320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Kas mitte G.Graps ei laulnud nii "mul jällegi, on ainult tüüühjad piihud....jällegi, on ainult tühjad pihud..."
    Ainult selle vahega, et Graps laulis seda oma elu lõpuni, aga Puri ei pea kindlasti laulma. Miski Euroopa keskmik ta ikka ära krabab. Miski Heraclese või Roda JC kaliibriga meeskond.

    Kommentaar


      klavan tegi ka omalajal testidega poolele euroopale tiiru peale
      Edu!
      //

      Kommentaar


        Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
        Ainult selle vahega, et Graps laulis seda oma elu lõpuni, aga Puri ei pea kindlasti laulma. Miski Euroopa keskmik ta ikka ära krabab. Miski Heraclese või Roda JC kaliibriga meeskond.
        ma ei julgeks neid kahte klubi kindlasti Euroopa keskmikuks nimetada!

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Ja anname tõele au, ta polegi ju nii hea kui Diego. Isegi ligilähedale mitte. Vähemalt sai Puri käia ja nuusutada Euroopa tippjalgpalli hõngu, ega see ka kahjuks ei tule.

          Küll ta ükskord välismaale pääseb, varem või hiljem. Ainult siis me ei räägi enam siin Werderi kaliibriga meeskonnast. See oleks ikka imede-ime kui kunagi ükski Eesti jalgpallur otse Meistriliigast Euroopa tippliiga tippklubisse pääseks.
          No võibolla ligilähedal mitte, aga kuulub teine ju endise N. Liidu alade 20 andekama kuni 21aastase mängijate hulka.
          Täpsemalt siis 11. ja Nikita ANdrejev 19.

          Ma hakkasin mõtlema, et Andrejev käis ju Bundesliga 2 klubi juures ja ei saanud isegi seal lepingut, seal peab tõsiselt kõva tase ju olema? Ja Puri käis otse Bundesligas testimas, selle põhjal on Puri kindlakäega parem, aga ma olen alati arvanud ja teadnud et Nikita oleks olnud tehnilisem ja kiirem, a mis sellest. Dumb me.

          Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

          Kommentaar


            Oot, mis ajast see Puri nüüd äkki Bundesliga jaoks testimas käis? Tegemist oli ju siiski Werderi duubliga. Seda vabandust, et ta polnud põhimeeskonna jaoks piisavalt hea ei tasu küll minu meelest eriti tõsiselt võtta. Kui teda tõesti oleks tahetud Werderi peaklubi jaoks, miks ta siis Werderi duubli juures müttas? Eriti veel arvestades, et enamus Werder II paremaid mängijaid viibis samuti Werderiga Türgis.

            Kommentaar


              täpselt minu mõte..

              Kommentaar


                oot oot, lätlasi ja leedukaid polnudgi selles edatabelis w ?
                Kui tõsiselt seda edetabelit võtta vaab ?
                Algselt postitas Hampton
                Absurdset paska ajad sa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas DeGoal Vaata postitust
                  oot oot, lätlasi ja leedukaid polnudgi selles edatabelis w ?
                  Kui tõsiselt seda edetabelit võtta vaab ?
                  Millised Läti ja Leedu noori sa tead siis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                    No võibolla ligilähedal mitte, aga kuulub teine ju endise N. Liidu alade 20 andekama kuni 21aastase mängijate hulka.
                    Täpsemalt siis 11. ja Nikita ANdrejev 19.

                    Ma hakkasin mõtlema, et Andrejev käis ju Bundesliga 2 klubi juures ja ei saanud isegi seal lepingut, seal peab tõsiselt kõva tase ju olema? Ja Puri käis otse Bundesligas testimas, selle põhjal on Puri kindlakäega parem, aga ma olen alati arvanud ja teadnud et Nikita oleks olnud tehnilisem ja kiirem, a mis sellest. Dumb me.

                    http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=311407
                    Andejev ja Puri käisid sama klubi juures testimas, Borussia Dortmundis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
                      Andejev ja Puri käisid sama klubi juures testimas, Borussia Dortmundis.
                      Andrejev käis Bundesliga 2 klubi juures kaa.
                      Algselt postitas Cule
                      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                      Kommentaar


                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        No võibolla ligilähedal mitte, aga kuulub teine ju endise N. Liidu alade 20 andekama kuni 21aastase mängijate hulka.
                        Täpsemalt siis 11. ja Nikita ANdrejev 19.
                        Nagu igasugused tabelid, eriti veel meeskonnamängu individuaalsete mängijate omad, on ülimalt subjektiivsed.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          22-aastane poolkaitsja on endast huvituma pannud ühe Inglise kõrg- ja ühe esiliigaklubi, lisaks on võimalikke kosilasi Iisraelist Hollandini.
                          Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


                          Kommentaar


                            Kõrgliigasse. See oleks super .. Mingisse Stoke või Hull Citysse või Burnleysse ..

                            Kommentaar


                              Israel oleks kah huvitav, polegi eestlane veel seal mängind. Oleks super kui saaks sellesse klubisse kes meistrite liigas mängib.

                              Kommentaar


                                Eksid, Iisralis on mänginud näiteks Sergei Hohlov-Simson.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X