummagi riigiga.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Andres Oper\'

                      http://www.soccernet.ee/news.php?id=10561

                      Artikkel tundub lausa minu kommide pealt maha kirjutatud. Kui see nii on, siis igatahes tänud usalduse eest

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Andres Oper\'

                        Algselt postitas vincent


                        Jep, Perez ja Cocu. Sry, oleks pidanud täpsustama, et mõtlesin seda enda pandud lingi taga olnud tabelit. Mis Arveladzesse puutub, siis selles Gruusia sõprusmängus ta kaasa ei teinud, küll aga 2000. aastal Tallinnas, kui Eesti 1:0 Piiroja kollist võitis. Silma ta, tõsi küll, peale uimamise mitte millegagi ei paistnud, nagu ka teised selle aja Gruusia staarid Kinkladze, Ketsbaia jt. - tollane treener Kipiani pildus veel tuld ja tõrva pärast mängu pressikal.
                        Ja see pisiasi ka veel, et Amoah pole nigeerlane, vaid siiski gaanalane Mänginud pole me muidugi kummagi riigiga.
                        Amoah jah gaanalane, ei pane neid aafriklasi ja nende rahvusi teinekord tähelegi. Kuid kui vaadata seda esikümmet, siis mehed on ikka tõelised hollandi liiga staarid ja seda uhkem on Opit seal pildil näha. Loodaks, et ka hooaja lõpus on see nii, siis võiks seda pidada üheks suurimaks saavutuseks Eesti jalgpalli ajaloos, olla euroopa 6 ja nagu äsja selgus IFFHS.de andmeil ka maailma 7 vutiliiga esikümne skoorija. Väärib tunnustust.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Andres Oper\'

                          Kas kõigil Talpa jamab või olen mina see õnnetu ainult?
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Andres Oper\'

                            Algselt postitas marcello


                            Kas kõigil Talpa jamab või olen mina see õnnetu ainult?
                            See vist kõigil,häält kuulen,aga pilt seisab ühel samal kohal.kurat küll. hääl ka hakib täiega.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Andres Oper\'

                              Õnne oli ikka sitaks Rodal.Üks mees näeb täna unes mitu korda oma luhtaläinud võimalust.
                              Opi koll-hea ründaja on alati õigel ajal õiges kohas
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                                Mul hääl jookseb normaalselt, aga sellega juba ammu harjunud, et pilt rohkem või vähem slideshow\'d meenutab... Tuleb parem arvuti osta
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X