320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle jääb veidi arusaamatuks, miks eelistatakse Saagi Postile. Mängulõpu ehk kuni 20 minuti taktika 'pikk torn vastaste 16-kasti' rollitäitjaks sobib Post oluliselt paremini, ta on seda tõestanud Djurgardeni vastu ja Hollandis.

    Rüütli tundub olevat lihtsalt liiga põikpäine tüüp ehk kui ta juba korra ütles, et tema Posti ründajana ei näe, siis nii jääbki :P
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


      ehk keegi oskab tõlkida?

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Mul on kahju ,et sellised debiilikud siin sõna võtavad .
        Mul on kahju, et sinusugune debiilik sõna võtab. Iga kord kui Rähn koondise eest platsil on, keerab ta sitta nii, et vähe pole. Mida ta veel tegema peaks, et teda enam mitte kutsuda? Ei, päriselt, kirjuta, mida Rähn tegema peaks, et ta enam kutset ei vääriks.

        Kommentaar


          Pole vaja Rähni sõimata. Ta mängib oma võimete järgi ning tal on tõesti häid külgi näiteks mängu lõhkumine. Ning kui te pole nõus siis ikkagi on tal midagi,et on siit eestist välja pallima saanud.

          Rähn mängib nii kuidas suudab ning kui see ei sobi siis tuleb lihtsalt keegi teine valida.

          Ma isegi kardan,et ta võib lolluse kokku keerata kuid keda tema asemel konkreetselt panna ka ei oska.Või kui saada keegi tema asemele siis jääks ta ikka hetkel varusse(pingile).

          Ning kas näiteks kiirete hispaania ja türgi mängijate vastu on hea mängitada rähni ?

          Kuigi kui meenutan Portugali mängu siis seal oli ta mu meelest ok,sai ka kollase kaardi mu mäletamist mööda.
          >>

          Kommentaar


            Post oleks ikka pidanud koondisekutse saama. Võib-olla tõesti mitte kohe algkoosseisus väljakule jooksma, aga no andke andeks, Voskoboinikov väärib seda kohta rohkem? Mängija, kes ei saa õieti Venemaa esiliigas lõpukohtade eest võitleva klubi eestki korralikult platsile? Aga no eks Rüütli teab paremini.

            Rähni vastu pole mul vähimatki. Närvidele käib, kuidas püütakse kogu meeskonna ebaõnnestumine (viimane mäng Bosniaga) ühe mängija kaela veeretada. Rähn ei mänginud selle mängu tõesti hästi, kuid lubage küsida, kes üldse seal hästi mängis? Meeskond on tervik ja lagunes ka tervikuna. Rähn mängib stabiilselt Leedu meistrivõistluste liidri algkoosseisus ja järelikult saab seal kenasti hakkama kui usaldatakse. Rähn on teinud ka koondises väga ilusaid etteasteid, seda küll kaitsva pooliku rollis.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Posti oleks võinud tõesti kutsuda. Vorm tundub tal ju hea ja kasti saadetud pikkade pallide(mis arvatavasti saabki olema eesti üks väheseid võimalusi) noolimine väiksemate Hispaanlaste eest ei tohiks tal ju ülemõistuse raske olla.
              Aga jah eks Rüütli tea paremini.

              Mis rähni puutub siis keskkaitses teda küll eriti näha ei soovi... Aga lõhkuvaks poolikuks Hispaania vastu on tegelt selline jõuline mängija ju nagu rusikas silmaauku! Ja türgi vastu on tal ka täitsa paras selle karutapjaga maadelda

              Muidu tundub et meil on tegelikult ju küllalt kobe koosseis, aga meestel jääb eneseusust ja julgusest tihti puudu. Peale 0-7 sauna pole meestel kindlasti kerge Hispaania vastu minna. Samas võiks arvata/loota et mehed tahavad nüüd tõestada et "nii sitad me ka pole"!
              The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
              If you're good at something, never do it for free - See above.
              I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Post oleks ikka pidanud koondisekutse saama. Võib-olla tõesti mitte kohe algkoosseisus väljakule jooksma, aga no andke andeks, Voskoboinikov väärib seda kohta rohkem? Mängija, kes ei saa õieti Venemaa esiliigas lõpukohtade eest võitleva klubi eestki korralikult platsile? Aga no eks Rüütli teab paremini.

                Rähni vastu pole mul vähimatki. Närvidele käib, kuidas püütakse kogu meeskonna ebaõnnestumine (viimane mäng Bosniaga) ühe mängija kaela veeretada. Rähn ei mänginud selle mängu tõesti hästi, kuid lubage küsida, kes üldse seal hästi mängis? Meeskond on tervik ja lagunes ka tervikuna. Rähn mängib stabiilselt Leedu meistrivõistluste liidri algkoosseisus ja järelikult saab seal kenasti hakkama kui usaldatakse. Rähn on teinud ka koondises väga ilusaid etteasteid, seda küll kaitsva pooliku rollis.
                mitte,et see midagi väga muudaks, aga hooaja teiseks pooleks on Rähn algkooseisust välja kukkunud. Reeglina saab mängu 2 pa keskel.

                Kommentaar


                  Rüütli, mine oma kuradi Levadiasse tagasi, seal olid sul paremad ajad kui olla Eesti koondise peatreener.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
                    Rüütli, mine oma kuradi Levadiasse tagasi, seal olid sul paremad ajad kui olla Eesti koondise peatreener.
                    närvid läbi? ei leia veeni yles ve?
                    b-day

                    Kommentaar


                      Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
                      Rüütli, mine oma kuradi Levadiasse tagasi, seal olid sul paremad ajad kui olla Eesti koondise peatreener.
                      Rüütli on igaljuhul etem kui jälle võtta mingi keskpärane hollandlane.
                      YOU`LL NEVER WALK ALONE

                      Kommentaar


                        Ma usun,et Rüütli näitab edaspidi head mängu. Eks tuli asus ta ametipostile natuke liiga kõrgete ootustega: ilmselgelt näha, et tema ründav iseloom on esialgu segadust tekitav ja harjumatu. Esimesed vitsad sai Bosnias, samas Belgia vastu löödi värav, Türgi vastu oldi teravad, et asi võib võtta väga ilusa pöörde veel.
                        Minul ikkagi on usku Rüütlisse, hoolimata sellest Zenjovi virinast, kui ta kasutas Saagi, siis oli see ilmselglet taktikalistel kaalutlustel: kiire ja võitlev targetman.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas pedro
                          Isiklikult lootsin, et Rüütli toob endaga kaasa muudatusi nii mängustiilis kui ka koosseisus ning katsetab uusi mängijaid ja taktikaid. Paraku aga on koondises ikka ja alati samad näod ning ikka peksame enamuse ajast ebatäpset pikka palli.

                          Äkki on tal olnud liiga vähe aega veel ning loodame, et asi hakkab vaikselt paremuse poole liikuma nüüd.
                          mul olid samad lootused aga tundub et pannakse ikka vana rada pidi edasi.kui juba sõpruskohtumistes noori ei proovita siis kus veel?minu usk Tarmosse hakkab vaikselt ära kaduma
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Foorumi kaks kõige udusemat liiget pole Rüütliga rahul - see on vist rohkem kompliment Rüütlile.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pedro
                              Isiklikult lootsin, et Rüütli toob endaga kaasa muudatusi nii mängustiilis
                              Kas sa TÕSISELT ei näe muudatusi mängustiilis ("Viggo" koondisega võrreldes) ???
                              Algselt postitas pedro
                              Äkki on tal olnud liiga vähe aega veel ning loodame, et asi hakkab vaikselt paremuse poole liikuma nüüd.
                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              minu usk Tarmosse hakkab vaikselt ära kaduma
                              Te kirjutate „Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??“ teema all. Mis te arvate „päästab“ all? Kas endise peatreeneri tulemuse (7 punkti) ületamist/kordumist või midagi muud ? Oma intervjuus Tarmo selgelt ütles, et EJL ei seandnud temale eesmärki (kvantiteedi poolest). Ükskõik kas null, neli, seltse või rohkem punkti.

                              Kommentaar


                                No ma ei tea... loe ja imesta... Imemehi tuleks äkki otsida mõnest Hollywoodi filmist... Andke mehele ikka nats aega ka... Päris üleöö ka midagi ei juhtu ma kahtlustan... Lihtsalt erapooletu arvamus, kui selline.
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X