320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • ericbana
    replied
    Minu meelest on see hooaeg viimane, kui sealt kaks klubi Meistrite Liigasse pääseb. Edaspidi pääseb ainult meister. Muidugi kui tulevikus tulemused oluliselt ei parane.

    Leave a comment:


  • Kutt
    replied
    Mm, tahtsin küsida selle Motherwelli meistriteliiga unistuse kohta.

    Ühesõnaga, varem sai Šotimaa meister otse meistriteliiga alagrupiturniirile ja teine koht alustas "mittemeistrite" playoffist. Lisaks siis kolmas ja neljas koht, pluss karikavõitja said euroopaliigasse.

    Uefa koefitsendi järgi aga on Šotimaa langenud 18ndale kohale, mis tähendab ju, et ainult Šotimaa meister pääseb meistriteliigase ja 2,3 koht , pluss karikavõitja euroopa liigasse.

    Niisiis Motherwellil pole lootust isegi Rangersi ebaõnne järel meistriteliigasse pääseda ning Euroopa liiga on praegu lagi. On mul õigus või ma panen segast?

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Algselt postitas chac Vaata postitust
    ja vastasvõistkonna pärast on kahju et nii lollakalt pidid kaotama.
    LIE vastu hädaga (loe: Kostja daiviga) välja meelitatud pennu ja seeläbi hädine viik ei teinud rõõmsaks, seda küll, sest me mängisime väsinult, tujutult ja sitasti (nohjahnoh, hooajalõpumäng jne, aga siiski) ega väärinud seda viiki. Aga vat seda ma küll öelda ei saa, et vastasvõistkonnast sellisel juhul KAHJU oleks... Ma ei tea... Kui rehverii peaks näiteks ilmselgelt vastaste vastu olema ja meile mängus kaheksa pennut ja kolm sulust löödud väravat kingiks, siis ilmselt hakkaks mässama küll, aga muidu küll nii kergelt vastasest kahju ka ei hakka

    Edit: laiendaks siiski teemat pisut (OT, aga ehk andestatakse). Oli see vist Sloveenia vastu, kus Zen graatsilise hüppega lisas pendlaotsuse saamisele pisut kaalu, ehkki viga, tõsi küll, oli selle hüppetagi olemas. VV hüppas palli päästma ja Zen vana hundina haistis olukorra ära ja kõksas palli sekundi murdosa enne VV hüpet endast eemale ja too oli sunnit talle jalgadesse puratama - automaatne viga, tõsi. Aga ei saa ka salata fakti, et Zeni kenasti formuleeritud ja piisava koguse dramaatikaga serveeritud kukkumine ilmselt siiski mõjutas kohtunikku. Daiv nagu otseselt ei olnud, aga oskuslikult välja meelitatud pennal siiski. Oli kahju või häbi?

    No ei olnud ju

    Leave a comment:


  • chac
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Krt millal sa viimati jalgpalli ka mängu pärast vaatasid?Kahtlen,et sa selle mängu seisu ka üldse tead!Mina käin staadionil ikka jalgpalli vaatamas.Mind ei koti kas olen staadionil ainuke pealtvaataja või mitte.Tõeline fänn naudib ka üksi mängu aga sinu arust on jalgpalli vaadata fiiling kui mängu lõpuks oled umbjoobes ja staadion on maha põletatud!Õige eesti fänn!
    mulle tegelikult meeldis selline seisukohavõtt
    vastasel korral muutuks foorum justkui idamaa tarkade klubiks, kus keegi korra 3 aasta tagant midagi kirjutab, ja mille peale 10 aasta pärast teine vastab et krdi jutupaunik sihke... ja kolmas tark lahkub klubist sest et kannata seda loba enam välja


    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Krt. loe ja imesta . Huvitav ,kui Ojamaa mõnes eesti koondise mängus natuke kergelt kukkudes eestile pendla teeniks ja me tänu sellele mängu võidaks ,mis siis hakkate kah vigisema ja hädaldama?
    ei hakka vigisema ja hädaldama.
    aga mingit erilist rahulolu tunnet ka ei teki.
    ja vastasvõistkonna pärast on kahju et nii lollakalt pidid kaotama.

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied
    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Huvitav kui Ojamaa mõnes eesti koondise mängus on üks-üks olukorras väravavahiga, mängib tollest mööda ja siis selle asemel, et palli järele joosta ja see tühja väravasse lükata, viskub pikali ja selle tõttu jääb Eestil võit saamata, kas siis ka öeldakse, et väga õige, nii peabki tänapäeval tegema....
    Ära mõtle juurde.

    Leave a comment:


  • Raivo19
    replied
    Pennal on pennal, ja olgem ausad, päris lambaid leidub kaitsjate seas, kes oskavad ikka ja jälle närve talitsemata selle pendla omale välja imeda. Kes ei ürita, see ei saa. Pole seal hullu midagi, 100 korda hullemaid asju nähtud, mille eest ka pennal antud.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Kõigest 20 a. poiss mängis võõrsilmängus 53486 pealtvaatja ees, üritas parimat, läks nihu, lõpp pähkel mida pureda.
    Kogemuse võrra rikkam.
    Positiivsemat on tunduvalt rohkem, otsib, avaneb, üks-üks olukorras võtab edukalt ette, kiirust on, väravaid lööb, äge 20 a. poisiussi kohta.

    Midagi pole teha kui tänapäeva globaliseerunud vutis on kombeks iga kerge puute peale pikali visata ja nutuse näoga käsi laiutada... rahaveskitest kangelased ja eeskujud on sellised.
    Kui staarkohtunik Webb ise soovitab mängijatel kergelt pikali visata, mida väärikat kangelaslikkust siis ikka tahta.

    Leave a comment:


  • käbi
    replied
    Ojamaa on Eesti koondise mängija? Ma pole kaua ikka netis käind.

    Leave a comment:


  • lenc
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Krt. loe ja imesta . Huvitav ,kui Ojamaa mõnes eesti koondise mängus natuke kergelt kukkudes eestile pendla teeniks ja me tänu sellele mängu võidaks ,mis siis hakkate kah vigisema ja hädaldama?
    Huvitav kui Ojamaa mõnes eesti koondise mängus on üks-üks olukorras väravavahiga, mängib tollest mööda ja siis selle asemel, et palli järele joosta ja see tühja väravasse lükata, viskub pikali ja selle tõttu jääb Eestil võit saamata, kas siis ka öeldakse, et väga õige, nii peabki tänapäeval tegema....

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Minuarust tuleks selliseid ilmselgeid daivimisi karistada punaste kaartidega. Kui ma tahan kloune vaadata, siis lähen selleks ettenähtud kohta. Staadionil tahan ma jalgpallimängu, mitte sellist odavat tsirkust näha.

    Rootsi Kunnile: kui ilmselge daivimise pärast Eesti koondis võidu võtaks, siis mina vähemalt ei oskaks küll rõõmu tunda. Mulle pakuvad ausal teel saadud võidud märksa rohkem rahulolu.

    See polnud mõeldud nüüd Ojamaa suunas, vaid nii üleüldiselt.

    Leave a comment:


  • RedMike
    replied
    Asi on juba üldiselt. Ei vinguks ja ei hädaldaks, aga lihtsalt jalgpalli mõistes üldiselt oleks kurb, kui kohtunik niiisuguse lambidaivi peale penalti annaks. Õrnade puudete peale kukkugu palju tahab, see on tänapäeva jalgpalli üks osa, aga lihtsalt need lambidaivid üldiselt ei lõppe penaltiga, vaid kollase kaardi ning juutuuubi videoga.

    Leave a comment:


  • författare
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Krt. loe ja imesta . Huvitav ,kui Ojamaa mõnes eesti koondise mängus natuke kergelt kukkudes eestile pendla teeniks ja me tänu sellele mängu võidaks ,mis siis hakkate kah vigisema ja hädaldama?
    Vaevalt keegi virises, mulle tundusid küll need üleval pool olevad komentaarid lihtsalt märkustena.

    E: Ma küll ei mäleta milline reaksioon sellele oli aga Kostja daiv vs Liechtenstein tuleb kohe meelde.
    E2: Schwede(jalka) oli minuarust suur arvustaja siis.

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Krt. loe ja imesta . Huvitav ,kui Ojamaa mõnes eesti koondise mängus natuke kergelt kukkudes eestile pendla teeniks ja me tänu sellele mängu võidaks ,mis siis hakkate kah vigisema ja hädaldama?

    Leave a comment:


  • inward
    replied
    Algselt postitas RedMike Vaata postitust
    Muidugi tuleb aga loota, et selliseid 100% ilmselgeid sukeldumisi ette ei tule. Puute peale võib ju kergesti kukkuda, aga see, mille eest ta kollase sai oli ikka täiesti lambidaiv ning neid eriti näha ei tahaks..
    Sekundeerin. Kui ta seal nii väga kukkuda oleks tahtnud, siis oleks sobivam olnud see hetk, kui kaitsja talle nö jalaga puukat üritas anda.

    Leave a comment:


  • RedMike
    replied
    Tundub, et Henrik on selline triblaja tüüpi mängija, kes võtab vastaseid ette ning vahest ka kukub üsna kergesti Penalteid on ta juba mitmeid teeninud Motherwelli eest niiet tundub, et selline mängustiil on efektiivne olnud.

    Muidugi tuleb aga loota, et selliseid 100% ilmselgeid sukeldumisi ette ei tule. Puute peale võib ju kergesti kukkuda, aga see, mille eest ta kollase sai oli ikka täiesti lambidaiv ning neid eriti näha ei tahaks..

    Leave a comment:

Working...
X