320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Kas Kostja oleks saanud Aasta Kodaniku tiitli kui ta nimi oleks näiteks Toomas Kask...kindlasti mitte.
    Tobe multikulti integratsiooni ajupesu.
    Esimene kesik Aasta Kodanikuks, rekord ja aja märk seegi.
    Poleks arvanudki, et need viinamarjad nii hapud vöivad olla. Päris piinlik tegelikult.

    Kommentaar


      KOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSTJAAAAAAAAAAAA!!! Tubli.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Väga sümpaatne intervjiuu. Eriti see japside lõik otsa

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Tobe multikulti integratsiooni ajupesu.
          Esimene kesik Aasta Kodanikuks, rekord ja aja märk seegi.
          full retard.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Minu arust tuleks kusta rohkem ja vähem sõna võtta

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Esimene kesik Aasta Kodanikuks, rekord ja aja märk seegi.
              Kesa, vana kult, ma olen sinuga enamjaolt nõus, sest sa kähised väsimatu innuga asjade üle, mis mullegi närvidele käivad (turvad ja õlu ja korraldus jott enn ee) ja sa oled viimase peal fänn ja suurepärane kõndiv jalgpallientsüklopeedia, aga... Täna ma küll sulle ei sekundeeri.

              Multikulti... Mis kuradi multikultist me räägime, kui Aasta Jalgpallur ja Aasta Kodanik on Eesti Vabariigi kodanik, kes on siin sündinud, siin kasvanud, siin jalgpalluriks saanud, esindab meie särgis ja meie lipu all meie koondist? See, et jalkakoondisest kui õnnestunud integratsiooniprojektist räägitakse, on ajakirjanike poolt üles tõmmatud mull ja teema. Kurat küll, kui koondises mängivad eesti keelt kõnelevad Eestis sündinud poisid, kes ei luba endale idiootsusi a la Kolbassenko ja näitavad igakülgselt üles austust ja võitlusvaimu, toovad tähtsates mängudes kastaneid tulest välja, löövad ilusaid ja tähtsaid väravaid ja teevad seda regulaarselt ja rohkem kui kunagi varem Eesti jalgpalli ajaloos - ja see ei ole ikka piisav põhjus, et nende suunal mitte mürki mögiseda, siis... Siis ma ei tea, kas me väärime üldse sellist inimest nagu Константин Васильев...

              Keskiteema... Dima Kruglõi on minu meelest sellest rääkinud, kuidas käis Maardus tsentraalmunnide kollektiivi klassikaupa värbamine. Oper, jah, on ka kesik ja pole väga vastu ka ajanud, kui on juttu olnud sellest, et ta Etkari higiste kannide vahele end sättis ainult selleks, et SAADA mida vaja - ehk siis tegi ta seda samal põhjusel, nagu iga kolmas kesklane. Ei ole ma samuti veel kuulnud seda, et Dima või Kostja oleks rohevalget "А кто же еше?" propagandat teinud või ÜLEÜLDSE mingitmoodi sel teemal sõna võtnud... Ka Opi minuteada mitte. Rääkimata ÜLEÜLDSE mingist vähegi poliitilise sisuga avaldusest, kui välja arvata Kostja varjamatult eestimeelsed ja tasakaalukad vastused ajakirjanike küsimustele...

              Jääme jalgpalli juurde, mis? Võib arvata, et minagi muudan oma seisukohti, kui keegi ülalnimetatutest ilmub treeningule rohelises ristikulehega särgis, paks prillidega mees seljale trükitud ja mängu poolajal "Tallinn Aitab" flaiereid jagab riietusruumis, aga... Ma siiski usun inimeste tervesse mõistusesse. Antud ajahetkes väljendab konkreetselt Kostja seda diametraalselt rohkem, kui meie "multikulti propa" teemat kirevad fännid.

              Tänan tähelepanu eest.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                full retard.
                +1 Võiks vabalt hullemini öelda.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Keskiteema... Dima Kruglõi on minu meelest sellest rääkinud, kuidas käis Maardus tsentraalmunnide kollektiivi klassikaupa värbamine. Oper, jah, on ka kesik ja pole väga vastu ka ajanud, kui on juttu olnud sellest, et ta Etkari higiste kannide vahele end sättis ainult selleks, et SAADA mida vaja - ehk siis tegi ta seda samal põhjusel, nagu iga kolmas kesklane. Ei ole ma samuti veel kuulnud seda, et Dima või Kostja oleks rohevalget "А кто же еше?" propagandat teinud või ÜLEÜLDSE mingitmoodi sel teemal sõna võtnud... Ka Opi minuteada mitte. [/QUOTE]

                  Operilt tuli küll vahetult peale seda kui KE-sse "astus" mingi tõsine arvamusartikkel delfis ja ilmselt ka Kesknädalas kus ta kehtivat maksusüsteemi ja valitsust kritiseeris. Ilmselgelt ei olnud see tema poolt väljamõeldud ja kirjutet , ent tema nime all üllitatud poliitpropaganda tänutäheks maalapi eest mis ta vana-paksult sai. Mõni arvutiinimene leiab ehk selle artikli netiavarustest ülesse kui viitsib otsida.
                  Kostja suhtes - loomulikult teades kes on linnas võimul on Savikal jalgpalli ja koondise tulemuste valguses hetkel head profiiti lõigata, päris loogiline samm ju.... Samas ma isiklikult arvan et kui linnavõimul oleks oravad või IRLid või minu pärast kasvõi rohelised siis oleks suuretõenäosusega aastakodaniku valik/nominent sama olnud.
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    eilse pealtnägija põhiloo taustal peaks tõelise elu partei pooldajad kesikute koha pealt suu kinni hoidma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jansa Vaata postitust
                      Samas ma isiklikult arvan et kui linnavõimul oleks oravad või IRLid või minu pärast kasvõi rohelised siis oleks suuretõenäosusega aastakodaniku valik/nominent sama olnud.
                      Aasta Kodaniku valimisega ei ole linnavõimul ja ammugi savipaksul sittagi pistmist.

                      Kommentaar


                        Aasta kodanikku valib Kultuuriministeerium, st kui tõesti tahetakse seda erakonnaga siduda, siis pigem ikkagi Reformierakond. Mu meelest võiks seda tiitlit võtta tunnustust kui kogu Eesti jalgpallile, sest seda ta ju mingil määral on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Aasta kodanikku valib Kultuuriministeerium, st kui tõesti tahetakse seda erakonnaga siduda, siis pigem ikkagi Reformierakond. Mu meelest võiks seda tiitlit võtta tunnustust kui kogu Eesti jalgpallile, sest seda ta ju mingil määral on.
                          Seda ka Kostja ise korduvalt ütles.

                          Kommentaar


                            .. minu viga.. ma ei tea - tegelikult EI TAHA TEADA - poliitikast mitte midagi... mis sitast torkida, läeb veel haisema!
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Kas muidu seda eilset pealtnägija lugu Vassiljeviga on võimalik näha ka kusagilt? err.spordis see klipp ei tööta...
                              Koondise põhimängija

                              Kommentaar


                                ERR arhiivi tuleb kogu saade üles, kui juba ei ole seal...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X