320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
    Ei ole Rüütli kriitik aga mu meelest on Rüütli alati rõhutand et sõprusmängud on üks asi ja valikmängud teine asi. Ma ei ole Rüütliga nõus aga seda on ta kogu aeg rääkind. Valikmängudes mängiti koondis ikka korralikult üle. Erandiks Andorra mängud ja üks Holland. Emotsioon on praegu hea aga mis oli kuu aega tagasi...
    Sellisel juhul huvitav, et sõnad ja teod ei lähe kokku. Pole eriti tähele pannud, et Rüütlile meeldiks sõprusmängudes värskemat verd katsetada, ikka üks ja sama kaader meilitakse kohale ja kui vanad olijad ei viitsi või ei saa, asendatakse nad kerge viginaga noorematega (või unustatud vanadega)
    Kui poleks näiteks olnud avalikkuse survet, oleks Ojamaa võib-olla siiani koondisest väljas.
    Wales, Hiina, Tšiili, Omaan, need on olnud Rüütli viisaastaku peamised pollundrad, kus läbi häda ja virina on uut verd kaasa võetud.
    32-st Rüütli teise perioodi koondise debütandist on kogunisti 20 neis trippides koondiseõhku nuusutada saanud.

    Kommentaar


      Ei usu vähemalt sellesse Rootsi härrasse...
      Kuna koondise mängijad kõik pooldavad peatreeneri jätkamist, ning Rüütli on varemgi tõestanud, et tema suudab tuua koondise madalseisust välja palju tugevamana ning paremana...

      Pooldan Rüütli jätkamist, tema meile selle tulevase valikgrupi välja võitles, ning tema selle võimaluse seal tegutseda peaks ka saama...

      Välistreener nii noorena sisse tuua, võiks ta olle kas abitreener, või siis noortekoondise treener. Martin Reim on piisavalt tubli, et hoopis järgmisest aastast alustada tööd A-koondise juures Rüütli abina...

      Kas see oleks liiga ulmeline? Mis tunne oleks meil, kui eesti teeks hea valikgrupi kui treeneripingil on Rüütli-Reim-Poom??? kas nad ei vääriks oma võimalust?

      Kui ei kuku hästi välja on niikuinii noored peale tulemas, ning välistreener, kes tegeles noortega ennem võiks vabalt jätkata A-koondise tüüri juures!

      Kommentaar


        Algselt postitas andre26 Vaata postitust
        Kurb et sellise paranoia all pead kannatama
        Kurb, et Sa ajalugu ei tunne

        Kommentaar




          Jokk?

          Kommentaar


            Vihma käest räästa alla...

            Kommentaar


              Noh, mis siin ikka. Proovime ära siis! Natukene värskendust ei teeks paha - Pehrssonit pole mõtet kohe maha kanda, annaks talle mõned mängud ikka enda tõestamiseks. Kui nii on, siis Tärile suured tänud ja ehk tulevikus kohtub taas..

              Kommentaar


                huvitav, mis Rüütlist endast sellisel juhul saab? kutsutakse Florat mudast välja tooma?

                Kommentaar


                  palun ole mingi nali
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    huvitav, mis Rüütlist endast sellisel juhul saab? kutsutakse Florat mudast välja tooma?
                    Ma loodan, et Rüütlil ikka on piisavalt selgroogu, et end mitte siduda edaspidi Flora süsteemiga.

                    See uus poiss Perses son on vist noorem kui Pareiks või? Huvitav mis moodi ta meie mängijates autoriteeti välja teenib? Pigem Rüütli fenomen on olnud vene ja eesti mängijate oskuslik lõimumine ja kokkumängu juurutamine mille poolest ta on sama ainulaadne nagu Savipäts kes oskab ühe mütsi alla tuua nii venelased kui eestlased ja seda teatavasti eesti jalgpall vajab.

                    Rüütli võiks ikka 100 mänguni välja vedada - jah ka mulle on tema mõningad käigud pead pannud vangutama kui rääkida vanade teenekate mängijate liigsest kasutamisest (Purje, Kink, Dmitrijev) kes tänasel päeval enam koondise algkoosseisukohta ei vääriks. Küll aga imetlen ma Rüütli julgust katsetada erinevate koosseisudega ja ründavaid taktikaid viljeleda. Jah mõnikord tulevad tagasilöögid aga ei ole garanteeritud, et Persessonidega need tulemata ei jää.

                    Ma ei ütleks, et peaks tingimata igas sõprumängus b-koondist või U-23 kasutama. Rankingu koht ju langeb, ühtlasi ka asetus loosikastis.

                    Ei tasu unustada, et järgmises EM-tsüklis on koondise šansid head tänu ideaalsele mängijate vanusele (põhituumik ca 30-aastased) ning kokkumängule. Seda rikkuda ei tasuks. Täri väärib viimast võimalust.

                    Huvitav kas keegi on arvestanud võimalusega, et mingi uue nagamanni saabumisel vanad tegijad eesotsas Vassiljevi ja Krugloviga ning Pareikoga lihtsalt loobuvad koondise esitamisest? Ma küll võiksin nii teha kui põhimängija ja kamraadide arvamusest ei hoolita. Keskenduvad klubikarjäärile ja vsjo....häppi VEST!? Saab noored nagad kuskil Eesti ML neljandast meeskonnast Koondisse tuua? See vist ongi siis jalgpalli "arendamine".

                    Kommentaar


                      Tänud Rüütlile tehtueest.Aga sellised a`la EJL juhatus otsustas-tekitab piinlikust.Otsustab ju Pohlak üksinda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                        Ma loodan, et Rüütlil ikka on piisavalt selgroogu, et end mitte siduda edaspidi Flora süsteemiga.

                        See uus poiss Perses son on vist noorem kui Pareiks või? Huvitav mis moodi ta meie mängijates autoriteeti välja teenib? Pigem Rüütli fenomen on olnud vene ja eesti mängijate oskuslik lõimumine ja kokkumängu juurutamine mille poolest ta on sama ainulaadne nagu Savipäts kes oskab ühe mütsi alla tuua nii venelased kui eestlased ja seda teatavasti eesti jalgpall vajab.

                        Rüütli võiks ikka 100 mänguni välja vedada - jah ka mulle on tema mõningad käigud pead pannud vangutama kui rääkida vanade teenekate mängijate liigsest kasutamisest (Purje, Kink, Dmitrijev) kes tänasel päeval enam koondise algkoosseisukohta ei vääriks. Küll aga imetlen ma Rüütli julgust katsetada erinevate koosseisudega ja ründavaid taktikaid viljeleda. Jah mõnikord tulevad tagasilöögid aga ei ole garanteeritud, et Persessonidega need tulemata ei jää.

                        Ma ei ütleks, et peaks tingimata igas sõprumängus b-koondist või U-23 kasutama. Rankingu koht ju langeb, ühtlasi ka asetus loosikastis.

                        Ei tasu unustada, et järgmises EM-tsüklis on koondise šansid head tänu ideaalsele mängijate vanusele (põhituumik ca 30-aastased) ning kokkumängule. Seda rikkuda ei tasuks. Täri väärib viimast võimalust.

                        Huvitav kas keegi on arvestanud võimalusega, et mingi uue nagamanni saabumisel vanad tegijad eesotsas Vassiljevi ja Krugloviga ning Pareikoga lihtsalt loobuvad koondise esitamisest? Ma küll võiksin nii teha kui põhimängija ja kamraadide arvamusest ei hoolita. Keskenduvad klubikarjäärile ja vsjo....häppi VEST!? Saab noored nagad kuskil Eesti ML neljandast meeskonnast Koondisse tuua? See vist ongi siis jalgpalli "arendamine".
                        loll jutt suhu tagasi, eriti võrdlus Savipätsiga. pole see mees midagi ühendanud, ainult vastandab.

                        tulevase peatreeneri vanus küll nii suur probleem ei tohiks olla. 37-aastane pole ka mingi poisike enam. kui mõni mängija "isatsema" hakkab, tulebki ta koondisest välja jätta. kui ei taha, siis pole vaja. see kreedo muidugi vene mentaliteediga harjunud Levadia fännidele ei istu.

                        Flora mängijate vägisi koondisse toomisega hirmutamine tundub mõnele siin olevat üks peamisi argumente. kümme aastat tagasi olid teised ajad. praegu tuleb enamik koondislasi välisklubidest.

                        Kommentaar


                          Oleks Rüütli asemel pakutud mõnda tõsiseltvõetavat kandidaati, ei vaidleks ilmselt paljud vastu, et uusi tuuli oleks vaja. Antud juhul meenutab see "uus tuul" pigem peeru, kui sõõmu värsket õhku! Koondised ja klubid pole fännideta midagi. Loodan, et tuleb liidu poolt tuleb vähemalt katsegi selgitada tehtavad (tehtud) otsust poolehoidjatele. Vastasel juhul kõlab järgmise koondise mängu ajal fänluse asemel üks korralik vilekoor..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas El President Vaata postitust
                            Flora mängijate vägisi koondisse toomisega hirmutamine tundub mõnele siin olevat üks peamisi argumente. kümme aastat tagasi olid teised ajad. praegu tuleb enamik koondislasi välisklubidest.
                            Kahtlase väärtusega rootslase pukki istutamine ei ole mullegi karvamööda, kui see tõsi peaks olema, aga see sinu viimane lõik on puhas kuld. Kuidas need paranoikud seda asja ette kujutavad siis? Kahe aasta pärast on Kostja asemel Luigend keskväljal, Morozovi asemel Mets keskkaitses, Anieri asemel Sappinen ründes? Pedõk väravas ja Pareiko pingil? Ja kõik puhta Pohlaku kiusu ja mahhinatsioonide pärast? Mõtlete ka, mida räägite?

                            Florast ei ole TÄNA koondisesse peale debüüdi teinud Metsa kedagi pürgimas ega paistmas isegi mitte lähema paari aasta perspektiivis. Levadiast on Morozov ja Artjunin tulnud ja kui keegi tahab väita, et Lipin, Kulinitš, Vaštšuk, Liivak, Rättel, Antonov või ükskõik kes praegustest noortippudest jääb A-koondisest välja sellepärast, et seal mõni Flora mängija Pohlaku kiusu pärast ees on, olgugi, et tase välja ei vea, siis... Palju õnne, muud ei oska öelda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              Noh, mis siin ikka. Proovime ära siis! Natukene värskendust ei teeks paha - Pehrssonit pole mõtet kohe maha kanda, annaks talle mõned mängud ikka enda tõestamiseks. Kui nii on, siis Tärile suured tänud ja ehk tulevikus kohtub taas..
                              Mees sai kinga keskpärasest Taani klubist, mis tol hetkel liigas viimast kohta hoidis ja astus fännide ähvarduste mõjul tagasi põhja viidud Rootsi klubist. Ja sellise CV-ga saab ühe (olgugi, et väikese) riigi koondise etteotsa? Joppantoonio.


                              Kurb, et EJL võtnud Estonian Airi liini ja palganud ka omale suvalise põhjamaa soss-sepa.

                              Kommentaar


                                Ma isiklikult kipuksin isegi kahtlema selles, et neid müstilisi uusi tuuli on tingimata vaja. Minu arvates Rüütli mitte viimases valiktsüklis ei ebaõnnestunud vaid peale ulmeliselt edukat tsüklit langeti argipäeva tagasi. Ja kas need viimased laksusaamised, lisades juurde ka õnnestumised nagu viik Hollandi vastu või äsjane võit aserite üle, ongi erilised ebaõnnestumised, kui vaadata kus klubides ja liigades mängivad Puri, Vunk, Kams, Dmitrijev jne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X