320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    + palju.

    Võtke näiteks Ungari - Eesti mäng või ükskõik milline valikmäng peale Hollandi. Valdavalt käib seal kisa Rüütli ebakompetentsete otsuste pihta ja koondise madalpunktis käekäigu ning "vaja on uut meest, Rüütlil pole ideid, Rüütli on eilne päev ! " lauseid pritsib mööda seinu ja lagesid. Milles nüüd siis asi on ? Saite mida soovisite. ( Ei üldista ka, vaadake ise neid poste ja postide ees olevaid kasutajaid, saate selguse majja, kes on või sees ja kes silmakirjatsejad).

    Leian, et Rüütli oli koondise senise ajaloo parim treener. Tore, et need tehtud teod saab kirjutada eesti rahvusest treeneri resümee kaunistamiseks. Väga vinge on ka see, et koondisekarjääri lõppu jääb ilmestama 2 tublit võitu. Aitäh Täri !

    Martin reimi kohapealt - on veel vara. Paar aastat veel, siis on legendaarne keskvälja mees selleks ülesandeks juba hulka rohkem küps.
    Kahe käega kirjutan alla. Rüütlile tänud ja põnevusega jään ootama meest (või naist, nagu Aivar Pohlak täna ütles), kes tema tulemused üle mängiks !
    299195

    Kommentaar


      Algselt postitas Tom K Vaata postitust
      Ei olegi. Ma rääkisin seda, et kui tema asemel oleks meediasse mõne perspektiivikama kandidaadi nimi lekkinud, oleks ka siin Rüütli jätkamist soovijaid vähem.
      Thordarson tuli Lilleströmist
      Pijpersil polnud sisuliselt mingit kogemust, Hollandi vutiliidus noortetreener.
      Suurimate kogemustega Jensen tuli Silkeborgist.

      See rootslane Pehrsson, kui ta on peamine kandidaat, ei jää neile mingitpidi alla.

      Kommentaar


        Teab keegi targem rääkida, mida pidas Pohlak silmas, kui ütles Rüütli, et miinuseks on "analüütiline pool"? Mina saan asjast aru nii, et treeneri hindamisel on konkreetne kriteerium: tulemused. Selles osas oleks kuue aasta põhjal justkui kõik korras kuigi jah, viimase kahe aasta jooksul oli probleeme. Kindlasti olen Pohlakuga nõus selles osas, et standardolukorrad on olnud murekoht. Kas selle juures põhjuseks väidetavalt nõrk analüütiline pool, ei oska öelda.
        Aga aeg näitab kas rootslane (tundub, et siiski on tema) saab hakkama või mitte. Välistreeneri palkamine on alati suurem risk kui kohaliku/senise jätkamine aga eks näis. Kõhutunde põhjal olen pigem skeptiline.

        Kommentaar


          Ärge unustage,et tulemas "sildtreener" kaheks aastaks ehk mingi analüütik tuuakse kohale, kes analüüsib kuidas parandada koondise nõrki külgi ja siis kahe aasta pärast taas eesti treener pingil (pohlaku sõnad:-) ),kes teab mida edasi teha.

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Teab keegi targem rääkida, mida pidas Pohlak silmas, kui ütles Rüütli, et miinuseks on "analüütiline pool"? Mina saan asjast aru nii, et treeneri hindamisel on konkreetne kriteerium: tulemused. Selles osas oleks kuue aasta põhjal justkui kõik korras kuigi jah, viimase kahe aasta jooksul oli probleeme. Kindlasti olen Pohlakuga nõus selles osas, et standardolukorrad on olnud murekoht. Kas selle juures põhjuseks väidetavalt nõrk analüütiline pool, ei oska öelda.
            Aga aeg näitab kas rootslane (tundub, et siiski on tema) saab hakkama või mitte. Välistreeneri palkamine on alati suurem risk kui kohaliku/senise jätkamine aga eks näis. Kõhutunde põhjal olen pigem skeptiline.
            mina saan sellest aru nii, et Rüütli ei teinud alati kõige paremaid taktikalisi mänguplaani valikuid konkreetsete vastaste vastu, mis karistati ära. üldiselt on mulle jäänud mulje, et Eesti koondis mängis tema all paremini väga tugevate vastaste vastu, kelle puhul polnud ruumi taktikaga trikitama hakata, aga ebaõnnestusid just kohtumised nö keskmike ja nõrgemate vastu, keda kummalisel kombel alahinnati...

            Kommentaar


              Aitäh, Tarmo! Suur, suur, aitäh!

              Tarmo Rüütli kuue-aastane ametiaeg Eesti jalgpallikoondise peatreenerina on lõppenud. See oli meie jalgpalli jaoks seniolematult edukas aeg. Ütleme Tarmole lihtsalt, ausalt ja südamest: aitäh!

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Ausalt öeldes on päris naljakas vaadata seda, kuidas kuu aega tagasi kõik tuliselt uut peatreenerit soovisid ning nüüd need samad näod tema jätkamist tahavad

                pigem ikka erinevad inimesed,

                balleri ja metsea sugused on koondise teemas järjekindlalt
                Rüütli vastu trollinud
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Tarmo Rüütli TOP-5

                  8.10.2010 Serbia - Eesti 1:3 (0:0) ECq
                  2.09.2011 Sloveenia - Eesti 1:2 (0:1) ECq
                  6.09.2011 Eesti - P.- Iiri 4:1 (2:1) ECq
                  14.10.2009 Eesti - Belgia 2:0 (1:0) WCq
                  7.10.2011 P-Iiri - Eesti 1:2 (1:0) ECq
                  Nonoh see Belgia mäng nüüd oli küll mittemidagiütlev kuna belglased ei võtnud seda mängu kuigi tõsiselt ja nad olid suures suures kriisis ja põlvkonnavahetus ei olnud veel korralikult toimunud. Lisaks mängu tulemus ei omanud tabelis tähtsust.

                  Mängud, mis jäid unustamatult meelde olid aga EST - ITA 1:2 kaotus kodus kus kohtunik meilt 1:0 eduseisus pendla röövis ja sellega tugevalt mängu käiku mõjutas ühtlasi ka Täri saavutusi nurjas.

                  Belgia mängu asendaks Hollandi 2:2 mängu vastu kus taaskord Täri suutis mehed hästi mängima panna ning domineeriti täielikult maailma tippkoondise vastu ning taaskord otsustas kohtunik kõrgemaid käsklusi järgida. Ülejäänud mängud võiksid samaks jääda.

                  Ma tahaks näha neid imetreenereid nüüd, kes suudab Eesti koondise paremini mängima panna kui seda tegi Rüütli. Hakkame reguaarselt võitma Hollandit, Itaaliat ja Serbiat?

                  idontthinkso

                  Mis puutub analüütilisse treenerisse poolde siis selleks ju Dr Kivisild ongi Koondises kui ma ei eksi?
                  Või oli probleem äkki selles, et Rüütlit ei saanud enam kontrollida?

                  P.S Mingid suvised sõprusmängud millest mesinik jahub on pullikaka.

                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Rüütli aegse koondise vastastest on ainult Uruguai koondis olnud sõprusmängudes keskmiselt vanem kui 28 aastat.
                  Järelikult on Tabarez loll. Pohlaku arvates.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                    Ma tahaks näha neid imetreenereid nüüd, kes suudab Eesti koondise paremini mängima panna kui seda tegi Rüütli. Hakkame reguaarselt võitma Hollandit, Itaaliat ja Serbiat?

                    idontthinkso
                    Teisalt. Äkki nüüd saame uue valikgrupi Ungari-Rumeenia-Türgilt mõne punkti kätte.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                      Nonoh see Belgia mäng nüüd oli küll mittemidagiütlev kuna belglased ei võtnud seda mängu kuigi tõsiselt
                      Tollane line - up nagu küll ei ütleks, et mütsiga tuldi lööma.
                      Ja kelle ütlustel see kindel arvamus põhineb, et ei võetud tõsiselt ?
                      Nii võiks ju kõik Rüütli käe all perse läinud sõprusmängud ka " need polnud olulised" alla liigitada. Statistikakõver tõuseks kohe hüppeliselt Rüütli kasuks
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Tollane line - up nagu küll ei ütleks, et mütsiga tuldi lööma.
                        Ja kelle ütlustel see kindel arvamus põhineb, et ei võetud tõsiselt ?
                        Nii võiks ju kõik Rüütli käe all perse läinud sõprusmängud ka " need polnud olulised" alla liigitada. Statistikakõver tõuseks kohe hüppeliselt Rüütli kasuks
                        Tollast line-upi peab vaatama ikka ka tollases kontekstis. Ehk siis ei olnud Fellainid ja muud jorsid veel praegusel tasemel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Tollast line-upi peab vaatama ikka ka tollases kontekstis. Ehk siis ei olnud Fellainid ja muud jorsid veel praegusel tasemel.
                          Fellainil oli siis suisa hambavalu, et mängust Eestiga viilida.
                          Belgia oli tol ajal FIFA rankingu ajaloo kõige madalaimal, 68. real.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                            Belgia mängu asendaks Hollandi 2:2 mängu vastu kus taaskord Täri suutis mehed hästi mängima panna ning domineeriti täielikult maailma tippkoondise vastu ning taaskord otsustas kohtunik kõrgemaid käsklusi järgida.
                            Tõesti, kohtunikule oli karm käsk antud, ära hoida Hollandi ilmselge kaotus. Hea paranoia

                            Kommentaar


                              tegelikult võiks Pohlak end taandada EJL presidendi kohalt ja anda see amet koos "kuldtähekesega" üle Rüütlile.See et üks isik otsustab aastal 2013 veel ainuisiklikult eesti jalgpalli üle on veider.Kahju;et eesti jalgpallis ei ole loomeliitudele sarnast ühendust tekkinud.

                              Kommentaar


                                Minu arust pole vaja kyll vesti kallal nii palju vinguda. Ryytli oli ennast teatudmottes ammendanud, ootame uue treeneri ja uued mängud ära ning siis hakkame igasuguseid inimesi sitaga viskama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X