320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju õnne, olete kõik võitnud koha trollitoimise meistrivõistluste poodiumil.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      Palju õnne, olete kõik võitnud koha trollitoimise meistrivõistluste poodiumil.
      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas Meintz Vaata postitust


        Tegin Kostjast ka siis väikse video
        Meeldiv promo. Pool videot on minu logo täis.
        Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

        Kommentaar


          Vassiljev mängib ilusti Zeniti vastu põhis praegu
          Madridista

          Kommentaar


            Tõukas Semaki selga, põhjustades penalti. Kerzhakov realiseeris ka ära kohe.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Kuidas muidu Venemaa tippklubi vastu hakkama sai, nägijad?

              Kommentaar


                Ega pildis polnud teda, vähemalt ei pannud tähele. Teise poolaja keskel, kohe pärast penalti tekitamist, võeti välja.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Ma esimene pooltund vaatasin mängu ja Vassiljev väga pildis polnud. Ühe valesöödu tegi, natuke musta tööd ja ega see oligi kõik. Takkajärgi imestasin, et Zenit üldse võidu võttis. Esimene pooltund suutis Amkar vaid võimalusi tekitada.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Palju sul Amkar selle poole tunniga võimalusi tekitas? Selle ühe poolkõva? Zenit ikka ründas terve mängu ja Kostja tiim oli vasturünnakutel paar korda ohtlik.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Palju sul Amkar selle poole tunniga võimalusi tekitas? Selle ühe poolkõva? Zenit ikka ründas terve mängu ja Kostja tiim oli vasturünnakutel paar korda ohtlik.
                      Esimene pooltund ei rünnanud Zenit küll kuhugi. 30 minutit oli vist täis tiksunud juba kui nad üldse esimest korda läbi Kerzhakovi pealelöögile jõudsid.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Parandan ennast. Zeniit hoidis palli enamust ajast ning Amkar proovis seda omale saada. Esimene poolaeg oligi selles suhtes enam vähem võrdne. Amkar suutis Piiteri poisid tagasi hoida.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          mitte üldse hea märk,vassiljev pingil praegu cska vastu
                          Madridista

                          Kommentaar


                            Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
                            mitte üldse hea märk,vassiljev pingil praegu cska vastu
                            Juba mängus... küll tänu kaaslase vigastusele.

                            Kommentaar


                              2 väravasöötu peale mängu tulekut Vassiljevi poolt !

                              poolaeg 3:1

                              Kommentaar


                                dzagoevil sõitis katus ära ja võttis abiks kostja jalad katki sõita

                                Kommentaar

                                Working...
                                X