320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Andres Oper\'

    Algselt postitas Zlatan


    saab siis seda heaks mänguks nimetada kui ründaja teeb terves mängus ühe pealelöögi väravapostide vahele? olgugi siis vastane kui tahes tugev jne.

    roda endiselt 11. kohal, 4. kohal paiknev ajax jääb 8 punkti kaugusele (oli vist?)
    Ja kindlasti sõltub pealelöökide arv ainult ründajast endast. Mitte kuidagi ei ole sellega seotud kaitsjad ja keskväljamehed kes peaksid palli ette toimetama...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Andres Oper\'

      ma kaldun arvama, et roda on ise rahul mänguga. ikkagi väljas liiga 3ndat võita pole ju paha. Ja vastastel oli võimalusi rohkem, nii et pigem tegid nemad halva mängu.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Andres Oper\'

        Algselt postitas clever


        ma kaldun arvama, et roda on ise rahul mänguga. ikkagi väljas liiga 3ndat võita pole ju paha. Ja vastastel oli võimalusi rohkem, nii et pigem tegid nemad halva mängu.
        Siiski mängiti viiki, mitte ei võidetud.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Andres Oper\'

          Algselt postitas lenc


          Algselt postitas Zlatan


          saab siis seda heaks mänguks nimetada kui ründaja teeb terves mängus ühe pealelöögi väravapostide vahele? olgugi siis vastane kui tahes tugev jne.

          roda endiselt 11. kohal, 4. kohal paiknev ajax jääb 8 punkti kaugusele (oli vist?)
          Ja kindlasti sõltub pealelöökide arv ainult ründajast endast. Mitte kuidagi ei ole sellega seotud kaitsjad ja keskväljamehed kes peaksid palli ette toimetama...
          täpselt..mida sa seal seda vastaste väravat pommitad kui palli ei saa korralikult ette...pall liigub ikka läbi kaitse ja keskvälja...ja sellise vastase vastu nagu feyenoord..nu pole just kõige kergem tegeleda sellega et otsida ründajaid ja mängida oma mängu..rohkem tegemist siiski ma arvan sellega et oma väravast pall kaugemal hoida ja võimaluse korral teravalt vastata
          õlu, jalgpall ja naised

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Andres Oper\'

            Ja fakt on ka see, et Feyenord teadis Operit, kui kedagi väga ohtliku Roda poolel, niiet ma usun, et Feyenordi kaitse sai endale kindla ülesande Operit jälgida - Mis omakorda võib olla üks vabandustest miks Operi mäng kehv oli.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Andres Oper\'

              Pildiseeria Roda fännide käigust Rotterdami: http://www.rodajcfans.nl/site.php?PID=20&pageID=527

              Seal on ka pilt lendlehest, mille üks Roda fänn oli teinud eesmärgiga see Feyenoordi fännide omana pähe määrida :P

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                väga huvitavad pildid!
                kas neil löödi bussaken sisse??
                Eesti surub kõik vastased vastu muru
                ja teeb neist üldse saepuru.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Andres Oper\'

                  Algselt postitas god


                  väga huvitavad pildid!
                  kas neil löödi bussaken sisse??
                  Feyenoordi fännid polnud tulemusega rahul. Kõik parklas olnud masinad said kividega.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Andres Oper\'

                    Ega keegi ei oska mulle öelda, et kas täna Roda-AZ mängu mingi telekanal üle ka kannab?
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Andres Oper\'

                      Algselt postitas Pealik


                      Ega keegi ei oska mulle öelda, et kas täna Roda-AZ mängu mingi telekanal üle ka kannab?
                      RTL5 ja Versatel Voetbal

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Andres Oper\'

                        rtl 5 on ka stream olemas.:P
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Andres Oper\'

                          Kust selle streami saaks?
                          sopcastis seda vist ei ole?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Andres Oper\'

                            Algselt postitas midfielder


                            rtl 5 on ka stream olemas.:P
                            Ma ainult RTL Z-le striimi näinud, räägi lähemalt.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Andres Oper\'

                              Võibolla on üks võimalus veel, annan enne mängu teada kas töötab.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                                http--rtlztv.rtl.nl-rtlzbroad, aga hetkel on testtabel ees. Novembris sealt üht roda mängu nägin, kuid kvaliteet on nagu ikka streamide puhul.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X