320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Jonnipunn
    replied
    Motherwell võitis 4-1 Invernessi. Henrik sekkus teise poolaja lõpus ning tundub, et andis ka söödu viimasele väravale.

    "Higdon then completed his hat-trick in style by lashing high into the net from Henrik Ojamaa's cross after the substitute made an impressive run down the right wing."

    Leave a comment:


  • martinka
    replied
    0-2 kaotus kodus ei ole just parim alus võõrsilmänguks. Ojamaalt 68 min.

    Leave a comment:


  • MUTD
    replied
    Sealt ei paista küll striimi olevat. Jutud käivad üldse, et Motherwelli mängu ei kanta ülegi.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas sligga Vaata postitust
    Aga nüüd ?
    Wiziwig, the new MyP2P. Wiziwig.tv brings to you live sports on your PC for free. Live football , Live MLB and NBA. Just for free tv on your pc. Wiziwig.tv brings you also the best P2P programs guides.

    Leave a comment:


  • sligga
    replied
    Algselt postitas idikas Vaata postitust
    Mäng hakkab kahe tunni pärast alles ju
    Aga nüüd ?

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Mulle video täitsa meeldis ning kriitika on samuti igati asjakohane. Ennast häiris kõige enam taustamüra. Keegi kuskil kaamera taga kolistas ja rääkis kuskil kaugustes suurema osa ajast, see oli väga segav.

    Leave a comment:


  • idikas
    replied
    Mäng hakkab kahe tunni pärast alles ju

    Leave a comment:


  • sligga
    replied
    Striimi ?

    Leave a comment:


  • meesmuiste
    replied
    mina küll siin kuskil isiklikku kriitikat kuskil näinud. kus see siin oli? mina olen aru saaud, et meelestatus on ikka positiivne.

    teinekord kui kaamerasätetes nõu vaja või kuidas teleintervjuud teha, siis võin ka aidata. kui tarvis peaks olema.

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Täiesti neutraalse lugejana ilma intervjuud vaatamata ütlen, et üllatavalt palju positiivset kriitikat. Olenemata sellest, et vastukriitika isiklikuks kippus minema.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas sunseek Vaata postitust
    No üks sõna ei saa nüüd nii marru ka ajada aga Ok, no paneme kõrvataha. Teadmiseks, et meie meeskonnast ei tea keegi ajakirjanduse köögipoolt ega nö tavasid. Oleme lihtsalt suured huvilised!
    Võin nõuga aidata, kui vaja on.
    Kuigi olen ka ise üsna halb live-intervjueerija.

    Leave a comment:


  • Artur
    replied
    Iseenesest tervitatav, et pikemaid videointekaid teete. Paraku jätab teostus ikka väga soovida.

    1. Pidev mõmisemine ja "mhmh"-itamine intervjuueritava rääkimise ajal käib pinda. Minu jaoks üks kõige ebameeldivamaid asju usutluste puhul üldse. Isegi Säärits suudab sellest hoiduda.

    2. Küsimused on täiesti seosetud ja sellest tulenevalt ka kogu vestlus. Igasugune sundimatus ja loomulikkus on puudu. Iseenesest ei näeks ma selles probleemi, kui küsimused oleksid originaalsed ja nt vaatajate-lugejate poolt koostatud (ja sealt huvitavamad välja valitud). Siis tuleks muidugi kogu usutluse tonaalsust natuke muuta.

    3. Kaks intervjuu läbiviijat üheskoos ei toida. Eriti Vassiljevi intervjuu ajal tundus, nagu nad üritaksid üksteisele pidevalt vahele rääkida ja võidu küsimusi esitada. Meenutas natuke selliiseid meili teel läbi viidud intekaid, mida vist ka Soccernetis kunagi Operi või kellegagi tehtud sai. Nagu ülekuulamine pigem.

    Ojamaa on muidugi Inglismaal hea meediasuhtluse kooli saanud, mistõttu ei olnud asi tegelikult väga hull. Mõne teisega oleks tunduvalt halvemini läinud.

    Leave a comment:


  • Gallacher
    replied
    Algselt postitas sunseek Vaata postitust
    No üks sõna ei saa nüüd nii marru ka ajada aga Ok, no paneme kõrvataha. Teadmiseks, et meie meeskonnast ei tea keegi ajakirjanduse köögipoolt ega nö tavasid. Oleme lihtsalt suured huvilised!
    Ei saa minagi aru, miks see sõna kedagi ärritada suutis aga tõepoolest, ärrituda pole vaja, kõigil meil on vahel paha tuju.
    Intervjuu oli aga lahe ja küsimused head. Võinuks ainult veel rohkem küsida. Ojamaa jättis taas väga positiivse mulje.

    Kui trükimeedia välja jätta, siis väga palju pikemaid intervjuusid Eesti (tegev)jalgpalluritega ei meenugi. Laksust tulevad meelde Kostja Pealtnägijas, Pareiko Ringvaates, Klavan mingis R2 aastatetaguses kahetunnises suvesaates, meesmuiste pikk intekas Aksaluga ERRi spordisaidil.

    Aga jah, tulevikus võiksid intervjuud veel pikemad olla ja ehk tasuks kaaluda ka võimalust pakkuda huvilistel küsimusi esitada.

    Leave a comment:


  • sibierski
    replied
    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    aga jutt ei olnudki ju intervjuu sisust. lisaks pole sellist intervjuud vahepeal tehtud, kuna Pealtnägija tegi Kostjaga ja Dannar Ojamaaga just siin lähiminevikus.

    mis ma tahtsin öelda, vbla on see minu probleem, aga selline reklaam nagu "eksklusiivne" on antud hetkel odav, eriti kui tean, et kui koondis on Eestis, siis sisuliselt reeglina kõigil ajakirjanikel on võimalik selline intervjuu kokku leppida. seepärast meedia tihti kasutab ka hoopis väljendeid "suur" jms.

    aga igatahes jõudu teile teie tegemistes!

    edit: pmst mortan seletas ära kuidas teha
    edit2: eks ma sellepärast siin tahan ka tähelepanu juhtida asjale, et kui näen oma postkastis pealkirja eksklusiivne sellise intervjuu juures, siis lihtsalt ei tahtnud sellega nõustuda.
    No üks sõna ei saa nüüd nii marru ka ajada aga Ok, no paneme kõrvataha. Teadmiseks, et meie meeskonnast ei tea keegi ajakirjanduse köögipoolt ega nö tavasid. Oleme lihtsalt suured huvilised!

    Leave a comment:


  • meesmuiste
    replied
    aga jutt ei olnudki ju intervjuu sisust. lisaks pole sellist intervjuud vahepeal tehtud, kuna Pealtnägija tegi Kostjaga ja Dannar Ojamaaga just siin lähiminevikus.

    mis ma tahtsin öelda, vbla on see minu probleem, aga selline reklaam nagu "eksklusiivne" on antud hetkel odav, eriti kui tean, et kui koondis on Eestis, siis sisuliselt reeglina kõigil ajakirjanikel on võimalik selline intervjuu kokku leppida. seepärast meedia tihti kasutab ka hoopis väljendeid "suur" jms.

    aga igatahes jõudu teile teie tegemistes!

    edit: pmst mortan seletas ära kuidas teha
    edit2: eks ma sellepärast siin tahan ka tähelepanu juhtida asjale, et kui näen oma postkastis pealkirja eksklusiivne sellise intervjuu juures, siis lihtsalt ei tahtnud sellega nõustuda.

    Leave a comment:

Working...
X