320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Alvar550 Vaata postitust
    Kruglovi asemel peaks Rooba mängima, Kruglov peksab jah neid palle ette ja enamus üks ühele ka kaotab. Rooba sai nt. Figoga väga hästi hakkama.
    Millal, mis aastal sai Rooba Figoga väga hästi hakkama?
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      #17
      Ma arvan, et kõigepealt võiks uue treeneri nime ära õppida ja seejärel rääkima hakata, eksole?

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
        Millal, mis aastal sai Rooba Figoga väga hästi hakkama?
        2000, kodumäng Kadriorus, 1:3.

        Kommentaar


          #19
          Ehk siis Rooba ei ole kaugeltki enam see, kes ta kunagi oli..
          Mina eelistaksin nii Tenistet kui ka Kruglovi vasakkaitsesse.
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Ja loodetavasti hakkab Rüütel jälle tegusid tegema.
            Arnold või Margit? Keda sa mõtlesid?

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Peavad paranema.
              Ja loodetavasti hakkab Rüütel jälle tegusid tegema.
              Loodame parimat.
              Seda minagi, Kaspar.
              Algselt postitas Cule
              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

              Kommentaar


                #22
                Millest Tarmo Rüütli Eesti koondise päästab?

                Minu meelest on meie, asja armastajate häda see, et me vist päris täpselt ei tea, mida me tahame.
                Ma saan aru küll: Me tahame väravaid, väravaid väravaid jne.
                Mina oleks väga rahul, kui keegi päästaks Eesti jalgpalli marginaalsusest. Kui me oleks lõppenud valikturniiril kogunud ka näiteks 8 punkti rohkem, poleks see endiselt muutnud midagi Eesti klubijalgpallis.
                Eesti koondise treeneriks ei saa kunagi, vähemalt praeguste märkide järgi, treener, kes oleks võimeline panema mängima Eesti koondist tipptasemel. Põhjus ei ole rahas, põhjus on materjalis.
                Rohkem kui praegu koondise pärast, peaks muretsema Eesti liigade pärast. Sest kui praegu ei muretse, pole koondise pärast enam 7-8 aasta pärast üldse mõtet põdeda.
                Ja meeldib meile see või mitte, aga Rüütli astumisega koondise ette, on Eesti klubijalgpallist kadunud viimane kvaliteetne meie mõistes tipptreener.
                Saab koondis järgmises raundis lõppenuga võrreldes 50% rohkem punkte. Isegi topet punktid. Aga mis siis? Flora mängima saamiseks on tulnud palgata soomlane. Aga ülejäänud klubid?
                Mulle tundub see praegu pyrrose võiduna.
                Veelkord: Rüütli on väga hea treener. Mul on hea meel, et inetu saaga lõppes ja temast sai koondise tüürihoidja. Aga see retoorika, et Rüütli on Eesti koondise päästja, tuleks eos lõpetada. Meie enda vitsad on hiljem kibedad.
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  #23
                  Suht õige jutt..
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    #24
                    Kas Läti klubide tõus ei saand mitte alguse koondise tõusust?

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas käbi Vaata postitust
                      Kas Läti klubide tõus ei saand mitte alguse koondise tõusust?
                      Kuhu need läti klubid sinu arvates tõusnud on? Vaksa võrra on nad alati stabiilsemad olnud kui meie, kuid seda on ka nende koondis.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Kuhu need läti klubid sinu arvates tõusnud on? Vaksa võrra on nad alati stabiilsemad olnud kui meie, kuid seda on ka nende koondis.
                        Nagu ka alati nende koondis on meie koondist võitnud.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas käbi Vaata postitust
                          Nagu ka alati nende koondis on meie koondist võitnud.
                          Võitsime ühe korra ning korra viigistasime. Selle korra lõpetasime ka tabelis eespool. Lätlased käisid korra EM-il (mis on ju täiesti mõttetu saavutus) ning kõik ülejäänud korrad on vist rohkem punkte ka kogutud. Klubid jõuavad enamjaolt keskmiselt ring Eurosarjades kaugemale kui Eesti, kuid ma tõesti ei ole näinud klubitasandil Läti meeskondade erilist arengut, vähemalt eurosarju vaadates.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Võitsime ühe korra ning korra viigistasime. Selle korra lõpetasime ka tabelis eespool. Lätlased käisid korra EM-il (mis on ju täiesti mõttetu saavutus) ning kõik ülejäänud korrad on vist rohkem punkte ka kogutud. Klubid jõuavad enamjaolt keskmiselt ring Eurosarjades kaugemale kui Eesti, kuid ma tõesti ei ole näinud klubitasandil Läti meeskondade erilist arengut, vähemalt eurosarju vaadates.
                            Vist ikka ei ole nagu....

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Vist ikka ei ole nagu....
                              Ok võimalik. Aga ikkagi tahaks ma teada, et milline Läti klubide tõus?
                              ps. kontrollitud. Eesti on Lätist enam punkte saanud kahel valikturniiril (sealjuures ühel korral edestati samas grupis mängides)
                              Läti on Eestist 5 valikturniiril rohkem punkte saanud, neist ühel korral mängiti samas grupis ning mõlemad mängud võideti.

                              Kommentaar


                                #30
                                Mõeldi ehk Balti Liigat?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X