320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • telekavaataja
    replied
    Minu meelest iseloomustab Ojamaad ja tema karjääri kaks järgnevat vastust:

    See on nii, et ma olen terve oma karjääri mänginud kas vasakus ääres või keskel, seega mul lihtsalt pole neid loomulikke liigutusi, millega paremal äärel meestest mööda triblada või häid lahendusi leida ja seega ma tunnen, et ma ei ole paremas ääres meeskonnale nii kasulik kui võiksin olla oma kohal mängides, kus saan teha asju, mida olen terve karjääri harjutanud ja teinud.
    Siia kõrvale soovitaksin mõelda, et mängisin noorena kolm aastat Derby Countys, siis Saksamaal, siis Hollandi esiliigas, siis Soomes, pikalt erinevates klubides Šotimaal, Norras, Austrias, Hollandi kõrgliigas. Kuskil polnud mitte ühtegi probleemi ei treenerite ega meeskonnakaaslastega. Võib-olla on ikkagi igas olukorras kaks osapoolt?
    Paremini ei oskakski kokku võtta.

    Aususe eest kiidan.

    Leave a comment:


  • Pints
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Seda tasub lugeda! Väga aus ja otsekohene intekas.
    http://soccernet.ee/artikkel/ojamaa-...-millegi-vastu
    Tõesti hea lugemine. Ojamaalt väga ausad ning siirad vastused.
    Soovitan.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Seda tasub lugeda! Väga aus ja otsekohene intekas.
    Horvaatia esiliigaklubiga Gorica liitunud Henrik Ojamaa (26) andis Soccernet.ee-le avameelse intervjuu, kus puudutas nii oma viimast aastat, klubiotsinguid kui ka tema suunal tulnud kriitikat.

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Imelik nagu öeldagi, aga kogu selle vaidluse kõige asjalikum postitus tuli Jormma "sulest".

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Kas solvamine käib kuidagi asja juurde?

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Mees, kes ütleb tõde ja asjad välja nii nagu nad on. Mitte ei istu kodus üks käsi klaviatuuril ja teine käsi jobine ja ei mõtle, et aaaah kõik on nii hea ja tore.

    Leave a comment:


  • Jeti88
    replied
    Nasfal?!?

    Lisatud failid

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Koondisesse pääsemise üheks eelduseks võiks olla ikkagi see, et sa mängid kõrgliigas va siin euroopa 5 tugevaima riigi esiliigad. Aga kui Ojamaa on siin meedias vihjanud, et tahab koondisesse, siis võiks sellesuunas ka vastava sammu teha. Horvaatia esiliiga no wtdasafsada mis asi see on.
    Sats1, kas sina?

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Tõlge Nasfali jutust;

    ou kutid kutid! Minu argument ei ole vale, sellepärast, et 6 kuud tagasi täiesti teemasse mitte puutuvas jutus mainisid sa, et toomas hüppas jürist kaugemale!
    Tabasid naelapea pihta

    Leave a comment:


  • Linnupoja
    replied
    Tõlge Nasfali jutust;

    ou kutid kutid! Minu argument ei ole vale, sellepärast, et 6 kuud tagasi täiesti teemasse mitte puutuvas jutus mainisid sa, et toomas hüppas jürist kaugemale!

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Mida sa seletad? Sinujaoks on Guardiola ka äärmiselt sitt ja käpardlik treener nii, et sinu latt tasemest rääkides peaks olema 10x kõrgemal. Seega mine topi see retarded doos endale süstlakaudu veeni või istu üldse sisse. Lisa see Hollandi esiliiga ka sinna esimesele suurele 5 otsa. Esiliiga viimane sats on amatöörsats nii, et siit peaks vist ilmselgelt juba vastus tulema? Samas ega sinu ja amatööri vahel vist väga mingit vahet ei olegi kui just amatööridele mingit liiga ei tee antud hetkel.
    Palun sama lõik eesti keeles.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Noh, ei kaitse siin Odžamaa klubivalikut (vaevalt, et tal millegi vahelt valida oligi), aga see mis Sa ütled, on näiteks, et Hollandi esiliiga liidermeeskonna mängija väärib vähem koodnisekutset kui Eesti liiga viimase satsi mees. Noh sest esimene mängib esiliigas ja teine ikkagi kõrgliigas! (mõistan, et äärmuslik näide, aga ei tasuks siis selliseid kategoorilisi väiteid postitada).

    Aitäh, tänase päeva full retard doos kätte saadud
    Mida sa seletad? Sinujaoks on Guardiola ka äärmiselt sitt ja käpardlik treener nii, et sinu latt tasemest rääkides peaks olema 10x kõrgemal. Seega mine topi see retarded doos endale süstlakaudu veeni või istu üldse sisse. Lisa see Hollandi esiliiga ka sinna esimesele suurele 5 otsa. Esiliiga viimane sats on amatöörsats nii, et siit peaks vist ilmselgelt juba vastus tulema? Samas ega sinu ja amatööri vahel vist väga mingit vahet ei olegi kui just amatööridele mingit liiga ei tee antud hetkel.

    Leave a comment:


  • Jormma
    replied
    Ma ei tea mis ime arutelu siin käib mingite tipuründaja normide peale, viimases kahes mängus sai kõige rohkem minuteid Joonas Tamm kes ei mahu mitteühtegi eelmainitud malli. Pigem on küsimus selles mis tüüpi mängijaid meil vaja on ja kas Ojamaa näol oleks see lisakäik (mitte käik taseme mõttes, vaid taktikalises mõttes).

    Leave a comment:


  • rainis007
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kindlasti
    Noh, ei kaitse siin Odžamaa klubivalikut (vaevalt, et tal millegi vahelt valida oligi), aga see mis Sa ütled, on näiteks, et Hollandi esiliiga liidermeeskonna mängija väärib vähem koodnisekutset kui Eesti liiga viimase satsi mees. Noh sest esimene mängib esiliigas ja teine ikkagi kõrgliigas! (mõistan, et äärmuslik näide, aga ei tasuks siis selliseid kategoorilisi väiteid postitada).

    Aitäh, tänase päeva full retard doos kätte saadud

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Kas 2015 a. Norra esiliiga Teniste oli kehvem 2014 a. Norra kõrgliiga Tenistest?
    Kindlasti

    Leave a comment:

Working...
X