320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lähen homme lennukile ja asun Motherwelli poole teele, et plaani kohaselt kohtuda Ojamaaga, paari tema kaasmängijaga, kohalike fännidega ja külastada ka liigamängu. Kui kellelgi on midagi, mida ta kindlasti küsida tahaks Ojamaalt või mida linnast või fännidelt või muud sarnast, siis andke mulle PM-i kaudu teada.

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      defineeri siis "suur ja tugev", palun
      palutakse kirikus

      suur ja tugev on väikeste laste silmis nende issi. mõni laps on näljane, teine kuuene. issi on suur ja tugev, kolmekümnekuuene.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        palutakse kirikus

        suur ja tugev on väikeste laste silmis nende issi. mõni laps on näljane, teine kuuene. issi on suur ja tugev, kolmekümnekuuene.
        damn, jälle tõmmati müts üle silmade

        ja sellega sa loomulikult tõestasid oma pointi ilusti ära ka
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Kohatu reklaam, aga varsti saab ühest lehest lugeda järgnevat:
          - mida arvab Henrik Motherwellist.
          - mida arvavad kohalikud fännid Henrikust.
          - kuidas kurat tehti bänner Stop, Ojamaa Time!
          - milline reaktsioon tabas fänne, kui Henrik tegi enda püstolitantsu. Henriku kommentaar, et miks ta seda teeb.
          - ja kellega võrdlevad Motherwelli fännid Ojamaad ja mida nad arvavad võimalikust Tšämpionsliigi kohast.
          Ja siis paljut muud ka.

          P.S. Pluss seda ka, et mis kuradi linn see Motherwell on ja ka mulle foorumi kaudu saadetus küsimused saavad vastused.

          Kommentaar


            P.P.S. Kui keegi soovib OJamaa ja šeriffi särki, siis andke teada. Maksab 15 poundi ja üks telekommentaator (see, kes McNile väga meeldib ja kes väga kõvasti kohati kisab) juba tellis ühe XL-mõõdus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kohatu reklaam, aga varsti saab ühest lehest lugeda järgnevat:
              - mida arvab Henrik Motherwellist.
              - mida arvavad kohalikud fännid Henrikust.
              - kuidas kurat tehti bänner Stop, Ojamaa Time!
              - milline reaktsioon tabas fänne, kui Henrik tegi enda püstolitantsu. Henriku kommentaar, et miks ta seda teeb.
              - ja kellega võrdlevad Motherwelli fännid Ojamaad ja mida nad arvavad võimalikust Tšämpionsliigi kohast.
              Ja siis paljut muud ka.

              P.S. Pluss seda ka, et mis kuradi linn see Motherwell on ja ka mulle foorumi kaudu saadetus küsimused saavad vastused.
              Su selle pläma peab 5 mindiga jõudma ära lugeda jh?

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Su selle pläma peab 5 mindiga jõudma ära lugeda jh?
                Võid ka lehe osta.

                Kommentaar


                  Linna ja fännide kohta üks või õigemini kaks iseloomustavat lauset. Fänn rääkis, et kuidas ta on juba 43 aastat elanud ja umbes 43 aastat olnud Motherwelli fänn. Seejärel lisab, et tema 18-aastane poeg on ka lapsest saati fänn. Ehk tore töölislinn

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Võid ka lehe osta.
                    Mis lehega tegu?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                      Mis lehega tegu?
                      Punapäevalehega.

                      Kommentaar


                        Kas tänast mängu kuskilt pildina ka näitab?
                        Ganvix!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kohatu reklaam, aga varsti saab ühest lehest lugeda järgnevat:
                          - mida arvab Henrik Motherwellist.
                          - mida arvavad kohalikud fännid Henrikust.
                          - kuidas kurat tehti bänner Stop, Ojamaa Time!
                          - milline reaktsioon tabas fänne, kui Henrik tegi enda püstolitantsu. Henriku kommentaar, et miks ta seda teeb.
                          - ja kellega võrdlevad Motherwelli fännid Ojamaad ja mida nad arvavad võimalikust Tšämpionsliigi kohast.
                          Ja siis paljut muud ka.

                          P.S. Pluss seda ka, et mis kuradi linn see Motherwell on ja ka mulle foorumi kaudu saadetus küsimused saavad vastused.
                          Mis leht? Milline päev? Kui sa juba vestlust alustad siis vii see lõpuni. Kui artikkel räägib asjast siis viide sellele pole mingi reklaam. Ma ostsin täna naiivselt Päevalehe, et seda suurepärast üllitist lugeda, aga keda polnud oli Ojamaa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                            Mis leht? Milline päev? Kui sa juba vestlust alustad siis vii see lõpuni. Kui artikkel räägib asjast siis viide sellele pole mingi reklaam. Ma ostsin täna naiivselt Päevalehe, et seda suurepärast üllitist lugeda, aga keda polnud oli Ojamaa.
                            Ma tean, mis tunne see on, ostsin ükskord ka ajalehe. Vist novembris ja tegemist oli Postimehega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                              Mis leht? Milline päev? Kui sa juba vestlust alustad siis vii see lõpuni. Kui artikkel räägib asjast siis viide sellele pole mingi reklaam. Ma ostsin täna naiivselt Päevalehe, et seda suurepärast üllitist lugeda, aga keda polnud oli Ojamaa.
                              Pole ju raske mõista lauset "varsti". Dannar tuleb tagasi, saab artikli valmis ja annab teada milise kuupäeva lehte oodata.

                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Ma tean, mis tunne see on, ostsin ükskord ka ajalehe. Vist novembris ja tegemist oli Postimehega.
                              urmar, sa oled endiselt pask!
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
                                Kas tänast mängu kuskilt pildina ka näitab?
                                ei

                                101010

                                Kommentaar

                                Working...
                                X