320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga hea, et sellised suurklubid Purist huvitatud, aga mina praegu eelistaks seda, kui ta läheks esiliigasse, kuna hetkel peaks olema eesmärk saada tugevas liigas ohtralt mänguaega. Fulham, Wigan ja Celtic on aga ikkagi Euroopa tipud, kus konstantselt mängimine on ikka väga raske. Nende klubidega liitumine oleks praegu veel vist liiga suur samm. Aga ma olen kindel, et Puri mängib 2-3 aasta pärast kindlasti Meistrite Liigas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
      Väga hea, et sellised suurklubid Purist huvitatud, aga mina praegu eelistaks seda, kui ta läheks esiliigasse, kuna hetkel peaks olema eesmärk saada tugevas liigas ohtralt mänguaega. Fulham, Wigan ja Celtic on aga ikkagi Euroopa tipud, kus konstantselt mängimine on ikka väga raske. Nende klubidega liitumine oleks praegu veel vist liiga suur samm. Aga ma olen kindel, et Puri mängib 2-3 aasta pärast kindlasti Meistrite Liigas.
      Mängis ju see hooaeg ka Levadia eest CLis.
      Fan of Manchester United and FC Barcelona.

      Kommentaar


        Algselt postitas L.Messi123 Vaata postitust
        Mängis ju see hooaeg ka Levadia eest CLis.
        Tähenärija. Kui aru ei saanud, siis śeeru mõtles ilmselt CL-i alagrupifaasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          Väga hea, et sellised suurklubid Purist huvitatud, aga mina praegu eelistaks seda, kui ta läheks esiliigasse, kuna hetkel peaks olema eesmärk saada tugevas liigas ohtralt mänguaega. Fulham, Wigan ja Celtic on aga ikkagi Euroopa tipud, kus konstantselt mängimine on ikka väga raske. Nende klubidega liitumine oleks praegu veel vist liiga suur samm. Aga ma olen kindel, et Puri mängib 2-3 aasta pärast kindlasti Meistrite Liigas.
          ma arvan, et Fulhami reservide trenn ja mängud on ikka tugevamad, või sama tugevad, kui 1. liiga.... ja kui hästi silma jääb, siis lootus esimeeskonna eest mängida saada ju on.... Fulham oleks ikka ägedaim diil üldse.. aga arvan, et äkki ikka Doncaster või halval juhul Holland.... Celtic´u peale ma eriti ei loodaks...

          Kommentaar


            Algselt postitas martn26 Vaata postitust
            aga arvan, et äkki ikka Doncaster või halval juhul Holland
            Selgita nüüd, miks oleks Eredivisie HALB?
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Halvim praegustest, mis kuuldud on.. Inlgise liiga oleks ikka ju parem, celtic ka.... njah šveitsist tglt ei tea ma midagi.. aga Holland on nendest veidi tasemelt nõrgem minuarvates.

              Ei mõelnud nüüd seda, et see nõrk liiga, aga Inglismaa oleks ikka parem, kui Holland. Kindlasti jääks paremini silma teistele suurklubidele jms, kui head esitused.

              Samas muidugi, kui eestist välja murda Holland tugevaimasse liigasse, oleks ka hea.

              Kommentaar


                Algselt postitas martn26 Vaata postitust
                celtics
                Ei ole korvpall.

                Kommentaar


                  Algselt postitas martn26 Vaata postitust
                  ma arvan, et Fulhami reservide trenn ja mängud on ikka tugevamad, või sama tugevad, kui 1. liiga....
                  No sul ei ole ilmselgelt üldse ettekujutust, mida reservide liiga Inglismaal endast kujutab, kui sedasi pakud.

                  Aga Fulham iseenesest kõlaks muidugi väga hästi. Vaadates, kes neil seal poolikus on, siis kohe Duffi ja Gerat eest lükata on muidugi raske, kuid teisalt on mõlemad juba 30 täis, nagu kohe ka vigastusest naasev Davies. Ja rohkem nagu polegi eriti kedagi sinna Hodgsonil panna, kui arvestada, et euromängud ka oma osa nõuavad ja tabeliseis pole hetkel kiita, siis kuluks üks noorem ja kiirem kodanik neil sinna ära küll.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Ei ole korvpall.
                    Õige! Parandasin viga vist veidi!

                    Kommentaar


                      Võiks Fulhami minna ja siis sealt Doncasterisse laenule.

                      Kommentaar


                        Eks see üleminek vb niimoodi välja näebki,et ostetakse ära ja siis laenule kogemusi koguma.Parem oleks muidugi kohe põhitegijaks,aga hea seegi kui saaks tugevasse liigasse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Lambiahv Vaata postitust
                          Võiks Fulhami minna ja siis sealt Doncasterisse laenule.
                          See oleks jah suht perfect

                          Kommentaar


                            Ma arvan, et Hollandi liiga küll Šoti omale millegi poolest alla ei jää. Pigem vastupidi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                              Fulham, Wigan ja Celtic on aga ikkagi Euroopa tipud...



                              No ok, Celticul on vähemalt üks tolmune karikas kapis...
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar


                                "Lubage naerda... Rääkisin just kolleegiga Hollandist, kes kinnitas, et tema korraldas Fulhami skaudi tuleku Tallinna, kes ei tulnud jälgima üldse Purit, vaid Ragnar Klavanit ja mõnda belglast,” ütles Kemna.


                                Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.



                                tundub, et asi võtab väga huvitavad käigud... Puri on nüüd 3 tule vahel.... Levadia juhtkond- POHLAK- ja Tema agent Kemna + Suur meediamull....

                                Igaljuhul loodame, et Kemna teeb samahead tööd, kui Klavaniga, ning Puri Jaanuarist kuskil heas klubis...

                                Aga nagu näha, siis Klavanil hoitakse ka silma peal, mis on hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X