320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rauno Pehka ka.

    Kommentaar


      kindlasti on müürsepp ka paar korvikest seal visanud..

      Kommentaar


        igaljuhul on seal levadias ikka totaalsed tondid, noormängija tulevikuga teevad selliseis jamasid, kuidas keegi saab üldse sellist meeskonda fännata???

        Kommentaar


          Algselt postitas martn26 Vaata postitust
          igaljuhul on seal levadias ikka totaalsed tondid, noormängija tulevikuga teevad selliseis jamasid, kuidas keegi saab üldse sellist meeskonda fännata???
          Kummaline on see jah, et miks Levadia püüab paljulubavaid nooori eesti liigas kinni hoida. Suudaksid nad euroopas siis vähemalt millegi põhiturniirile jõuda, siis ma saaks sellest aru aga siiamaani pole see õnnestunud.

          Kommentaar


            Algselt postitas martn26 Vaata postitust
            igaljuhul on seal levadias ikka totaalsed tondid, noormängija tulevikuga teevad selliseis jamasid, kuidas keegi saab üldse sellist meeskonda fännata???
            tõepoolest .. edutavad poisi meisterklubi põhisse, mistõttu pääseb koondisesse ja euromängudesse. kuidas nad võivad!!! värdjad!!!
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              Ma ei saa praegu levadia fännidest küll aru, kes siin suure hoolega klubi kaitsevad - mitte ühtegi negatiivset fraasi Puri alandamise kohta. Nagu mõned roosade prillidega vennad juba..

              No tõesti võib ühest küljest klubi seisukohtadest aru saada, aga lolli järjepidevusega igal aastal kedagi teist oma kehva müügitöö või õigeaegse lepingupikendamise mahamagamise tõttu karistada, no andke tõesti andeks.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Ma ei saa praegu levadia fännidest küll aru, kes siin suure hoolega klubi kaitsevad - mitte ühtegi negatiivset fraasi Puri alandamise kohta. Nagu mõned roosade prillidega vennad juba..

                No tõesti võib ühest küljest klubi seisukohtadest aru saada, aga lolli järjepidevusega igal aastal kedagi teist oma kehva müügitöö või õigeaegse lepingupikendamise mahamagamise tõttu karistada, no andke tõesti andeks.
                sa arvad tõesti, et magatakse lihtsalt järjepidevalt pikendamisi maha? no tõesti. ja milles see Sassi tohutu alandamine ja karistamine siis seisneb? hooaeg on praktiliselt läbi, meistritiitel on käes, nagu näha, siis koondisesse kutsutakse igal juhul, rida välisklubisid on huvitatud ja Sass saab kohe varsti vabaagendina vabalt (ilma et Levadia rahahimu takistaks) uut pesa otsima hakata. milleks hüsteeritseda? seda enam, et me ju asjast midagi ei tea. need vähesed artiklid antud teema kohta on lihtsalt üks ja sama tekst, milles on lauseid ümber tõestetud ja mingit asjalikku infot need ei sisalda. minu ainsa postituse sel teemal kutsus esile kellegi suvalise kõiketeadja argumenteeritud ja põhjapanev seisukoht klubi nõmeduse ja mõttetuse kohta. muidu oleksin üldse vait olnud. Sander on mulle Levadia praegustest mängijates kõige sümpaatsem ja see ei tohiks olla saladus. ja minu vaikimine ei tähenda mitte hukkamõistu või pea liiva alla peitmist, vaid äraootamist. ma väga loodan, et asi laheneb ilma ebameeldiva tülita ja no asjaolusid arvestades nkn Sassi kasuks. ja levadia fännide tänulikkus ei jää hooaja lõpus Sassile kindlasti väljendamata.
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Algselt postitas billy t Vaata postitust
                  sa arvad tõesti, et magatakse lihtsalt järjepidevalt pikendamisi maha? no tõesti.
                  Arvan küll jah. Kui klubi üritab oma parimaid poegasid piiri taha parseldada, kui vaid pool aastat lepingust järel. Praegu masu aeg ja normaalseid mängijaid turul küll ja veel, miks peaks poisi eest palju klotsi välja laduma, kui poole aasta pärast saab ta pmtselt kopikate eest.

                  Juba kolmas aasta järjest, kui Levadia oma põhitegija(d) kuu peale saadab. Millegipärast tundub mulle, et süsteem on mäda.

                  Hea küll, hooaja lõpuni on vaid kuu aega ja see aeg Puri mänguvormi ehk eriti ei mõjuta, aga üldpilt ei ole muude mängijate tulevikku silmas pidades küll kuigi roosiline. Selles ma olen muidugi veendunud, et SPuri endale korraliku välisklubi leiab.

                  Mitu mängijat on Levadia viimase nelja aasta jooksul välismaale müünud? Mitu põhimeest on nö käest lastud libiseda?

                  Mind huvitab, kuidas fännid suhtuvad sellisesse järjepidevasse ämbrikolistamisse.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Täna Eesti jalgpallikoondisega liituv Sander Puri vaatas eile koduklubi FC Levadia 1:1 viigimängu Narva Transiga nagu eelmisigi kohtumisi tribüünilt. Välisklubisse ihkav mees tunnistas, et mängunälg on suur.


                    Ei saa mina sellest klubist aru. Loodan, et Puri leiab kiiresti endale mõne hea kosilase väljast ja saadab Levadia kus see ja teine. Muidugi kõige suurem Levadia nöökimine oleks kui Puri järgmine hooaeg hoopis Floras mängiks aga loodan, et saab ikka välja siit ja hakkab tegusid tegema. Igastahes Levadia poolt väga väga alatu käitumine juba mitmendat korda, põhimõtteliselt vähendavad Sassi võimalusi kuhugi pääseda.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      pole hullu, saab kohe 2 koondise mängu, enamus liigahooaega juba möödas.
                      leiab uue klubi ja veel parema hingamise. edu

                      Kommentaar


                        Doncasteri peatreener võttis vaevaks lausa Tallinnasse tulla ja Sandriga juttu puhuda. Loodame head mängu ja lepingut!
                        AILTON

                        Kommentaar


                          kust seda tead, on informatsioon kindel selleks?

                          Kommentaar


                            Inglismaa championshipsi klubi oleks küll täitsa hea.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              Doncasteri peatreener võttis vaevaks lausa Tallinnasse tulla ja Sandriga juttu puhuda. Loodame head mängu ja lepingut!
                              Antud klubil on jah keskväljameestega üpris kitsas.

                              Kui tavaliselt käivad asjad vastupidi, mängija peab ise käima ukse taga koputamas, siis tundub, et nüüd on lood veidi teistsugused. Igatahes peatreeneri kohaletulek annab märku justkui, et võiks tegu olla juba enamvähem tehtud diiliga.

                              Kommentaar


                                Lisaks veel üks Šveitsi meistriliiga klubi kuuldavasti, näis siis kuidas Sannu täna hakkama saab väljakul

                                Kommentaar

                                Working...
                                X