320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kindluse mõttes saab ju alati mingisse *.ru domeeni riputada.

    Kommentaar


      Dailymotion on ka vast siuke koht kuhu ERR-i küüned ei ulata.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Täpselt nii. Saan veel aru, kui keegi paneb mingi ETV saate ülesse aga kui mitteärilistel eesmärkidel monteeritakse kümnetest klippidest üks kokku ja seda kaugeltki mitte pahatahtlikel eesmärkidel... No ei saa aru, miks see niiväga nende perset torkima peaks.
        Meesmuiste, sinu etteaste. sinu tööd ja tegemisi suht kõrgelt hinnates pean ikkagi nentima, et SEE on see koht, kus ERR oma idiootse poliitikaga mul sita keema ajab...

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Meesmuiste, sinu etteaste. sinu tööd ja tegemisi suht kõrgelt hinnates pean ikkagi nentima, et SEE on see koht, kus ERR oma idiootse poliitikaga mul sita keema ajab...
          mis mul siin kommenteerida.

          ma arvan, et kellelgi poleks midagi selle vastu, et see video rahus youtube'is ripuks. varastatud materjalid, ent tüüp pole kasumit teenind ja poleks üldisemalt suurt probleemi ka. mu teada ka kedagi ei karistata selle eest, kui inimene ise oma tarbeks telesaateid salvestab jne.

          prob on ilmselt selles, et Postimees sellega raha teenib. asjaga mis ei kuulu neile.

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            prob on ilmselt selles, et Postimees sellega raha teenib. asjaga mis ei kuulu neile.
            Kas teil koolitatakse sellist jama suust välja ajama? Kui jah, siis soovitaks need koolitused lõpetada.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Kas teil koolitatakse sellist jama suust välja ajama? Kui jah, siis soovitaks need koolitused lõpetada.
              seda jama ma ei hakka kommenteerima. neile, kes aru ei saanud - klikid=raha ja nii lihtne see ongi.

              Kommentaar


                steiv on liigselt teles tööl olnud. vaaata et err'i üle 50'se kaadri põhimõtted seal külge ei jää!
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  Algselt postitas denisss Vaata postitust
                  steiv on liigselt teles tööl olnud. vaaata et err'i üle 50'se kaadri põhimõtted seal külge ei jää!
                  see küll nüüd ju OT, aga mida sa üle 50se kaadri põhimõtete all silmas pead?

                  Kommentaar


                    prob on ilmselt selles, et Postimees sellega raha teenib. asjaga mis ei kuulu neile
                    .
                    Ah et selles oli probleem?
                    Arusaamatu, miks viimast Pealtnägijat pole ERRi lehelt maha pole võetud ja miks üldse seda Raudse ja Stelmachi värki eetrisse lasti - Postimees ja Delfi on selle õnnetu saatelõigu tõttu teeninud (klikke) tuhandete kaupa! Kohutav ju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      .
                      Ah et selles oli probleem?
                      Arusaamatu, miks viimast Pealtnägijat pole ERRi lehelt maha pole võetud ja miks üldse seda Raudse ja Stelmachi värki eetrisse lasti - Postimees ja Delfi on selle õnnetu saatelõigu tõttu teeninud (klikke) tuhandete kaupa! Kohutav ju.

                      Sa vist ei saa aru millest Steiv räägib.
                      Postimehes oli uudis kus oli viide YT videole. Video oli aga kokku pantud ERRi materjalist.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        see maailm isegi on veel keerulisem. isegi kui ERR mõnikord tahaks asju anda vabalt ka teistele, siis spordi puhul tihti juhtub, et rahvusvahelised lepingud ei luba.

                        samas omatehtud asja (n. osad AK lood, osad Pealtnägija lood, Eesti Laulu asjad jne. ilma rahvusvahelise pildita) antakse vahepeal vabalt ERR embed kastis ka teistele täiesti tasuta kasutada.

                        lõppeks. ma ei ole nüüd selle teema süvaspets. nii saan lihtsalt mina asjadest aru.

                        Kommentaar


                          Video nähtaval nüüd siin:
                          Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                          Kommentaar


                            Sellise käki pärast nii palju kisa? Ma saan aru, et teinekord võivad suured mehed pubekate moodi vaimustusse sattuda ja Vassiljev on Eesti koondisele väga vajalik mängija. Kuid selline eeposlik üllitis on lihtsalt mage. See on justkui kilode kaupa suhkruvatti ära süüa. Parem võta see klipp ise maha, sest see on pigem koomiline kui asjalik vaatamine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                              Sellise käki pärast nii palju kisa? Ma saan aru, et teinekord võivad suured mehed pubekate moodi vaimustusse sattuda ja Vassiljev on Eesti koondisele väga vajalik mängija. Kuid selline eeposlik üllitis on lihtsalt mage. See on justkui kilode kaupa suhkruvatti ära süüa. Parem võta see klipp ise maha, sest see on pigem koomiline kui asjalik vaatamine.
                              Appi! Üks tõeline tegija soccerneti foorumist ütles, et peaksin video maha võtma!
                              *Paaniliselt otsib kõikkide videote delete nuppu joutuubis*
                              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                                Appi! Üks tõeline tegija soccerneti foorumist ütles, et peaksin video maha võtma!
                                *Paaniliselt otsib kõikkide videote delete nuppu joutuubis*
                                Janinho, iisi. Meistrit hinnatakse muuhulgas ka võime järgi kriitikat taluda. Cope with it.
                                Ja sinu muude mästerpiisside juures oli see viimatine video jah, mitte just see kõige ergum tükk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X